Hotel Yacht Wellness & Business Siófok ★★★★

Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
8600 Siófok, Vitorlás u. 14.

Hotel Yacht Wellness & Business Siófok a térképen

Hotel Yacht Wellness & Business Siófok - vélemények, kritkikák

Hotel Yacht Wellness & Business Siófok vélemények

2016. áprilisban járt itt
Értékelt: 2016. április 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szoba(103)kicsi, kenyelmetlen. 2 agyas szoba egy szek, furdoszoba kicsi, a wc- re nem lehet raulni, ferde szogben epitettek. A mosfot alig lehet hasznalni, a polc ralog. Az etkezes nagyon gyenge: reggeli nincs valasztek, legolcsobb felvagottak, hideg a virsli, a rantotta szaraz ,hideg. Vacsora hasonlo, gyenge valasztek, hideg az etel, a leves.

2014. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. január 29.
Szuper hely! A környezet pazar, a fogadtatás kedves,mosolygós és segítőkész, a családi szoba tágas és kényelmes,az ételek/italok fantasztikusan finomak és bőségesek,a személyzet maximálisan profi,a masszázs felejthetetlen,a külső és belső wellness rész a nyugalom szigete,a kerékpárbérlet/masszázsfotel használat csak javítja a szolgáltatások körét, ha lehet még ezt fokozni :) Visszavágyom,visszatérünk még!
2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 30.
Remek ételek, ritka szép környezet, kedves kiszolgálás várt bennünket a Hotel Yacht Clubban. Élveztük a privát jacuzzizást a lemenő nap fényében, éltünk a 25 m-es úszómedence adta lehetőséggel, gyönyörködtünk a balatoni kilátásban a mólóról, a 2 órás vitorlázás egy remek kapitány kíséretében felejthetetlen pillanatokkal ajándékozott meg bennünket.

2014. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 21.
Nagyon hangulatos a strand, a kikötőben ringatozó yachtok. Kedves és közvetlen a kiszolgálás. A vendégek is barátságosak egymással, itt nagyon érezhető hogy a hajozó emberek a vizen és a szárazföldön is segítik egymást mindenben. Hiszen bárki kerülhet bajba és olyankor nincs idő gondolkozni. Ilyen helyeken szeretek nyaralni, ahol mindenki ennyire szimpatikus :-)

bernini TOP fotófeltöltő
2014. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. május 13.
2 kisfiúnkkal /9 és 4 évesek/ töltöttünk egy szép hétvégét a szállodában. Sokféle szolgáltatás benne volt a csomagunkban, ezeket igyekeztünk kihasználni, így élményekben gazdag napokat töltöttünk el. Bicikliztünk, biliárdoztunk, privát kültéri jakuzziztunk, mi felnőttek a masszázsfotelt is kipróbáltuk, míg a gyerekek a játszósarokban elfoglalták magukat.

ZigZag TOP szállásértékelő
ZigZag TOP étteremértékelő
ZigZag TOP egyébhely értékelő
ZigZag TOP fotófeltöltő
2013. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. április 2. - 5 látogató hasznosnak vélte
2 napos céges tréningen jártam ebben a szállodában. Az elhelyezkedésében pozitívum, hogy a Balaton partján van, bár ezt sok egyéb siófoki szálloda is elmondhatja magától, azonban a várostól, vásárlási lehetőségektől, látnivalóktól, stb. igen kiesik, a környéken a jacht kikötőn kívül gyakorlatilag nincs semmi.

2013. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ahhoz képest, hogy háromcsillagos szálloda, szerintem simán hozza a négycsillagos szintet. Modern, felszerelt, a wellness részlegből csodás kilátás nyílik a Balatonra és a kikötőre. Sok extrát kaptunk, például masszázskupont, ami nagyon kellemes volt, illetve egy páros privát jacuzzizást a kültéri jacuzziban. Ez is nagyon szuper volt!

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
2013 nyarán jártam itt a párommal, és három napot töltöttünk el itt. Teljesen meg voltunk elégedve a szállodával, és annak szolgáltatásaival. Egy apartman szobában laktunk, ami szépen rendben volt tartva, és jól felszerelt volt. A szálloda wellness-részlege is kiváló. Az étterem és az ott nyújtott szolgáltatások is rendben voltak, az ételek finomak, a személyzet kedves és segítőkész.

2013. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 27. - 3 látogató hasznosnak vélte
2013. nyarán jártam itt a párommal, amivel egyedül meg voltunk elégedve az a személyzet volt! Minden úgy kezdődött,hogy kaptunk egy koszos szobát. . az ágytakaró tele foltokkal, teli kuka a szobában, fürdőszoba még úgy ahogy tűrhető volt. Lementünk panaszkodni,minden további nélkül kicserélték a szobánkat. Az étkezés. . az étel mennyisége és minősége elfogadható.

2013. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. november 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az őszi szünetben töltöttünk itt egy hosszú hétvégét. A személyzet kedves volt,az étterem szuper,csodálatos kilátással. A wellnessrész szép,bár elég kicsi. A honlapon nincs fenn minden információ,ha tudom,hogy van fitness terem,viszek sportfelszerelést. Kár,hogy építkezési területtel szomszédos.

Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 11.506 - 24.705,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2020.06.02.
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 12.423,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.01-ig
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.875,- Ft/fő/éj ártól: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
2-4 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, élőzenés ünnepi vacsorával, szaunaszeánsszal, gyermekek részére húsvéti készülődéssel, gyerek Disco-val, tojáskereséssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.14.
Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpárhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.15. - 2020.04.29.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
4 nap/3 éjszaka 17.067,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-party-val, tojáskereséssel, wellness világ használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.13.
Dorina Wellness Apartman
4 nap/3 éjszaka 6.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Apartman Bella Panzió
Balla Apartmanház
2 nap/1 éjszaka 5.500 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Azúr
3 nap/2 éjszaka 16.958 - 57.285,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköntös használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.02-ig
Hotel Yacht Wellness & Business
2 nap/1 éjszaka 12.182 - 29.065,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, késői kijelentkezéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig

Szállodák Siófok környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Wellamarin Zamárdi
Senior ajánlat (min. 5 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (2 éjtől)
WELLAShow (min. 2 éj)

SiófokX