SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok ★★★★

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
8600 Siófok, Batthyány u. 24.

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok a térképen

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok értékelése:

2. helyezett a 221 siófoki szállás közül
4. helyezett Balatonon - 1122 szállás közül

Akciós csomagok

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok bemutatkozása

A Siófok központjában álló SunGarden Wellness & Konferencia Hotel négycsillagos szolgáltatásai, kényelmes szobái és jól felszerelt wellness részlege minden korosztály számára tökéletes kikapcsolódást, feltöltődést biztosítanak. Konferencia termében céges találkozók, csapatépítő tréningek, különféle rendezvények szervezhetők.

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok képei

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok vélemények

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 15.
A hotel elhelyezkedése nagyon jó, a felszolgált ételek változatosak és finomak, különösen a vacsorakínálat. A személyzetnek 10 csillagot is adhatnánk a maximum 5 helyett, ugyanúgy a wellnessrészlegen dolgozó hölgynek, mint a konyhai személyzetnek. Rendkívül kedvesek és készségesek voltak velünk. A wellness rész egyszerű, nem túl nagy.
Válasz az értékelésre - 2017. október 1.
Kedves Judit!

Köszönjük a véleményét. Ha esetleg mégis visszatérnének hozzánk, várjuk szeretettel Önöket.

Szép napot!
Váradi Nikoletta (SunGarden Wellness & Konferencia Hotel)

agi32 TOP szállásértékelő
agi32 TOP egyébhely értékelő
2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 7.
Összességében átlagosnak mondanám, a személyzet kedves volt és segítőkész, az étterem kimondottan jó, a szoba is megfelelő. De ! ! wellness -szállodaként hirdeti magát és éppen a wellness részleg lesújtó. Csak annyit mondok, hogy a két napból, a második napon inkább kifizettünk egy plussz belépőt és átmentünk egy másik helyre fürdeni [Moderálva - a szerk.

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
A wellnes részleg kicsi a jakuzzi víze poshadt volt, az étkezés minden nap ugyanaz legalábbis a reggelit tekintve. A vacsora sem volt választékos. Egyedül a szoba szép és tiszta volt. Nyáron a vasút közelsége miatt borzasztó lehet. A wellnes részlegen nem volt kiszolgáló személyzet, a kupont nem tudtuk felhasználmi mert nem volt masszőr
Ha ez nem elég a rosszból akkor sajnos többet nem tudok irni.

2015. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. január 2. - 3 látogató hasznosnak vélte
A hotel a Balaton partján fekszik és ezzel minden pozitívumot el is mondtam. A személyzet nem tud köszönni, sem az öltönyös, sem a formaruhás. A létszám alacsony, így egy kávéra 15 percet vártunk. A reggeli unalmas, egysíkú, az ételek összességében rendben vannak. A wellness kicsi, büdös, koszos, igénytelen.

2015. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. december 31.
Nagyszülőkkel közösen érkeztünk a szállodába. Nagyon vártuk már a pihenést, ami sajnos alulmúlta várakozásainkat. A wellness részleg csalódás volt számunkra, segítséget nem kaptunk. Ott tartózkodó vendégek magyarázták el a jacuzzi használatát. A vacsora ízletes lett volna, de szinte nem tudtunk belőle enni, mert majdnem minden hideg volt.
Válasz az értékelésre - 2016. február 2.
Kedves Vendégünk!

Észrevételeit nagyon szépen köszönjük, igyekszünk a jövőben ezekre sokkal jobban odafigyelni. Vacsora választékunkra és az ételek hőmérsékletét is folyamatosan ellenőrizzük a jövőben.
Szeretettel várjuk vissza Önt a jövőben is - reméljük, csak pozitív élményekkel távozik majd szállodánkból.

Üdvözlettel:
Bocsorné Gunics Ivett (SunGarden Wellness & Konferencia Hotel)

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szálloda besorolása megtévesztő, ez NEM egy 4 *-os szintű szolgáltatás. Sok helyen jártam már, de a szálloda a besorolásához képest csalódás volt. A fürdőszobában a zuhanykabin hiányos és szét is volt esve, az ágy kifejezetten kényelmetlen volt. Az étkezés silány volt, az étkezési idő vége előtt 1 órával (! ) már nem hoztak ki desszertet és az ételek ízvilága is gyenge volt.
Válasz az értékelésre - 2015. október 14.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük, hogy megosztotta velünk tapasztalatait, még ha negatívak is. A felsorolt észrevételeken természetesen a jövőben mindenképpen változtatunk, jobban odafigyelünk majd. Szállodánkban a jövőben folyamatos felújítás zajlik majd, így reméljük, ilyen problémák a jövőben nem adódnak majd.

Üdvözlettel:
Gunics Ivett (SunGarden Wellness & Konferencia Hotel)
2013. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 24. - 4 látogató hasznosnak vélte
A rossz idő miatt nem tudtunk a Balatonban fürödni, így a szálloda 1 db medencéjébe kényszerültünk,egy wellness szállodában elég kevés. Szobánkban az előző vendégek által szétszórt napraforgó héj még ott volt,szerintem maradt is. A fürdőszoba is hagy némi kivetnivalót a 4 csillaghoz közel sem áll. A szálloda 3 csillagos szolgáltatást nyújt 4 csillagos áron.

Mobilról küldte. | 2019. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. február 26.
Udvarias, segítőkész személyzet, kellemes ízek, jó környezet . Kutya barát hely , kényelmes szoba! A wellnes részleg nagyon kicsi, úszásra alkalmatlan medence.

Toffifi TOP egyébhely értékelő
2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal egy hosszú hétvégét töltöttünk a hotelben. -Tisztaság mindenütt,udvarias személyzet,finom laktató ételek,zárt kényelmes parkoló, wellness zsúfolt, de kulturált. -Külön tisztelet és köszönet az "egyik utolsó Mohikán-nak" János bácsinak a pincérek között! -Ő még az igazi vérbeli hivatástudatú felszolgáló, aki a huncut mosolyával inteligenciájával bárkit le vesz a lábáról!

Mobilról küldte. | 2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 4.
Párommal egy hosszú hétvégét töltöttünk a hotelben, színvonalas környezetben, kellemes hangulatban. Tiszta, rendezett közös helyiségek, előzékeny és udvarias személyzet, továbbá isteni finom és bőséges fogások jellemzik. Semmi rejtett költség nem volt, teljeskörű tájékoztatást kaptunk. Számunkra negatívum a rettenetesen kényelmetlen ágy volt, ami miatt alig tudtunk aludni és fajt a hátunk.

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
2021.02.01. - 2021.06.02.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
5 nap/4 éjszaka 13.414 - 15.961,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 15.372 - 29.732,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.26-ig
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 20.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.12. - 2020.08.24.
Prémium Hotel Panoráma
4 nap/3 éjszaka 23.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.22-ig
Dorina Wellness Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.06.02-ig
CE Plaza Hotel
2 nap/1 éjszaka 14.450 - 24.950,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs kuponnal, kedvezményekkel, játszóház használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.30.
Apartman Bella Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, állatkert belépővel, kései kijelentkezéssel, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.14. - 2021.05.20.
Balla Apartmanház
2 nap/1 éjszaka 5.250 - 6.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.06.02-ig
Hotel Azúr
2 nap/1 éjszaka 17.600 - 59.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköntös használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.27-ig
Hotel Móló
3 nap/2 éjszaka 11.550,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és strand használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Hotel Carpe Diem
3 nap/2 éjszaka 9.360 - 17.280,- Ft/fő/éj között: reggelivel, üdvözlőitallal, játszótérrel
Érvényes: 2020.09.26-ig

Szállodák Siófok környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Wellamarin Zamárdi
Senior ajánlat (min. 3 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval - teljes előrefizetéssel
WELLAzítás (1 éjtől)

SiófokX