Mala Garden Hotel Siófok ★★★★

06.28-08.30.
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes

Mala Garden Hotel Siófok vélemények

Szörnyű 2016. szeptember 19.a párjával járt itt
Én inkább úgy mondanám, "male" azaz olaszul: rossz! Vagy csak a Balatont nevezi becézve balinak, mert bali-i hangulat az nem volt, inkább magyaros a szó rossz értelmében! A szűk utcában megtaláltuk a hotelt, először nem hittem el, hogy ez egy négy csillagos hotel, kocsinkkal alig tudtunk beállni a 8 férőhelyes parkolóba, a helyek egy kispolskinak talán megfelelőek, de a mai gépkocsiknak nagyon szűk!
Kiváló 2016. augusztus 29.a párjával járt itt
Áprilisban két napra elszöktünk ide a párommal és tökéletesen éreztük magunkat. A szálloda ugyanolyan színvonalas, mint a már korábban megszokott Mala Garden étterem. Talán a wellnes egy picit kicsi, de semmi másba nem lehet belekötni. Gyönyörű a kilátás, szép és tiszta volt minden, isteni volt a reggeli, kedves volt a személyzet.
Mala Garden Hotel Siófok - SzobákMala Garden Hotel Siófok - SzobákMala Garden Hotel Siófok - Környék
Kiváló 2016. május 11.a párjával járt itt
Mindig is imádtam a penthouse szót, számomra a luxust jelképezi. Valahol fent, a legtetején az épületnek, ahol beláthatod a környező tájat. Balatonon az északi part mindig jobban vonzott, kedvencem Tihany. Siófokot mindig túlzsúfoltnak találtam, bulis, fiatalos, vagány helynek, ami nem feltétlenül negatív, de még sem az északi part romantikus helyszíne.
Kiváló 2016. március 8.barátokkal járt itt
Nagyon kellemes napokat töltöttünk a hotelben. Mind külső, mind belső megjelenése nagyon hangulatos, barátságos. A színek és az apró részletek varázslatosak. A személyzet rendkívül kedves, kívánságainkat lesték. A thai masszázsról is csak felsőfokon tudok nyilatkozni. Az ételek nagyon finomak és izgalmas íz-összeállításúak voltak.
Kiváló 2015. december 11.egyedül járt itt
Habár csak szűk egy napot tudtam tölteni a Mala Gardenben, Siófokon, megerősített abban, hogy ide mindenképpen vissza kell jönnöm. Tisztában vagyok vele, hogy nyáron valószínűleg iszonyúan zsúfolt ez a balatoni rész, most viszont fantasztikus volt a nyugalom, a csend és a gyönyörű kilátás. A szálloda hangulata magával ragadó.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márNépszerű író - 115 hasznos szavazat
Gyenge 2014. szeptember 21.barátokkal járt itt
Bali élet-érzésnek kellett volna áthatnia e szálláshelyen töltött napjainkat! Ami ebből megvolt: - falra ragasztott eredeti kavicsok Baliról(? ), - törekvés a designban. Ami hibádzott: - a felső szférákban sejlett a nagy messzeségben a Balaton másik,Siófoknál sokkal kevésbé bazári északi partja; - a középső és alsó szférákban éttermi tavi panoráma helyett parkoló autók sora és büze, - oldalra kitekintve koszos tüzfalak,romok,kukák.