Sirocave Barlang Apartmanok Sirok
3332 Sirok, Vörös u. 409/1.

Sirocave Barlang Apartmanok Sirok a térképen

Sirocave Barlang Apartmanok Sirok értékelése:

2. helyezett a 8 siroki szállás közül

Sirocave Barlang Apartmanok Sirok képei

Sirocave Barlang Apartmanok Sirok vélemények

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 20.
Kedves fogadtatásban volt részünk. A szállás bár rendhagyó, de kényelmes, minden igényt kielégítő volt. A félpanzióval nagyon elégedettek voltunk! Mivel ide mindenki kocsival jött üdülni, megemlíteném a feljáró és a parkolás hiányosságait. Ha mást nem, a kanyarba egy közlekedési tükröt kellene szerelni, hogy a beláthatatlan, meredek és derékszögű kanyart nagyobb biztonsággal lehessen megtenni!
2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállás módfelett kedves, megegyezik a képen látottakkal, a hölgy, aki fogadott minket végtelenül kedves és segítőkész volt - akárcsak a helyiek mindegyike. Remek és nagyon kompakt élmény volt így a hideg ellenére is ez a 3 nap Sirokon:)

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 7.
Nagyon ötletes szállás típus, érdemes tovább bővíteni. Javasolt a parkolóhelyek további kialakítása. A reggeli megfelelő, ötletes a kiszállítás. A környék ellenére biztonságos terület, a község nyugodt, csendes. A csatolt programlehetőségek is kiválóak, a helyi adottságoknak megfelelő. A kincskereső programnál érdemes felhívni a figyelmet a megfelelő ruházata, mivel erdőn és sziklás részen keresztül megy.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Első pillanatban meglepődtem érkezéskor, mert akkor szembesültem a valósággal, hogy én egy eredeti barlangban fogok pár napot eltölteni, ami ennek megfelelő körülményekkel jár, még ha a mai kor elvárásaihoz igazodó kényelmi funkciókkal is van kiegészítve. A barlangok a falu végén, egy szűk utcácska tetején, a hegy oldalába vájva találhatók, ahonnan lelátni a falura, és ahova messziről fel is.

2019. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. május 3.
Az appartmanok már kicsit lelakottak, felszereltségük gyenge! Nincs kenyérpiritó, hajszárító a fürdőszobában nincs lámpa a mosdókagylónál, az ágy mellett nincs éjjeli lámpa, nem lehet az ágy mellől lekapcsolni a villanyt, egyébként is nagyon gyenge a világítás ami a fürdőszobában és a konyhában ahol nincsenek ablakok, nagyon zavaró, stb nagyon sok apró kényelmi hiányosság.
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 19.
Nagyon jó ötletnek találtuk hogy programokat is biztosítottak számunkra.A félpanziós étkezés szintén nagyon tetszett .Gusztusos volt a kiskosárban érkező reggeli és bőséges.Az ételbárban elfogyasztható ebéd vagy vacsora nagyon finom volt

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy nagyon kellemes hétvégét töltöttünk a barlangban :)
Mindennel felszerelt (konyha,furdőszoba) és tiszta hely. A hölgy nagyon kedves és segitőkész volt,szép kártyával is tudtunk fizetni. Kosaras reggeli nagyon hangulatos volt,bár kissé hiányosnak találtam. A várat is meglátogattuk,csupa kedves emberekkel találkoztunk.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
A megszokottól eltérő szálláshely, de hangulatos , kényelmes,
Azoknak való akik szeretik a természet közeli lehetőségeket, és
az egyszerű megoldásokat.
Az apartmanok aránylag jól felszereltek, a konyhai felszerelések
nem mindenben a legtökéletesebbek , némelyek cserére szorulnának.
Félpanziós ellátás az elvárásoknak megfelelt.

2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
A barlangok alapos felújítást igényelnének. Ágynemű, törölközők, konyhai eszközök, fürdőszoba. Egy alapos takarítás se ártana! A reggeli a kosárkában igénytelen, a Vár étterem: túl messze van, a vacsora max. 18 óráig. Egy étkezést vettünk igénybe, amit elvittünk a barlanghoz, mert 18:30-kor értünk az étterembe, nem örültek! A kóbor kutya azonban jól lakott!

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 2.
Nagyon jó ötlet a régi barlanglakások átalakítása apartmanokká. A barlang lakások kialakítása jó, semmi extra, de komfortos, amennyire kell, de van néhány bosszantó dolog, amitől azt érzed, hogy egyszer megcsinálták, aztán tart ameddig tart. pl. nem záródnak rendesen a nyílászárók, nem folyik le a víz a fürdőszobában, ami akkor megy ki a padlóra, amikor zuhanyzol.

Halháza Vendégház
Sirok
Érvényes: 2022.04.20-ig
Vár Camping
Sirok
3 nap/2 éjszaka 5.485,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kincsvadászattal, kerékpárbérléssel
2021.05.21. - 2021.10.03.
Agria Vintage Apartman
3 nap/2 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, ajándék bekészítéssel, borkóstolóval, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.28-ig
Avar Hotel
Mátrafüred
3 nap/2 éjszaka 31.500 - 33.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, parkolással
Érvényes: 2021.12.21-ig
Aurora Hotel
Miskolctapolca
Akár 1 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és gyerekjátszó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.30-ig
Panoráma Vendégház
Miskolctapolca
4 nap/3 éjszaka 5.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.05.31-ig
Bacchus Panzió
2 nap/1 éjszaka 10.700 - 15.800,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.12.20-ig
Székelykert Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.740 - 9.900,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Hócza Vendégház
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 5.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.10.31-ig
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, egyszeri vacsorával, 2 pincében borkóstolással, infraszauna használattal, délutáni kávéval és süteménnyel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.20-ig
Gerendás Vendégház
Cserépfalu
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.04.20-ig
La Contessa Kastélyhotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 20.900 - 58.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig

Szállodák Sirok környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
D&A Apartmanház Egerszalók
Pünkösd (min. 3 éj)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak (1 éjtől)

SirokX