Hotel Magistern Konferencia & Wellness Siófok ★★★

4,2
a 235 siófoki szállás közül
Három csillagos szálloda
Hotel Magistern Konferencia & Wellness Siófok
Hotel Magistern Konferencia & Wellness SiófokHotel Magistern Konferencia & Wellness Siófok

Hotel Magistern Konferencia & Wellness Siófok bemutatkozása

Az Aranyparton, Siófok egyik legfrekventáltabb részén található a háromcsillagos Hotel Magistern Konferencia & Wellness. Vízparti fekvéséből és jó megközelíthetőségéből adódóan megfelelő választás lehet a Balatonhoz érkezőknek, pároknak, családoknak egyaránt.

A Hotel Magistern Konferencia & Wellness legnépszerűbb csomagjai

Hotel Magistern Konferencia & Wellness Siófok - Balatoni vakáció (1 éjtől)
Balatoni vakáció (1 éjtől)
2024.08.21-ig
Hotel Magistern Konferencia & Wellness Siófok - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő

Hotel Magistern Konferencia & Wellness Siófok vélemények

Kiváló 2021. május 29.a párjával járt itt
Kellemes napokat töltöttünk a szállodában. Sajnos az idő nem volt kifogástalan, de kárpótolt a kedves, udvarias mosolygós személyzet és a finom és bőséges étrend.
Alig várjuk, hogy javuljon az idő , hogy újra elmehessünk.
Átlagos 2020. november 15.gyerekekkel járt itt
A szálloda bútorzata, az ágyakat is beleértve, elhasználódott, felújításra, cserére szorul, a fürdőszoba már szép, a parketta is újszerű. Októberben voltunk ott, és a szobában végig fáztam. A televízió távkapcsolója nem működött. Kárpótolt, hogy a személyzet előzékeny, udvarias, az ételek finomak voltak.
2020. október 26.a párjával járt itt
A szálloda elhelyezkedése csodálatos kilátást nyújtott a Balatonra. Különösen a fürdőszoba tetszett, de a szoba is remek volt. Kiemelném az éttermet, ami mindenki kedvére való lehetett, hiszen bőséges és választékos volt az ételkínálat. A wellness rész is kíváló. Nagyszerűen feltöltődtünk!
2020. augusztus 26.a párjával járt itt
A hotel retro hangulatú és kinézetű. 3 csillagos szállásként kicsit mást várnánk. A recepción be és kijelentkezéskor a személyzet úgy tett, mintha nem venne észre, vagy mással foglalkozott (utóbbi nem zavart volna, ha mondjuk kiszólnak, hogy "egy kis türelmet"). A szoba tágas, és azt látni, hogy valamikor kifestették, ami pozitív.
2020. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
A szálloda személyzete , nagyon kedves volt mindenhol . A tisztaságra ügyeltek . Az ágy nagyon keskeny ,az már cserére szorulna . Kicsit retró , de jó.
Kiváló 2020. augusztus 8.gyerekekkel járt itt
Az utazásunk a Magistern szálodában kellemes volt az elhelyezkedés nagyon jó, szép a kilátás kissé retro hangulatu de ez minket nem zavart jó volt az étel minden nap más menü volt öszeségében megvoltunk elégedve mindennel.
2020. július 14.gyerekekkel járt itt
Finomak voltak az ételféleségek, kedvesek voltak a felszolgálók és a személyzet. Mivel a családommal voltam és az én nagy fiam és unokáim
magasak - 187 - 192 - az ágy rövid volt nekik, s fájt a lábuk a lelógástól, de ettől eltekintve szinte minden jó volt, szerintem a vendégek is fegyelmezettek voltak, betartva a korona vírus előírásait. Köszönjük szépen a lehetőséget.
Kiváló 2020. január 3.gyerekekkel járt itt
Kedves, közvetlen, figyelmes, segítőkész személyzet, akik még a szilveszteri hajtás közepette is barátságosan viselkedtek a vendégekkel. Negatívum, hogy a jakuzzi vízminősége nem volt kifogástalan.
Kiváló 2019. november 3.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat! Kedves a személyzet, kiválóak az ételek, tiszta a szoba és remek a kilátás. Örültünk volna egy konditeremnek, de sétálni is szerettünk :-)
Hotel Magistern Konferencia & Wellness Siófok - WellnessHotel Magistern Konferencia & Wellness Siófok - SzobákHotel Magistern Konferencia & Wellness Siófok - Egyéb
Kiváló 2019. szeptember 30.egyedül járt itt
Ebben a szállodában többször vettem ki szobát, majdnem minden évben, az utóbbi 3 évben biztosan! Kedvesek az alkalmazottak, segítettek, ha igényeltem, olyan dolgokban is, ami nem tartozik a közvetlen munkájukhoz, tisztaság, rend fogadott mindig, az ételek színvonalasak és nagyon jó ízűek, változatosak, mindenki talál kedvére valót.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness Siófok a térképen
8600 SiófokBeszédes sétány 72.
• fedett úszómedence • szauna • masszázs • pezsgőfürdő • gőzfürdő • finnszauna • gyerekmedence
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Zárt parkoló, nem őrzött: 1000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 5 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár