Prémium Hotel Panoráma Siófok

Prémium Hotel Panoráma Siófok
Prémium Hotel Panoráma SiófokPrémium Hotel Panoráma Siófok
Prémium Hotel Panoráma SiófokPrémium Hotel Panoráma Siófok

Prémium Hotel Panoráma Siófok bemutatkozása

A megújult Prémium Hotel Panoráma négycsillagos színvonalú kiszolgálást nyújt a siófoki Aranyparton. A nyugodt pihenést a minden igényt kielégítő wellness-részleg garantálja, ahol a fedett úszómedencén túl szaunaparkkal (finn szauna, szanárium, fényterápiás infraszauna, gőzkabin, tepidárium, jégkút, élményzuhany), vízi élményelemekkel tarkított barlangfürdővel és nyáron kültéri medencével várják a vendégeket.

A Prémium Hotel Panoráma legnépszerűbb csomagjai

Prémium Hotel Panoráma Siófok - Irány a Balaton (min. 2 éj)
Irány a Balaton
06.14-28.
Prémium Hotel Panoráma Siófok - Ébredj, Balaton! (min. 2 éj)
Ébredj, Balaton!
2024.05.17-ig
Prémium Hotel Panoráma Siófok - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Prémium Hotel Panoráma Siófok - Egy szelet Balaton (min. 3 éj)
Egy szelet Balaton
2024.06.21-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Prémium Hotel Panoráma Siófok vélemények

Kiváló 2017. június 5.gyerekekkel járt itt
Pünkösdi hosszú hétvégét töltöttük el a hotelben. 3-4 éve folyamatosan visszatérünk. Nagyon jó a szàlloda fekvése; Balaton-parti, pár perces sétával elérhető a Petőfi sétány. Szezon előtt szeretünk ide jönni, mert még csendes. Az üzletek és szórakozóhelyek csak készülnek még a szezonra.
Gyenge 2017. május 18.barátokkal járt itt
Általában nem egy kukacoskodó ember vagyok, de néha nálam is elszakad a cérna. Megérkezésünkkor még nem sejtettük mi rejtőzik a szoba ajtaja mögött, talán ha előre érezhettük volna soha nem foglalunk itt szobát. A szobából áradó áporodott levegőt csak megfelelő szellőztetéssel lehetett eltávolítani.
Kiváló 2017. április 19.a párjával járt itt
Kiváló fogadtatásba volt részünk. Londiner szolgáltatás felsőfokon, recepció, elhelyezés és pozitív hozzáállás kiváló. Tisztaság felsőfokon. Velnesz szolgáltatás este tízig meghosszabbított, rendkívül szimpatikus hozzáállás. Masszázs és egyéb szolgáltatások megfelelőek, de üzleti szempontból én az árakat csökkenteném.
Kiváló 2017. április 18.gyerekekkel járt itt
Kellemes kikapcsolódást nyújtott a szálloda. A wellness részleg jó, és a teltház ellenére nem volt zsúfolt. A szobánk nem volt túl nagy, de a célnak megfelelt, az ágyak kényelmesek voltak. A reggeli és a vacsora kiváló volt, a személyzet kedves, udvarias. Az ünnep jellegéhez kapcsolódó programok igazán jó szórakozást nyújtottak, kislányunk nagyon élvezte a nyuszis kikapcsolódást.
Kiváló 2017. április 10.a párjával járt itt
Nagyon jó elhelyezkedéssel, egy retro szálloda nagyon szépen került felújításra. A wellnes részleg nagy, kényelmesen el lehet férni, főként a szauna választék és kínálat bővelkedik. Az étteremben az ételek minősége nagyon jó, az étkezőben kényelmesen el lehet férni, a személyzet figyelmes.
Kiváló 2017. március 21.barátokkal járt itt
15 fős nyugger baráti társasággal rendszeresen járjuk az országot. Siófokra évek óta készültünk. Nagyon jól választottunk szállást, csak az idő volt rövid és barátaink közül sajnos csak 10-en voltunk. A szálloda személyzete udvarias szolgálatkész és mindenben a segítségünkre voltak. /pl. kártyázáshoz különtermet kaptunk esténként.
2017. március 19.a párjával járt itt
Retró hétvégén voltunk a párommal, nagyon élvezetes játékkal és fergeteges bulival. Először voltunk itt, a recepción a hölgyek aranyosak mosolygósak szolgálatkészek voltak. Ez jellemző az egész szállodai személyzetre. A szobák nagyon szépek, a ételek finomak a reggelik változatosak és nagyon jók.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. március 14.gyerekekkel járt itt
A születésnapomra kaptam ajándékba a családomtól ezt a hétvégét. Csodálatos volt. A hely szuper, a személyzetnek külön köszönet a kedvességért, figyelmességért, és a segítőkészségükért. Az ételek finomak, bőségesek, választékosak, a wellness rész is tiszta, szép, különösen a a barlangi rész, ami nagy tetszést váltott kis a családtagokból. Nagyon szép szálloda, ajánlom mindenkinek.
Prémium Hotel Panoráma Siófok - Környék
Kiváló 2017. január 3.gyerekekkel járt itt
Az év végi kikapcsolódásunk helyszínéül,a Siófoki Prémium Hotel Panorámát választottuk. A náluk töltött idő kellemesen telt,családbarát programok,személyzet kedves és segitőkész, tiszta és rendezett az egész szálloda.
Kiváló 2017. január 2.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat, a személyzet rendkívül kedves,segítőkész volt, az ellátásunk kiváló. A szobák egy kicsit szűkebbek voltak, a wellness a szállodalétszámhoz viszonyítva kisebb, de ettől függetlenül remek volt.
Köszönünk mindent.
Prémium Hotel Panoráma Siófok a térképen
8600 SiófokBeszédes J. sétány 80.
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • masszázs • pedikűr • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, nem őrzött: 2000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 15 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 15 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár