Hotel Lidó Siófok Siófok ★★★

Hotel Lidó Siófok Siófok
Hotel Lidó Siófok SiófokHotel Lidó Siófok Siófok
Hotel Lidó Siófok SiófokHotel Lidó Siófok Siófok

Hotel Lidó Siófok Siófok bemutatkozása

Siófok legszebb sétányán, közvetlenül a Balaton partján várja vendégeit a családbarát Hotel Lidó. A mindig élettel teli belváros néhány perces sétával elérhető, mely számos kikapcsolódási lehetőséget kínál.

Villa 55 & Pool Siófok - Napi árak önellátással
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes
69.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Hotel Lidó Siófok Siófok vélemények

2013. szeptember 25.a párjával járt itt
Megvoltam elégedve a hellyel is és a személyzettel is !Segítőkész ,kedves volt a recepciós hölgy és este az úr is ! A szállodához tartozó strand is nagyon jó volt ! Nekem tetszett! A szoba a fürdő tiszta ,rendezett volt ! Nem találtam semmi kifogásolni valót! Kilátás tökéletes !Balatoni panoráma!
Kiváló 2013. augusztus 22.családjával járt itt
Röviden szólva:Jó kis hotel. Nekem nagyon tesztett. Bôvebben:2 éve jártam itt elôszôr. Tavaly sajnis telt ház volt ezért nem tudtunk a családommal szobát foglalni. De mikor 3 napja elmentünk a hotelbe elég jól nézett ki. A földszint nem változott szinte semmit (De jó értelemben). Mikor beléptem a szobába elég jól nézett ki.
Kiváló 2013. augusztus 12.a párjával járt itt
A hotel elhelyezkedése kiváló. Nagy elöny a sajät strand,napozó ägyak adottak. Könnyen megközelíthetö, az éjszakai "élet" csak egy lépésre van. A szoba felszereltsége egyszerü de kényelmes,a célnak tökéletesen megfelel. A reggeli böséges,több órän ät elérhetö. A hölgy az étteremben nagyon kedves.
Átlagos 2013. augusztus 3.gyerekekkel járt itt
Az egyetlen szállooda volt, amely (elfogadható áron) pozitív választ adott késői szállás keresésemre. A Balaton és Siófok centrum közelsége élmény volt. A klíma nem használható úgy, hogy az emeletes gyerekágyra fújja a levegőt, így viszont nagyon meleg volt a szoba. Gyenge volt a reggeli szervezése és minősége.
Kiváló 2013. augusztus 2.gyerekekkel járt itt
Már többször nyaraltunk a családdal ebben a szállodában,mindig nagyon jól éreztük magunkat. Most is rendben találtunk mindent, a tisztasággal/ha kértük minden nap takarítottak! /az étkezéssel a személyzettel is nagyon meg voltunk elégedve. A szálloda nagyon jó helyen van,tetszik nagyon az esti,nyüzsgő élet.
Kiváló 2013. július 15.a párjával járt itt
Minden rendben volt, az alábbiakat leszámítva: A napágyak használata nem volt megszervezve, már este törölközőkkel voltak lefoglalva, holott senki nem tartózkodott ott. Célszerű lenne esetleg foglaló ellenében kiadni azokat a következő napra, amit a recepción keresztül lehetne intézni.
2013. július 10.családjával járt itt
Kellemes csalódás ért mikor kb. 3 hete ott jártunk 3 -án és csendes Yorkshire terrier nyaralásra vágyó kutyánkkal. A recepción mint rákérdezve M. Róbert fogadott aki telefonban kissé keménynek tűnt,de személyes találkozásunknál határozott és nagyon segitőkész volt. A szobánk a 6. emeleten épűlt a Balatont látta csodálni ha kinéztünk az erkélyen.
Gyenge 2013. június 11.gyerekekkel járt itt
A tisztaság rengeteg kivetnivalót hagy maga után. Mi 3 napot töltöttünk ott, de egyetlen napon sem takarítottak ki a szobában és az ágyakat sem vetették be. A második napon a padló már tiszta por volt, igaz amikor megérkeztünk akkor sem gondoltam azt, hogy itt takarítottak volna. A fürdő nagyon kicsi, a zuhanyfüggöny sínje le volt szakadva, a fürdőkád koszos volt.
Hotel Lidó Siófok válasza
Kedves Értékelő!

Nem vagyok benne biztos, hogy a Hotel Lidó Siófokban járt!

A szállodában nincsen jacuzzi, tehát oda nálunk biztosan nem kellett sorban állni. A fürdőszobáinkban nincsen fürdőkád, csak zuhanyzó. A szobáinkban pedig nincsen állólámpa, hanem az ágyak felett két éjjeli lámpa a plafonon egy lámpatest és az ablak előtt egy neoncső található.
2013. június 18., Hotel Lidó Siófok, tulajdonos