Sirocave Barlang Apartmanok Sirok

4,3Ár / érték
3,8Kényelem
4Szolgáltatás
4,1Elhelyezkedés
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók - Legjobb ár
Hotel Eger Park
69.017 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Sirocave Barlang Apartmanok Sirok vélemények

Kiváló 2020. szeptember 20.a párjával járt itt
Kedves fogadtatásban volt részünk. A szállás bár rendhagyó, de kényelmes, minden igényt kielégítő volt. A félpanzióval nagyon elégedettek voltunk! Mivel ide mindenki kocsival jött üdülni, megemlíteném a feljáró és a parkolás hiányosságait. Ha mást nem, a kanyarba egy közlekedési tükröt kellene szerelni, hogy a beláthatatlan, meredek és derékszögű kanyart nagyobb biztonsággal lehessen megtenni!
Kiváló 2019. december 16.a párjával járt itt
A szállás módfelett kedves, megegyezik a képen látottakkal, a hölgy, aki fogadott minket végtelenül kedves és segítőkész volt - akárcsak a helyiek mindegyike. Remek és nagyon kompakt élmény volt így a hideg ellenére is ez a 3 nap Sirokon:)
2019. október 7.barátokkal járt itt
Nagyon ötletes szállás típus, érdemes tovább bővíteni. Javasolt a parkolóhelyek további kialakítása. A reggeli megfelelő, ötletes a kiszállítás. A környék ellenére biztonságos terület, a község nyugodt, csendes. A csatolt programlehetőségek is kiválóak, a helyi adottságoknak megfelelő.
3Elhelyezkedés
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 63 városban járt márNépszerű író - 152 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2019. szeptember 2.a párjával járt itt
Első pillanatban meglepődtem érkezéskor, mert akkor szembesültem a valósággal, hogy én egy eredeti barlangban fogok pár napot eltölteni, ami ennek megfelelő körülményekkel jár, még ha a mai kor elvárásaihoz igazodó kényelmi funkciókkal is van kiegészítve.
4Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
Sirocave Barlang Apartmanok Sirok - Medence/kert
Átlagos 2019. május 3.egyedül járt itt
Az appartmanok már kicsit lelakottak, felszereltségük gyenge! Nincs kenyérpiritó, hajszárító a fürdőszobában nincs lámpa a mosdókagylónál, az ágy mellett nincs éjjeli lámpa, nem lehet az ágy mellől lekapcsolni a villanyt, egyébként is nagyon gyenge a világítás ami a fürdőszobában és a konyhában ahol nincsenek ablakok, nagyon zavaró, stb nagyon sok apró kényelmi hiányosság.
4Személyzet
Kiváló 2019. március 19.a párjával járt itt
Nagyon jó ötletnek találtuk hogy programokat is biztosítottak számunkra.A félpanziós étkezés szintén nagyon tetszett .Gusztusos volt a kiskosárban érkező reggeli és bőséges.Az ételbárban elfogyasztható ebéd vagy vacsora nagyon finom volt
Kiváló 2019. február 20.a párjával járt itt
Egy nagyon kellemes hétvégét töltöttünk a barlangban :)
Mindennel felszerelt (konyha,furdőszoba) és tiszta hely. A hölgy nagyon kedves és segitőkész volt,szép kártyával is tudtunk fizetni. Kosaras reggeli nagyon hangulatos volt,bár kissé hiányosnak találtam. A várat is meglátogattuk,csupa kedves emberekkel találkoztunk.
2018. november 13.a párjával járt itt
A megszokottól eltérő szálláshely, de hangulatos , kényelmes,
Azoknak való akik szeretik a természet közeli lehetőségeket, és
az egyszerű megoldásokat. Az apartmanok aránylag jól felszereltek, a konyhai felszerelések
nem mindenben a legtökéletesebbek , némelyek cserére szorulnának. Félpanziós ellátás az elvárásoknak megfelelt.
4Személyzet
3Tisztaság
4Ár / érték arány
Szörnyű 2018. október 12.barátokkal járt itt
A barlangok alapos felújítást igényelnének. Ágynemű, törölközők, konyhai eszközök, fürdőszoba. Egy alapos takarítás se ártana! A reggeli a kosárkában igénytelen, a Vár étterem: túl messze van, a vacsora max. 18 óráig. Egy étkezést vettünk igénybe, amit elvittünk a barlanghoz, mert 18:30-kor értünk az étterembe, nem örültek!
1Személyzet
1Tisztaság
1Ár / érték arány
1Kényelem
1Szolgáltatások
1Étkezés
Gyenge 2018. július 2.a párjával járt itt
Nagyon jó ötlet a régi barlanglakások átalakítása apartmanokká. A barlang lakások kialakítása jó, semmi extra, de komfortos, amennyire kell, de van néhány bosszantó dolog, amitől azt érzed, hogy egyszer megcsinálták, aztán tart ameddig tart. pl. nem záródnak rendesen a nyílászárók, nem folyik le a víz a fürdőszobában, ami akkor megy ki a padlóra, amikor zuhanyzol.
2Ár / érték arány
2Szolgáltatások
20 értékelés / 2 oldalon
Sirocave Barlang Apartmanok Sirok a térképen
3332 SirokVörös u. 409/1.
+36 70 395 0008
Internet
• Ingyenes WI-FI a szobákban
Szép kártya elfogadás
• OTP SZÉP kártya • K&H SZÉP kártya • MKB SZÉP kártya
Parkolás info
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 30 kg-ig: 2000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 5 kg-ig: ingyenes (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 5 kg-ig: ingyenes (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 5 kg-ig: ingyenes (Foglalás szükséges)
Étkezés
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem
Legnépszerűbb cikkek
Érdekes cikkeink