Prémium Hotel Panoráma Siófok

Prémium Hotel Panoráma Siófok
Prémium Hotel Panoráma SiófokPrémium Hotel Panoráma Siófok
Prémium Hotel Panoráma SiófokPrémium Hotel Panoráma Siófok

Prémium Hotel Panoráma Siófok bemutatkozása

A megújult Prémium Hotel Panoráma négycsillagos színvonalú kiszolgálást nyújt a siófoki Aranyparton. A nyugodt pihenést a minden igényt kielégítő wellness-részleg garantálja, ahol a fedett úszómedencén túl szaunaparkkal (finn szauna, szanárium, fényterápiás infraszauna, gőzkabin, tepidárium, jégkút, élményzuhany), vízi élményelemekkel tarkított barlangfürdővel és nyáron kültéri medencével várják a vendégeket.

A Prémium Hotel Panoráma legnépszerűbb csomagjai

Prémium Hotel Panoráma Siófok - Ébredj, Balaton! (min. 2 éj)
Ébredj, Balaton!
2024.05.17-ig
Prémium Hotel Panoráma Siófok - Irány a Balaton (min. 2 éj)
Irány a Balaton
06.14-28.
Prémium Hotel Panoráma Siófok - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Prémium Hotel Panoráma Siófok - Egy szelet Balaton (min. 3 éj)
Egy szelet Balaton
2024.06.21-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Prémium Hotel Panoráma Siófok vélemények

2013. július 4.családjával járt itt
Ma jöttünk haza (07. 04-én) de már indulnánk is vissza. Ami tetszett: kellemes szálloda közvetlenül a Balaton partján, remek helyen, csodás kilátással. A személyzet nagyon kedves és készséges, minden kérésünkre találtak megoldást. A reggeli büfékínálata sokszínű és bőséges volt.
2013. július 1.a párjával járt itt
Ami nem tetszett: az étterem kicsit alul méretezett a szálloda befogadóképességéhez képest. Az asztalok szinte csak pár centire voltak egymástól, mintha mindannyian egy hatalmas nagy asztalnál ültünk volna. A benti wellness medence elég kicsi, és az élményelemekre várni kell.
Kiváló 2013. június 17.gyerekekkel járt itt
Szinte mindennel elégedettek voltunk,az étterem kínálatával különösen. Minden étel remek volt! A pótágyas szoba egy kicsit lehetett volna nagyobb,de mivel napos időt fogtunk ki, csak minimális időt töltöttünk ott. Külön kiemelném annak a kedves fiatalembernek a segítőkészségét és fáradhatatlan munkabírását, aki a medence és a napozóágyak körül segédkezett reggeltől estig!
2013. június 8.a párjával járt itt
A szálloda szép, újszerű állapotú. A személyzet kedves, udvarias, segítőkész. A büféétkezések menüválasztéka egy kissé kevesebb, mint a többi hasonló szállodáé, de az ételek ízvilága ezt kárpótolja sokszorosan. Mindenki talál magának kedvére való ételeket. Gondoltak a gyerekekre is.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2013. június 7.a párjával járt itt
Junius 1-3-ig vendégeskedtünk a Panoräma Hotel-ben Siófokon. Sajnos az idöjäras kedvezötlen volt, igy többnyire a benti welness-rëszben voltunk.
Ez a része a szállodának nagyon kicsi, különben ápolt és rendes. A személyzet készséges, kedves. Mi csak reggelit fogyasztottunk, ami böséges és választékos volt. Szivesen visszatérünk ide -remélhetöleg egy jobb idöjárásban. . . . .
Kiváló 2013. május 23.gyerekekkel járt itt
Pünkösd hosszú hétvégét töltöttük a szállodában mi nagyszülők és a két kis unokánk. Nagyon jól éreztük magunkat és a gyerekek nagyon sajnálták,hogy már vége is a hétvégének. Remek volt a kiszolgálás és figyelmes. Szép volt a szobánk és főleg ,hogy a Balatonra jó kilátásunk volt az erkélyről.
Átlagos 2013. május 8.gyerekekkel járt itt
A hotel modern, nagyon közel van a balatonhoz,csendes helyen,rendkívül tiszta minden része. a konyha kiválló, rengeteg finom ételt ehettünk, nagyon jó minőségben. a személyzet udvarias, figyelmes. sajnos amikor mi voltunk,május elején, nem nagyon volt vendég, ezért minden csak félgőzzel működött.
2013. május 6.a párjával járt itt
Két éjszakát töltöttünk a szállodában. Mindenki nagyon kedves és udvarias volt. Az ellátás kiváló, az ételek nagyon finomak, és változatosak voltak. Nagyon jó és kellemes a wellness részleg, viszont sajnáltuk, hogy a barlangfürdőnek nem működött minden funkciója. A szobából gyönyörű volt a kilátás.
2013. április 23.családjával járt itt
Az elmúlt nyáron töltöttünk egy hosszú hétvégét a Hotel Panorámában. A hotel közvetlen a Balaton partján található. A szobák tisztaságában és a személyzet kedvességében, segítőkészségében nem lehetett hibát találni. A barlangfürdő azonban nagyon kicsi. A panoráma gyönyörű. A hoteltől a Petőfi sétány 20-25 perces sétára található.
2013. április 20.gyerekekkel járt itt
Kisgyermekes családként elsőrendű szempont,hogy gyermekünk is jól érezze magát egy idegen helyen. A személyzet kedves, figyelmes, gyors. A barlangfürdőben nem működtek az élményelemek, de talán azért, mert mi voltunk csak éppen. . . A szauna kellemes. A szoba tiszta volt, az éttermi kiszolgálás gyors, figyelmes személyzettel. A panoráma pedig kitűnő!
Prémium Hotel Panoráma Siófok a térképen
8600 SiófokBeszédes J. sétány 80.
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • masszázs • pedikűr • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, nem őrzött: 2000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 15 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 15 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár