Piknik Wellness Hotel Siófok ★★★

Piknik Wellness Hotel Siófok
Piknik Wellness Hotel SiófokPiknik Wellness Hotel Siófok
Piknik Wellness Hotel SiófokPiknik Wellness Hotel Siófok

Piknik Wellness Hotel Siófok bemutatkozása

A Balaton déli partjának fővárosában, Siófokon várja a kikapcsolódásra, feltöltődésre vágyókat a Piknik Wellness Hotel. Meghitt, családias környezetében kicsik és nagyok egyaránt megtalálhatják a számukra ideális elfoglaltságot. A wellness részlegben sokszínű, változatos szórakozási lehetőségek állnak a vendégek rendelkezésére.

3Szolgáltatás
06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok

Piknik Wellness Hotel Siófok vélemények

Kiváló 2015. november 4.a párjával járt itt
Nyaranta hazajövünk 1. 5 hónapra Magyarországra. 1 hetet mindíg itt töltünk, balatonnal egybekötve nem tudok jobb és pihentetőbb kikapcsolódást. Mindíg ugyanazt a szobát kérjük, amit le is foglalnak nekünk. A környezet zöld, a szoba csendes és tiszta. Kutyabarát szálloda, így a kedvencünket sem kell otthon hagyni. Zárt parkoló, éjjeli őr. Mi szeretjük a helyet.
Kiváló 2015. szeptember 5.a párjával járt itt
Voltunk tavaly, voltunk idén, és és jövőre sem hagyjuk ki. Nagyon szép modern épület, szép, karbantartott zöldterület. A szobák kellemes kialakításúak, tiszták. Az ágyak kényelmesek. A személyzet (takarítók, éttermi dolgozók) kiemelkedően kedvesek, minden kívánságunkat igyekeztek gyorsan teljesíteni.
Kiváló 2015. augusztus 27.kollégákkal járt itt
Céges továbbképzés keretein belül töltöttünk el itt 3 napot. A konferenciaterem tágas, jól felszerelt, légkondícionált. Bárhova mentünk, mindenhol volt wifi, ami nekünk elengedhetetlen volt. Talán a borospince ahol nem volt jel, de ez megbocsátható. Reggeli korrekt, pincérek kedvesek, tettrekészek. Wellness, szaunák, masszázs rendben volt. Elégedetten, és okosabban távoztunk.
Kiváló 2015. augusztus 22.családjával járt itt
Mi pozitívan nyilatkoznánk, a foglalással minden rendben volt. A wellness és a szaunavilág nagyon pozitív csalódás volt. Voltunk már nem egy négycsillagosban ahol kisebb és gyengébb wellness volt, úgyhogy le a kalappal. Szépen felújított étterem, finom reggeli, normális személyzet, sportolási lehetőségek zöld övezetben.
Szörnyű 2015. augusztus 19.a párjával járt itt
2015 júliusbában foglaltunk szállást ebben a hotelben. Sajnos mikor megérkeztünk kiderült, hogy nincsen számunkra hely az igéretek és az írásos foglaás ellenére sem. Olvastam az itt leírt véleményeket és látom nem mi vagyunk az elsők akiket oda csábítanak megfelelő ígérettel és utánna semmi.
Szörnyű 2015. augusztus 10.gyerekekkel járt itt
A foglalásomat a vezetővel emailben egyeztetve tettem meg 19 db emailt váltottunk 2 kisgyermekkel közel 350 km utaztunk és még az uton is váltottunk emailt. 4-8 fős apartmant foglaltam ami kiderűlt hogy nem létezik. Odaérve közölték hajléktalannak látszó alkalmazottak hogy nincs is ilyen szoba sem apartmanjuk sem.
Piknik Wellness Hotel Siófok - SzobákPiknik Wellness Hotel Siófok - SzobákPiknik Wellness Hotel Siófok - EgyébPiknik Wellness Hotel Siófok - Medence/kert
Szörnyű 2015. augusztus 3.a párjával járt itt
Szerettünk volna 5-napot eltölteni a párommal,teljes ellátással mint ahogy telefonon egyeztettünk. Egy úr közölte,hogy ez teljességgel lehetetlen hisz itt nem tudunk enni nincs szakács. ELNÉZÉST HOGY MI EZT NEM TUDTUK! Ezt elég érdekes hangnemben közölte. Majd kiderült hogy előre kell fizetni. Na itt hibáztunk mert fizettünk méghozzá szép kártyával.
Átlagos 2015. augusztus 1.gyerekekkel járt itt
Sokáig tartott a bejelentkezés. Nem volt jó idő,el akartunk volna menni valahova megkérdeztem a recepción hova érdemes menni. Semmi érdemleges választ nem kaptam. Szerintem egy recepción lévő dolgozónak tudna kellene,hogy a Balatonnál főleg Siófokon hova érdemes menni. A tisztaság nagyon el volt hanyagolva. De ha már kifizettem nem volt mit tenni.
Szörnyű 2015. július 28.gyerekekkel járt itt
Már a foglalás is érdekesen alakult. 50 %-os kuponnal kedden szerettünk volna érkezni. Előzetes érdeklődés után kiderült, hogy a kupon csak vasárnapi érkezéssel érvényes. Ez a kupon oldalon nem volt feltüntetve. Ezen túllépve, a tulajjal egyeztettünk az árról. Kifejezetten kiemeltem, hogy szükségünk lesz a wifire.
Kiváló 2015. július 22.gyerekekkel járt itt
Jó kis 5 napot töltöttünk itt a párommal és gyermekeinkkel. A szálloda ,az étterem, és az udvara nagyon szép, pont mint a képeken. A wellness részleg kitűnő. A személyzet rendes és segítőkész. Ingyenesen lehetett használni a teniszpályát, a pingpongot, csocsót, billiárdot. . . (máshol ez pénzbedobós)
Mi csak reggelit kértünk, az remek volt.
Piknik Wellness Hotel Siófok - Szórakozás/SportPiknik Wellness Hotel Siófok - VendéglátásPiknik Wellness Hotel Siófok - Medence/kertPiknik Wellness Hotel Siófok - Külső kép