Piknik Wellness Hotel Siófok ★★★

Piknik Wellness Hotel Siófok
Piknik Wellness Hotel SiófokPiknik Wellness Hotel Siófok
Piknik Wellness Hotel SiófokPiknik Wellness Hotel Siófok

Piknik Wellness Hotel Siófok bemutatkozása

A Balaton déli partjának fővárosában, Siófokon várja a kikapcsolódásra, feltöltődésre vágyókat a Piknik Wellness Hotel. Meghitt, családias környezetében kicsik és nagyok egyaránt megtalálhatják a számukra ideális elfoglaltságot. A wellness részlegben sokszínű, változatos szórakozási lehetőségek állnak a vendégek rendelkezésére.

3Szolgáltatás
06.28-08.30.
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes

Piknik Wellness Hotel Siófok vélemények

Kiváló 2015. április 19.a párjával járt itt
Szuper volt, még biztosan visszajövünk. Kaja kifogástalan, reggel, este svédasztal. Wellness és szauna részleg király. Idő jó volt, ingyenesen lehetett használni a teniszpályát, és a pingpongot. Csocsó is ingyenes volt, voltunk már olyan helyen ahol pénzbedobós volt, így ez is abszolút pozitívum. Távozáskor nem dobtak ki minket 10.
Kiváló 2015. április 5.a párjával járt itt
Nagyon jó wellness, sok élményelemmel. Tiszta szoba, segítőkész személyzet. A svédasztal kínálata megfelelő, mind a reggelinél, mind a vacsoránál. A környezet festői, az udvar szépen rendben van tartva, bár az idő nem mindig engedte hogy kinn tartózkodjunk. Ha tehettük volna, maradtunk volna még 1-2 napot, jól éreztük magunkat. Talán a Balaton lehetne kicsit közelebb.
Kiváló 2015. március 14.a párjával járt itt
A személyzet roppant kedves. Az étterem szép, olyan mint a fényképeken. A wellness és a szaunák szintén, nem ámítás, remek. Mi egy 50%-os akciós hétvégét fogtunk ki, így az ár érték arányt nem kell ecsetelnem. A svéd asztalt sem bántuk meg, amit ígértek, az valóban az volt, annyi és olyan. Nekünk tetszett.
Kiváló 2014. augusztus 27.a párjával járt itt
Szomorúan hagytuk el Párommal a hotelt néhány eltöltött csodás nap után. Csak is pozitív emlékeket ébreszt bennem. A wellnessz részleg nagyon szép és kellemes, bár a víz 1-2°C-al lehetne melegebb. :) A több fajta szauna választéka nagyon tetszett.
Kiváló 2014. augusztus 27.a párjával járt itt
Párommal voltunk és nagyon jól éreztük magunkat. A szoba kényelmes volt, a hely szép és igényes, a wellness részleg szintén nagyon kellemes. A reggeli bőséges, a személyzet kifejezetten kedves és rendkívül segítőkész. Ajánlani tudom mindenképp. Egy negatív élmény volt csak, hogy nem volt hűtő a szobában. Ettől eltekintve remek hosszú hétvégét töltöttünk ott. :)
Átlagos 2014. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
Óriási csalódás:(((
Csatlakozom az előttem szólóhoz. 15 hónapos kislányunkkal érkeztünk sajnos épp esős időben, mire közölték velünk hogy 3 szoba beázott ezért átpakoltak minket Balatonföldvárra, ami szerintük ugyanazt az ellátást nyújtja. Egy takaros de retro szálloda, bár ott legalább vastagabbak voltak valamivel a falak.
Szörnyű 2014. augusztus 5.gyerekekkel járt itt
5 nap 4 éjszakát töltöttünk a "szállodában". Nincsenek nagy igényeink, csak szerettünk volna egy kicsit pihenni, ami az ágyaknak, és a papírvékony falaknak köszönhetően nem sikerült mert hallottuk a többi lakó minden mozdulatát, ahogy az ajtókat csapkodták,ahogy dübörögtek a lépcsőn, és az emeleten.
Gyenge 2014. július 27.gyerekekkel járt itt
Most jöttünk haza a "szállodából" 5nap/4éjszaka helyett csak 4 nap/3 éjszakát töltöttünk el ezen a remek helyen. A szobáról készült képek remekül mutatnak, csak a valóságnak nem igazán felelnek meg;
1, mert a képeken nem látszik, hogy a bútorokról le van kopva az MDF lap,
2,pótágy helyett fotelágyat kaptunk a gyereknek, amit 3 darabból kellett összeállítani és éjjel szét is esett a gyerek alatt.
Kiváló 2014. június 21.gyerekekkel járt itt
Köszönjük szépen ezt a csodálatos nyaralást, tökéletes volt! A személyzet is kiváló és az étel. . . egyenesen fantasztikus. Nagyon jó a parkolási lehetőség és nagyon szép a környezet! Sok sportolási lehetőség van és hozzávaló kellékek is. Minden dolgozó készségesen a rendelkezésünkre állt bár mi féle kérdésünk akadt is! Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Gyenge 2014. május 24.a párjával járt itt
Múlt hétvégén töltöttünk itt 3 napot. Főleg az étterem miatt adom most a negatív értékelést. Első nap ebédnél még semmi probléma nem volt, tudtuk előre, hogy csak levest fogunk kapni (bár annak az íze nem volt valami jó, valószìnűleg többféle levesből volt összerakva egy). Vacsoránál "svédasztal" volt, háromféle étel közül lehetett választani.
Piknik Wellness Hotel válasza
Kedves Vendégünk a déli leves bár leveseit köz kívánatra ismételjük este és nagyon sokan fogyasztanak belőle. Kikérjük magunknak azt hogy ezek összedöntögetett levesek. A svédasztal mindig előételt , 3 féle főételt köretekkel , édességet gyümölcsöt tartalmaz.
2014. június 4., Piknik Wellness Hotel, piknikes