A szálloda megfelel a 3 csillagos besorolásnak. A szob megfelelő volt és mindíg tiszta.Egyedül a francia ágy volt kényelmetlen, a matracot kellene kicserélni. Az ételek változatosak , finomak , gusztusosak voltak.Dicsérendő, hogy mindíg volt könnyebb étel is, én mint cukorbeteg mindíg találtam...
2 órat vártunk az ételre. Rajtunk kívül 2 asztalnál ültek. A leíras alapján mást vártunk, csalódtunk. Túlsütött hús, szósz sehol. Sajnálom az ott töltött rengeteg időt.
Május elején vacsoráztunk a Bella Ria pizzériában. Talán tavaly nyitottak, a zalakarosi korzó, pontosabban a játszótér felett van, a Szőlő utcában. Kellemes idő volt, a terasz megfelelőnek tűnt. Ekkor még kevesen voltak Zalakaroson, így nagyon gyorsan megkaptuk a pizzánkat. Olaszos,...