Aranyfácán Vendéglő Sopron

Aranyfácán Vendéglő Sopron
Aranyfácán Vendéglő SopronAranyfácán Vendéglő Sopron
Aranyfácán Vendéglő SopronAranyfácán Vendéglő Sopron

Aranyfácán Vendéglő Sopron bemutatkozása

1981 óta Sopron első, az ország másodikként megnyílt magánvendéglője vagyunk. Bízunk benne, hogy széles ételválasztékunk mindenki tetszését megnyeri és talál köztük kedvére valót. Meglévő alapanyagainkból, igényeknek megfelelően (lehetőségeinkhez mérten) egyéb ételféleséget is elkészítünk.

Civitas Hotel Sopron - Napi ár reggelivel
04.01-05.29.
Hunguest Bük Bük, Bükfürdő

Aranyfácán Vendéglő Sopron vélemények

Kiváló 2015. július 8.barátokkal járt itt
Nagyon tetszik ez a Soproni kis vendéglő kitűnő konyha barátságos felszolgálás jó ár érték arány mindig mindennel meg vagyunk elégedve csoportokkal és baráti társasággal is jártunk már itt amivel messzemenőkig megvoltak elégedve egy szóval Szuper a hely!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. május 9.a párjával járt itt
Ismét a jól bevált Aranyfácánba jártunk ebédelni a tíz percre levő Solar Club Hotelből. Újabban az a legfontosabb, hogy gond nélkül kérhessük az adagok kétfelé osztását. Még így is többet kapunk, mint a Solar éttermét bitorló rablótól. Az ételek gazdagon vannak díszítve savanyúsággal.
2015. április 18.családjával járt itt
Éve óta ismerjük az Arany Fácán éttermet.A Lővérekben,erdei környezetben van.Nagyon kellemes hely.Érdemes bármikor betérni.A kiszolgálás udvarias,gyors.az adagok megfelelőek,ízletesek.
A 30. Házassági évfordulónkat is itt tartottuk.Korrektek,megbízhatóak voltak.
Kicsit a tisztaságra kellene és a felújításra odafigyelni.
2014. november 3.gyerekekkel járt itt
Az Aranyfácán Vendéglő régi nagy kedvence a családunknak. Évente egyszer biztosan felkeressük, amikor Sopronban járunk. Bármikor jövünk, biztosan nyitva van, nincs szünnap, érdemes a kirándulás végén betérni. Az ételek minőségében soha nem csalódunk, finomat és sokat kapunk, a pincérek pedig udvariasak, szolgálatkészek.
Kiváló 2014. szeptember 9.barátokkal járt itt
Szeptember első hetében voltam Sopronban, és kétszer is voltam az Aranyfácánban. Az első alkalommal nagyon rossz idő volt, így a pincehelyiségben lehetett csak étkezni, de azt igyekeztek hangulatossá tenni. Egy nagyon ízletes vadragulevest ettem, utána pedig Gundel-palacsintát. A másik alkalommal már jó idő volt, így a kerthelyiséget élvezhettem.
Kiváló 2014. július 20.családjával járt itt
2014. 07. 14-18. között vacsoráztunk minden nap az Aranyfácán étteremben. Ez egy családi kisvendéglő. Fantasztikusan jó konyhája és a pincér srác eszméletlenül jó fej, udvarias és a vendég kívánságait lesi kérdezi és gyorsan kihozza a rendelt vacsorát, italt és mindent. Az ARANYFÁCÁN ÉTTEREM volt az est fénypontja. Ajánlom mindenkinek aki Sopronba jár.
Kiváló 2014. június 20.gyerekekkel járt itt
Több, mint 10 éve járunk ebbe a soproni, lővereki, családias kisvendéglőbe. Most is, mint mindig meg voltunk elégedve az ételek minőségével, mennyiségével, és nem utolsó sorban áraival!
Másoknak is szívesen ajánlom, akik szeretik a kisvendéglők hangulatát. Ide bármikor érdemes betérni. Csak így tovább!
Üdvözlettel: Gizella és Családja
Szörnyű 2014. június 19.a párjával járt itt
Csalódás ért minket, még akkor is, ha mások dicsérik és Sopron első magánvendéglőjeként van számon tartva. Itt vacsoráztunk a félpanziós ellátás keretén belül, de ezt többé nem tesszük. Elmondhatjuk, hogy ilyen sokat egy egyszerű paradicsomsalátáért és két kis üveg szénsavmentes ásványvízért - bár citromkarikával - még nem fizettünk.
Kiváló 2014. június 4.a párjával járt itt
Az ittjartam.hu-s vélemények miatt mentünk ebbe az étterembe és nem csalódtunk, tényleg annyira jó, amennyire mondják. A kiszolgálás remek volt, az ételek isteniek voltak,(a tatár beefsteaket mindenképpen megkell kóstolni) és az árak meglepően kedvezőek. Mindenkinek ide kéne járnia Sopronban!
Kiváló 2014. április 22.családjával járt itt
Nagyon jól éreztük itt magunkat,finomak voltak az ételek,hangulatos a hely. A közeli szállodából sétára indulva fedeztük fel az Aranyfácán Vendéglő csalogató táblát, melyen vad és magyaros ételeket ígérnek. Így betértünk sétànk végeztével és mit mondjak, jól tettük!
Aranyfácán Vendéglő Sopron - Étel/ital
Aranyfácán Vendéglő Sopron a térképen
9400 SopronBecht Rezső u. 5.
• kerthelyiség • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • napi menü • parkolási lehetőség • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar