Hotel Yacht Wellness & Business Siófok ★★★★

Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
8600 Siófok, Vitorlás u. 14.

Hotel Yacht Wellness & Business Siófok a térképen

Hotel Yacht Wellness & Business Siófok értékelése:

3. helyezett a 221 siófoki szállás közül
10. helyezett Balatonon - 1121 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Yacht Wellness & Business Siófok - vélemények, kritkikák

Hotel Yacht Wellness & Business Siófok vélemények

2017. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 15.
Nagyon rövid időt tudtunk csak itt tölteni, de teljes mértékben kikapcsolodtunk. Sajnos két éjszaka kevés, de most ennyire jutott :)
A személyzet minden tagja nagyon kedves, segítőkész, a tisztaság maximális. Félpanzióval voltunk, az ételek finomak és nagyon sok volt. Ahhoz képest, hogy 21 óráig lehet vacsorázni, még 3/4 9-kor teletöltötték a tálakat pl.

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 26.
A hétvégére foglatunk és kaptunk szállást a hotelba. A szobák kicsik voltak és elviselhetetlen meleg volt bennük,a légkondit(gyenge teljesítményű) hiába kapcsoltuk be,semmit sem segített. A recepción hiába reklamáltunk, a nagy melegre hivatkoztak. Az tény,hogy kánikula volt,de miért nem húzták be előre a sötétítő függönyöket és kapcsolták be a légkondit.

varadym TOP szállásértékelő
varadym TOP étteremértékelő
varadym TOP egyébhely értékelő
varadym TOP fotófeltöltő
2017. júniusban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2017. június 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szálloda a Balaton partján fekszik, ez igaz,de van egy kikötő a szálloda és a part között ahol nagy a forgalom. A móló hotellal van valami kapcsolatuk, így a fiatalok előszeretettel italoznak a parton, nagyon sokáig és sajnos az ablakok nem szigetelnek jól, mert hallani lehet. 22:00 bezát a bár! ! ! Az árak drágák, egy presszó 450HUF, egy 0.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 8.
Mindennel meg voltam elègedve maximàlisan. A szállás tiszta ès kényelmes, a személyzet segítőkèsz és nagyon aranyos! Csak ajánlani tudom mindenkinek!

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 20.
Első alkalommal jártunk a szállodában. Kedves, segítőkész volt a személyzet. A szálloda tiszta,a szobák kifogastalanok. Nagyon jó ötlet a szobákban elhelyezett vízforraló egy csésze kávé vagy tea elkészítésehez. A Balatonra néző szoba tökéletes kilátást biztosított. Nem tudtuk valamennyi szaunát kipróbalni, talán az a rész nagyobb figyelmet érdemelne.

Mobilról küldte. | 2017. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. április 4.
Már érkezéskor feltünik, hogy egy kulturált új (vagy profin felujitott) helyre érkeztünk. Udvarias és figyelmes emberek vesznek körül minket. A Superior szoba nem tul nagy, de jól elrendezett, elegáns és tiszta pihenéshez pont elegendő két ember részére. A csomagban nekünk a reggeli és a vacsora volt benne. Az ételek izletesek jól elkészitettek.

2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Januárban a Balatonnál. Szélvihar, hideg - ez természetes. Az nem, hogy a családinak hirdetett szoba egy vicc: 1 lépés és nem tudsz mozdulni. Kérésünkre csere: feljebbi kategória, árról viszont nem esik szó. Jó, modern, modern, de nincs saját gardrób, vagy szekrény, egy közös nagy van (Superior családi). A ruhámért a gyereken átjárva kell menni.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 14.
Udvarias & kedves, közvetlen, de nem tolakodó személyzet. Étterem & kiszolgálás ,valamint a választék is kiváló. Gondoltak az allergiásokra is. Finom helyi borok nagy választéka. Kiváló kilátás a Balatonra. Csodálatos & tiszta & csendes szoba. Kényelmes & hangulatos wellness. Klassz úszómedence , körülötte kiváló környezet a pihenésre. Könnyű megközelítés.

expert TOP szállásértékelő
2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 1.
Többször fontolgattam már, hogy egyszer eljövünk ide és egy kedvező árú ajánlatnál megragadtuk az alkalmat. Nem túl nagy, de szép, teljesen felújított szállodába érkeztünk, kívül ingyenes, a hotel mögött pedig őrzött, különdíj ellenében igénybe vehető parkolóval. Ki lehetett tölteni előre online a bejelentkezési adatokat, így a recepción csak alá kellett írni a papírokat, gyorsan ment a bejelentkezés.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 27.
Kedves mindenki.karacsonyi díszítés hiányzott az asztalokról es a gyertya .ezert nem volt annyira meghitt a vacsi.etelek finomak.a z az uszo medence kicsit hideg.agyak nagyon kényelmesek.

Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 11.506 - 24.705,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2020.06.02.
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 12.423,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.01-ig
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.875,- Ft/fő/éj ártól: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
2-4 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, élőzenés ünnepi vacsorával, szaunaszeánsszal, gyermekek részére húsvéti készülődéssel, gyerek Disco-val, tojáskereséssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.14.
Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpárhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.15. - 2020.04.29.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
4 nap/3 éjszaka 17.067,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-party-val, tojáskereséssel, wellness világ használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.13.
Dorina Wellness Apartman
4 nap/3 éjszaka 6.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Apartman Bella Panzió
Balla Apartmanház
2 nap/1 éjszaka 5.500 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Azúr
3 nap/2 éjszaka 16.958 - 57.285,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköntös használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.02-ig
Hotel Yacht Wellness & Business
2 nap/1 éjszaka 12.182 - 29.065,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, késői kijelentkezéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig

Szállodák Siófok környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Wellamarin Zamárdi
Senior ajánlat (min. 5 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (2 éjtől)
WELLAShow (min. 2 éj)

SiófokX