Anna Vendéglő Soltvadkert

a 11 soltvadkerti étterem közül
Anna Vendéglő Soltvadkert
Anna Vendéglő SoltvadkertAnna Vendéglő Soltvadkert
Anna Vendéglő SoltvadkertAnna Vendéglő Soltvadkert

Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Anna Vendéglő Soltvadkert vélemények

Kiváló 2017. szeptember 17.gyerekekkel járt itt
Egy nagyon kedves fiatal felszolgáló hölgy volt aki kiszolgált minket, igazi vérbeli vendéglátós! Az étterembe mindenképp ajánlom az asztal foglalást mert sokan járnak ide. Az ételek kiválóak voltak az árak kicsit erősebbek ,de hát ez nem egy sarki kifőzde volt.
Anna Vendéglő Soltvadkert - BelsőAnna Vendéglő Soltvadkert - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2016. augusztus 29., kollégákkal járt itt
Visszatértünk. Most libamájat kértem kalácson pihentetve, gyümölcsökkel. Küllemre nagyon mutatós volt, íze harmonikus, egyedi és finom, bár egy hangyányit édes. Majd egy hatalmas adag göngyölt csirkemell következett, sajttal, sonkával, aszalt szilvával, sült krumplival. Állati guszta volt és különlegesen finom is.
Anna Vendéglő Soltvadkert - Étel/ital
2016. május 24.családjával járt itt
Egy vasárnapi ebédet fogyasztottunk el az Anna vendéglőben Soltvadkerten. A vendéglő barátságos és tiszta, a hangulatot emeli a zenész játéka is. A pincér udvarias volt, a kiszolgálás megfelelő színvonalú. Az előtérben svédasztalról lehetett válogatni, de mi étlapról rendeltünk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2015. november 23., kollégákkal járt itt
Ami a legjobb ebben az étteremben, hogy belül van egy szuper játszóház a gyerekeknek. Nem asztal székkel és rajzpapírral, hanem kis csúszda, műanyag golyós játszóhely, nagyon profi. Míg a felnőttek esznek, a gyerekek tudnak játszani. Limonádét senki ne kérjen, szörnyű: citromlé sűrítményből, pár citromkarika és sima víz, cukorral.
Kiváló 2015. január 6.barátokkal járt itt
Rendkívül családias, a svédasztalos napokon olyan választékuk van, ami felülmúlhatatlan. A kiszolgálás nagyon udvarias, gyors. Tiszta kulturált vendégtér, nagyon sokszor fordul meg náluk sztárfellépő. Figyelmesek az extra kérésekre, minél maximálisabban tudják azt teljesíteni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. augusztus 25.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemes élményt nyújtott soltvadkerti nyaralásunkkor az Anna Vendéglő. Aki gyerekekkel megy találni fog játszóházat, a kinti részen meg egy fából kiépített komplett játszótér, trambulin és ugráló vár is van. Így nyugodtabban ki lehet várni a felnőtteknek míg megérkezik az étel, megjegyzem nem kell sokat várni.
Kiváló 2013. november 13.családjával járt itt
A nyár folyamán voltam családommal az étteremben! Érkezésünkkor szinte teljes telt ház fogadott! Meg is ijedtünk egy kicsit, mikorra lesz itt nekünk helyünk! De azonnal szereztek a vendéglő üzemeltetői egy 5 személyes asztalt! A tisztaság első rendű volt a kiszolgálás szintén! Az ételek pedig igazi gasztronómiai élményt jelentettek!
2013. október 9.barátokkal járt itt
A magyar gasztronómiában aránylag jól elkülönül a mára hagyományossá vált konyhát képviselő Venesz-Pető vonal és a Molnár B. Tamás nevével fémjelzett MGE-s vonal. A táborok között az átjárás igen gyenge, a „klasszikus” „hagyományos” fősodor megmarad a saját sémái között, a másik oldal viszont állandóan újít, finomít, ami egyáltalán nem baj, sőt ez biztosítja a fejlődést.
Anna Vendéglő Soltvadkert - Külső képAnna Vendéglő Soltvadkert - Étel/italAnna Vendéglő Soltvadkert - Étel/italAnna Vendéglő Soltvadkert - Étel/ital