integraltcsapagy: Hosszú hétvége 4 csillag - SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok

Hosszú hétvége 4 csillag

Mobilról küldte. | 2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 4.
Párommal egy hosszú hétvégét töltöttünk a hotelben, színvonalas környezetben, kellemes hangulatban. Tiszta, rendezett közös helyiségek, előzékeny és udvarias személyzet, továbbá isteni finom és bőséges fogások jellemzik.
Semmi rejtett költség nem volt, teljeskörű tájékoztatást kaptunk.
Számunkra negatívum a rettenetesen kényelmetlen ágy volt, ami miatt alig tudtunk aludni és fajt a hátunk. :(
Kisebb negatívum, hogy érkezés napján már nem tudtunk foglalni időpontot masszázsra, mert teltház volt a következő napon és nekünk sajnos csak az felelt volna meg. Legközelebb jóval előre gondolkodunk, főleg ha a megelőző e-mailes levélváltáskor megerősítik, hogy bőven elég lett volna érkezéskor foglalni a helyet. Sajnos lemaradtunk, így masszázsra már csak itthon tudtunk bejelentkezni.

Kényelem (szoba): Gyenge

Szeretnéd követni integraltcsapagy felhasználót?    Igen

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
8600 Siófok
Batthyány u. 24.

2020. május 15.
Már három alkalommal voltunk vendégei a hotelnek.A személyzet nagyon barátságos,segítőkész.Mikor először tartózkodtunk ott,nagyon részletes,helyi szemmel ,tapasztalattal kaptunk tippeket ,hogy mit hol merre érdemes meglátogatni,megnézni,részletes térképpel.Az étkezés nagyon jó,ízletes,a feltöltés...

2020. február 26.
Udvarias, segítőkész személyzet, kellemes ízek, jó környezet . Kutya barát hely , kényelmes szoba! A wellnes részleg nagyon kicsi, úszásra alkalmatlan medence.

2020. február 21.
Párommal egy hosszú hétvégét töltöttünk a hotelben. -Tisztaság mindenütt,udvarias személyzet,finom laktató ételek,zárt kényelmes parkoló, wellness zsúfolt, de kulturált. -Külön tisztelet és köszönet az "egyik utolsó Mohikán-nak" János bácsinak a pincérek között! -Ő még az igazi vérbeli...