Hotel Yacht Wellness & Business Siófok ★★★★

Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
8600 Siófok, Vitorlás u. 14.

Hotel Yacht Wellness & Business Siófok a térképen

Hotel Yacht Wellness & Business Siófok értékelése:

3. helyezett a 221 siófoki szállás közül
10. helyezett Balatonon - 1121 szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Yacht Wellness & Business Siófok bemutatkozása

Siófok vitorláskikötőjében hangulatos kis szálloda várja vendégeit légkondicionált szobákkal, Internet-csatlakozással, szaunával, pezsgőfürdővel, fitnesz teremmel, panorámás napozóterasszal, kikötőre néző étteremmel, stranddal, sokszínű programokkal, és 2007 júniusától új tóparti fürdőházzal (25 méteres fedett medence, gyermekmedence): Hotel Yacht.

Hotel Yacht Wellness & Business Siófok képei

Hotel Yacht Wellness & Business Siófok

Hotel Yacht Wellness & Business Siófok vélemények

Balatoni_Bea TOP fotófeltöltő
   Mobilról küldte. | 2019. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. május 16.
Tiszta, szép szobák, kellemes környezet. A kikötőben a hajókra rálátni, üde színfolt. A svédasztalos étkezéseken gazdag a választék. A személyzet kedves, segítőkész. A wellness részleg pihentető.

Mobilról küldte. | 2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 17.
Minden tetszett.Nagyon jó volt
az úszómedence, és a jacussi.Finom ételek.Nyugalom. Visszamennnék!

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. január 20.
Mesébe illő, gyönyörű esküvőt és szolid, de elegáns lagzit sikerült a hotelben megszerveznunk a lányunknak. Egy csodás wellness hétvége is volt a szűk családnak e varázslatos ünnep mellett.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 28.
Kellemesen töltöttünk a karácsonyt a szállodájukban. Kényelmesek az ágyak, tiszta és barátságos volt a szoba (216). A személyzet rendkívül udvarias. A Wellness oázis nagyon tetszett - főleg, hogy úszni is lehetett. Ez a lehetőség más szállodákban ez eddig hiányzott. A szauna részleg szép. Kissé zavart, hogy textiles szauna.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 24.
Mindenkinek ajánlom, aki pihenésre vagy esemény ünneplésére kíván menni!
Mindennel megvoltunk elégedve, nagyszerű és választékos az étterem kínálata!
Válasz az értékelésre - 2018. október 2.
Kedves Tamás!

Köszönjük, hogy időt szánt arra, hogy megossza kellemes tapasztalatait, ezek a visszajelzések a szálloda dolgozóihoz is eljutnak! Reméljük, hamarosan újra üdvözölhetjük szállodánkban!
Lantos Eszter (Hotel Yacht Wellness & Business)

grocceni TOP szállásértékelő
grocceni TOP étteremértékelő
grocceni TOP egyébhely értékelő
grocceni TOP fotófeltöltő
2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 28.
Mindjárt az elején megjegyzem, hogy óriási meglepetés volt a hotel. Ilyen kellemeset régen csalódtunk. Profi módon kivitelezett épületben ízléses és praktikus szobák, melyeket hozzáértő szobaasszonyok készítenek fel a vendégek fogadására. A wellness sem utolsó. Aztán a végére hagytam az étkezést: reggel és este egyaránt óriási választékban és kiváló minősgben sorakoztatták fel az ételkölteményeket.

2018. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. május 22.
Remek hétvégét töltöttünk egy társasággal a hotelben.A szoba tiszta volt a személyzet minden kivánságunkat teljesitette.Szerencsénkre jó időt fogtunk ki.A napozó teraszon tudtuk használni a külső jakuzzit is.Egyedül a vacsorákat találtam egy kicsit egy sikunak,de ez sem volt tragikus.Mindent egybe véve nagyszerü hétvégét töltöttünk a hotelben.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 27.
Fantasztikus hotel, nagyon finom ételekkel, makulátlan a tisztaság és nagyon segítőkész a személyzet. Gyakran járunk wellneszezni, és mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a hotelt.:-)Szeretjük a nagy wellneszeket, de itt az sem zavart hogy kissebb volt a wellnesz, mert nagyon jó úszómedence van itt és a víz hőfoka is megfelelő azaz nem hideg.

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 4.
Nagyon kedves személyzet fogadott minket. Az ételek finomak voltak. A wellness részleg is jó volt. A kiszolgálás kifogástalan volt. Máskor is szívesen látogatunk ide.

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 23.
Nagyon jól éreztük magunkat a hotelben, mindennel meg voltunk elégedve! Remek kiszolgálás ,kedves személyzet,finom választékos ételek,tiszta szobák ! ! ! A kilátás pazar ami sok szállodában csak felár ellenében kapható ! Pozitivumként említeném ami számunkra nagyon fontos hogy kisállat bevihető! Közel van a városközpont ami kisebb sétával elérhető!

Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 11.506 - 24.705,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2020.06.02.
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 12.423,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.01-ig
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.875,- Ft/fő/éj ártól: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
2-4 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, élőzenés ünnepi vacsorával, szaunaszeánsszal, gyermekek részére húsvéti készülődéssel, gyerek Disco-val, tojáskereséssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.14.
Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpárhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.15. - 2020.04.29.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
4 nap/3 éjszaka 17.067,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-party-val, tojáskereséssel, wellness világ használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.13.
Dorina Wellness Apartman
4 nap/3 éjszaka 6.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Apartman Bella Panzió
Balla Apartmanház
2 nap/1 éjszaka 5.500 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Azúr
3 nap/2 éjszaka 16.958 - 57.285,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköntös használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.02-ig
Hotel Yacht Wellness & Business
2 nap/1 éjszaka 12.182 - 29.065,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, késői kijelentkezéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig

Szállodák Siófok környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Wellamarin Zamárdi
Senior ajánlat (min. 5 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (2 éjtől)
WELLAShow (min. 2 éj)

SiófokX