Prémium Hotel Panoráma Siófok

Prémium Hotel Panoráma Siófok
Prémium Hotel Panoráma SiófokPrémium Hotel Panoráma Siófok
Prémium Hotel Panoráma SiófokPrémium Hotel Panoráma Siófok

Prémium Hotel Panoráma Siófok bemutatkozása

A megújult Prémium Hotel Panoráma négycsillagos színvonalú kiszolgálást nyújt a siófoki Aranyparton. A nyugodt pihenést a minden igényt kielégítő wellness-részleg garantálja, ahol a fedett úszómedencén túl szaunaparkkal (finn szauna, szanárium, fényterápiás infraszauna, gőzkabin, tepidárium, jégkút, élményzuhany), vízi élményelemekkel tarkított barlangfürdővel és nyáron kültéri medencével várják a vendégeket.

A Prémium Hotel Panoráma legnépszerűbb csomagjai

Prémium Hotel Panoráma Siófok - Ébredj, Balaton! (min. 2 éj)
Ébredj, Balaton!
2024.05.17-ig
Prémium Hotel Panoráma Siófok - Irány a Balaton (min. 2 éj)
Irány a Balaton
06.14-28.
Prémium Hotel Panoráma Siófok - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Prémium Hotel Panoráma Siófok - Egy szelet Balaton (min. 3 éj)
Egy szelet Balaton
2024.06.21-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Prémium Hotel Panoráma Siófok vélemények

Kiváló 2013. október 14.a párjával járt itt
Az élmény medencét, amennyiben lehet, átalakítanám, hogy a vendég kapcsolhassa be a keringtetőt, amikor szüksége van rá. Az előre programozás hátránya, hogy többször 15-20 percet kell várni, amire elindul a kívánt befúvás, máskor meg úgy működik, hogy senki nincs a medencébe. A gőzfürdőben miniműális a gőz. Nem tudom mi az oka. Az összes többi kiváló.
Kiváló 2013. szeptember 14.a párjával járt itt
Elégedetten hagytuk el a szállodát, négy kellemes, ott töltött nap után. Az étel választékos volt, nagyon jó minőségű, az elhelyezkedés is kiváló, 15-20 perc alatt sétálva megközelíthető a kikötő. Összességében mindennel meg voltunk elégeve, egyetlen dolog, amiben hibát találtunk, az a fitness terem felszereltsége.
Átlagos 2013. szeptember 13.barátokkal járt itt
Múlt héten töltöttünk ott egy hosszú hétvégét. A szálloda előtt lévő fizetős parkolót nem értem. Ingyen parkolás a füvön érkezz időbe. Személyzet segítőkész,udvarias. Reggeli rendben azzal nem lehet melléfogni. Vacsoráról nem is tudom mit írjak hús mentes meleg ételek választéka egyik nap hideg zöldséges tészta fő ételként másnap legalább meleg volt a krém leves de a fő étel ugyan az a zöldség de most rizzsel.
2013. augusztus 20.kollégákkal járt itt
A szálloda közvetlenül a part mellett található, így az erkélyről is gyönyörködhetünk. Rendezvény keretén belül voltunk a szállodában már két alkalommal is. A szobák tiszták és kényelmesek voltak. Az ételek kitűnőek. A személyzet barátságos és segítőkész volt. Mindenkinek bátran ajánlom, aki a Balatonnal szeretne pihenni. A part közelsége miatt tökéletes választás.
2013. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
Tetszett a kedves fogadás a tágas portaszolgálaton, a reggeli és vacsora kínálat, az ételek minősége és a kiszolgálás. Kényelmes a több sokszemélyes lift. Szépek és elegánsak a szobák és fürdőszobák, az erkélyről szép a kilátás a Balatonra, bár elég kicsik a szobák.
Átlagos 2013. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
+ Szuper,hogy nagyon közel a part. Közel a központ. Tiszta és rendezett a hotel. - szoba iszonyat zsúfolt, mi egy pótágyat 1 babaágyat kértünk, nem lehet elférni, babakocsi már csak a folyosón fért el
-ételkínálat elég unalmas, és megvárják, míg csontra elfogy az étel, utána pótolják vagy jó 10 perc után.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2013. július 31.gyerekekkel járt itt
Ami a kényelmet illeti a szoba mérete elég kicsire sikeredett a fürdőszobáról nem is beszélve, a szolgáltatásokat illetően talán a kevesebb több lett volna, a belső medencék eléggék kicsik, főleg az un.
2013. július 31.gyerekekkel járt itt
Belülről szépen felújított szálloda. Nem túl nagy, de kényelmes, tiszta, szobák. A takarító személyzet profi és nagyon kedvesek, türelmesek. Viszont a teraszon nem nagyon foglalkoztak velünk, hacsak nem mentünk be szólni, hogy ott vagyunk (8 alkalomból 6X). Az ételek finomak, de vacsoránál nem gondoltak a kisebb gyermekekre.
Kiváló 2013. július 24.gyerekekkel járt itt
Egy hetet töltöttünk a Panorámában. Nagyon jól éreztük magunkat,mert remek volt a személyzet,finom és bőséges az étterem választéka. Külön megemlítem Gabit aki remek játékokkal szórakoztatta a gyerekeket amíg a szülők nyugodtan ehettek. A szobában a klíma nagy szolgálatot tett a melegben.
Kiváló 2013. július 22.gyerekekkel járt itt
A szállodával és a személyzettel nagyon meg voltunk elégedve,de sajnos az időjárás jól elbánt velünk így a Balatonban sajnos nem tudtunk fürödni,de kárpótolta a szuper wellness részleg és a Húsvéti bál. Nagyon ízletes és sok féle étel volt minden nap terítéken.
Prémium Hotel Panoráma Siófok a térképen
8600 SiófokBeszédes J. sétány 80.
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • masszázs • pedikűr • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, nem őrzött: 2000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 15 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 15 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár