Hotel Magistern Konferencia & Wellness Siófok ★★★

4,2
a 235 siófoki szállás közül
Három csillagos szálloda
Hotel Magistern Konferencia & Wellness Siófok
Hotel Magistern Konferencia & Wellness SiófokHotel Magistern Konferencia & Wellness Siófok

Hotel Magistern Konferencia & Wellness Siófok bemutatkozása

Az Aranyparton, Siófok egyik legfrekventáltabb részén található a háromcsillagos Hotel Magistern Konferencia & Wellness. Vízparti fekvéséből és jó megközelíthetőségéből adódóan megfelelő választás lehet a Balatonhoz érkezőknek, pároknak, családoknak egyaránt.

A Hotel Magistern Konferencia & Wellness legnépszerűbb csomagjai

Hotel Magistern Konferencia & Wellness Siófok - Balatoni vakáció (1 éjtől)
Balatoni vakáció (1 éjtől)
2024.08.21-ig
Hotel Magistern Konferencia & Wellness Siófok - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Hotel Magistern Konferencia & Wellness Siófok - Helló nyár, helló Balaton (min. 2 éj)
Helló nyár, helló Balaton
2024.07.08-ig
Hotel Magistern Konferencia & Wellness Siófok - Pünkösd (min. 2 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő

Hotel Magistern Konferencia & Wellness Siófok vélemények

2013. április 23.gyerekekkel járt itt
Sajnos a bútoraik szerintem még a vonuló szovjet katonákat is kiszolgálták, de egyébként minden szuper volt, a wellness fincsi, a kaja nagyszerű, a Balcsi meg ott van a kert végibe! Mi kellhet ennél több? ? Mi ( 4 fős család) nagyon jól éreztük magunkat, már háromszor voltunk, minden alkalommal remek volt. Ismerőseim is ajánlják.
2013. április 23.családjával járt itt
Jól éreztük magunkat, két gyermekünkkel. Szobák tiszták voltak, a takarító néni mindig extrán figyelt a gyerekek szobájára. Ősszel voltunk, a Balaton így is csodálatos volt. A félpanziós ellátás jó volt. A pincérek figyelmesek és kedvesek. A környék tiszta és csendes, parkolót is mindig találtunk közel a szálláshoz.
2013. április 23.a párjával járt itt
Szeptember első hetében töltöttünk itt pár szép napot.
A kora ősz ellenére szép idő volt, tökéletes volt a pihenésre. A wellnes részleg a szaunával, pezsgőfürdővel és medencével tökéletesen megfelelt számunkra. Egy akciós utazás volt, félpanzióval, ebben az árban maximálisan meg voltunk elégedve.
Bármikor visszamennénk pár hasonló szép hétvégére.
Kiváló 2013. április 13.csoporttal járt itt
Nagyon kellemes hétvégét töltöttünk itt a családommal. A személyzet figyelmes volt,a szoba rendben,tiszta. A félpanziós ellátás remek, a nagyon rossz étvágyú fiam mindig talált magának valami finomat. Családbarát környezett,jó volt nézni a sok pici babát amint ott nyüzsögnek körülöttünk.
2013. március 8.barátokkal járt itt
Nagyon tetszett a születésnapi hétvégi program, különösen hangulatos volt a
Balaton parti zsíros kenyér forralt boros szervezés, külön köszönet, hogy
sikerült a sport TV-t beizzítani a Barca-Reál meccs idejére! Ezzel sokat javítottak az értékelésben.
2013. február 25.a párjával járt itt
Tetszett a személyzet kedvessége, szolgálatkészsége. Tetszett, hogy nem volt tolakodó a vacsoránál az italfogyasztás vonatkozásában, illetve kérésre felszolgáltak kancsóban csapvizet.
Összesítve nagyon emberbarát, kedves kiszolgálásban volt részünk.
Nagyon jól éreztük magunkat.
Kiváló 2013. február 25.gyerekekkel járt itt
Családbarát szálloda, a balaton legszebb részén, még télen is. A komlett személyzet kiemelkedően kedves, jókedvű. A szállás, illetve a wellnes részleg minden igényt kielégít. Az étterem tökéletes. Mi nagyon jól éreztük magunkat, még biztosan visszatérünk. Téli hétvégénk alatt a programok is szuperek voltak, még felejthetetlenebbé tették a pihenésünket. Köszönjük.
Gyenge 2013. február 18.a párjával járt itt
Tavaly is eltöltöttünk itt egy rövidebb időt és mivel akkor tetszett, most örömmel tértünk vissza. Csalódnunk kellett, mert egy év alatt a színvonal jelentősen esett. A jakuzzi (emiatt esett a szállodára a választásunk) idén már nem nagyon pezseg, ráadásul koszos. Sárgás habok és barna (ismeretlen eredetű) csimbókok úszkálnak benne.
2013. január 3.a párjával járt itt
Tetszett a kerti parti, a szilveszteri műsor a vacsora.
Kevésbé tetszett, de nem volt zavaró a reggeli mennyisége és választéka az előző évvel összehasonlítva.
Ha lehetne egy kérésünk, a szilveszteri asztaltársak megválasztására találjanak ki egy picivel jobb módszert.
Köszönjük a kellemes három napot, a szálloda és a szilveszter est háziasszonyának kedvességét!
Nagy Edit, Ruszkai Zoltán
Kiváló 2013. január 3.barátokkal járt itt
Szerencsére a mások értékelésében leírt negatív dolgokat nem tapasztaltuk. A szoba nem volt hideg, nem kellett 40 percet várni az étkezéseknél és a wellness sem volt zsúfolt.
A fürdőszoba viszont valóban felújításra szorul.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness Siófok a térképen
8600 SiófokBeszédes sétány 72.
• fedett úszómedence • szauna • masszázs • pezsgőfürdő • gőzfürdő • finnszauna • gyerekmedence
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Zárt parkoló, nem őrzött: 1000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 5 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár