2 órat vártunk az ételre. Rajtunk kívül 2 asztalnál ültek. A leíras alapján mást vártunk, csalódtunk. Túlsütött hús, szósz sehol. Sajnálom az ott töltött rengeteg időt.
Remek ételek. Gyors és kedves kiszolgálás. Kaposvári vendégként tértünk vissza. A Helikon Napokon már bizonyítottak. Ha legközelebb erre járunk ismét bemegyünk.
Nagyon kellemes, csendes festői környezetben elhelyezkedő szálláshely. A személyzet nagyon kedves, udvarias. A vendégek igényeit teljes mértékben kiszolgálják. Egészségügyi okokból két alkalommal is csúsztatnunk kellett az időpontot. A recepción nagyon rugalmasak és megértőek voltak. Ezúttal is...