9400 Sopron, Várkerület út 8

Wellness csomagok Sopron városában

Graben Étterem Sopron vélemények

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először jártam a Graben Étteremben, de nem utoljára! Férjemmel Valentin-napon vacsoráztunk az étteremben, amelynek étlapja változatos és különleges fogásokat rejt. A választék nem a sok helyen megszokott nagyságú, ez azonban számunkra inkább szimpatikus: átlátható, könnyebb választani, és nem a rántott fogásokkal teletűzdelt étlapot kell hosszasan böngésznünk.

2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 5.
Baráti társasággal voltunk az étteremben/ kisebb kihagyás után/ már sokadszor. Nagyon kedves a személyzet, a választék is megfelelő. Az ételek tökéletesek, több bort kóstoltunk, mindegyik nagyon finom volt. Nekem személy szerint hiányzott az étlapról a nagyon jó mákos palacsinta. De a most kínált túrós is isteni jó! A kávéról még egy szót : isteni !

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
2018 július 24-én délben landoltunk itt a várfal sétány felől. A libasült párkáppal és hagymburggal páratlan volt.
Nyelvi nehézségeim viszont akadtak. A pincérlegények állandóan németül próbálkoztak - mit tesz egy Pierre Carden ing... - de én angol szakos vagyok. Valahogy megoldottuk... :)

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 12.
Sokszor voltunk az étteremben a férjemmel és barátokkal is. Nagyon kedvesek a pincérek, hát még a FŐNÖK ÚR, mindent a vendégért ! Nagyon finom ételeket szoktunk itt enni, isteni levest, húsokat és desszerteket. A borokat is csak dicsérni lehet,a kávé is szuper ! Mi nagyon elégedettek vagyunk mindennel, még soha nem csalódtunk ezen a helyen.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 28.
Neten kerestünk rá az éttermekre, és ez tűnt a legszimpatikusabbnak. Nem csalódtunk! Pincérek kedvesek, készségesek. Hangulatos hely! Az étel finom volt, különösen a Chef spagettije! Rendelés után egészen hamar kihozták a rendelést! Ezen meg is lepődtünk! Gyorsaságból öt csillag!Egy felújítás viszont a mosdókra ráférne!

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 16.
Teljesen véletlenül találtunk az étteremre, mikor egy ebédhelyet kerestünk a neten. Ezt írta a legközelebbinek. Nem csalódtunk, a pincér roppant készséges volt. Speciális étkezési szokásaimnak sajnos egyik összeállításuk sem volt megfelelő, de ennek ellenére zokszó nélkül kihozták a kért ételt.

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nyaralás alkalmából betértünk családommal erre a helyre! Első ránézésre az étterem tiszta és nyugodt, később ez be is bizonyították! A kiszolgálás kifogástalan! A Pincérek kedvesek, segítőkészek voltak! Az étel amit a család fogyasztott kifogástalan! Minősége nagyon jó volt! Finom, ízletes és hatalmas adag, mondanom sem kell, a desszertet már nem bírtuk volna megenni!

Szandra92 TOP egyébhely értékelő
2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 18.
Soproni utazásunk előtt kerestünk egy éttermet, és az ittjartam. hu oldal segítségével döntöttünk a Graben étterem mellett. Sok jót írtak róla és a képek alapján is hívogató volt. Jó idő volt, így a kerthelyiségben foglaltunk helyet. A pincérek segítőkészek és kedvesek voltak. Gyors kiszolgálást kaptunk, de mégsem volt az az érzésünk, hogy ki akarnak már üldözni minket.
Balatonberény

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 7. - 4 látogató hasznosnak vélte
Soproni kirándulásunk első étterme, a várban tett sétánk után tértünk be ide, miután jókat olvastunk az étteremről. Elég kevés vendég étkezett itt ekkor, a kiszolgálás gyors és udvarias volt. Az ételek - vadragu leves , és kétféle szarvasszelet - elkészítése és tálalása is rendkívül igényes, és finom volt.

2015. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. április 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
Amikor 10 évvel ezelőtt megismertem a férjemet, ennek az étteremnek a kerthelyiségébe ültünk be egy kávéra. S most, 10 év elteltével amikor összeházasodtunk, ismét a Graben éttermet választottuk az esküvőt követő vacsorához. Mondhatom, nem csak az emlék tette széppé a helyet, most is éppen olyan jól éreztük magunkat, mint akkor.

Legnépszerűbb csomagok Sopronban és környékén
Hotel Lövér
2 nap/1 éjszaka 13.000 - 21.000,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
2018.08.15. - 2022.01.26.
Vadkert Major
2 nap/1 éjszaka 8.750 - 12.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.03.27. - 2021.12.23.
Hunguest Hotel Répce Gold
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 20.200 - 36.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.04.07. - 2020.12.22.
EMAN Apartmanház
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 5.633 - 6.167,- Ft/fő/éj között: Napi árak, parkolással, WIFI-vel
2020.03.27. - 2020.12.31.
Park Hotel Pelikán
Szombathely
3 nap/2 éjszaka 16.350,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, ajándék pezsgővel, wellness-részleg használattal, masszázzsal
2020.01.02. - 2020.12.31.
HoldLux Apartmanok
2020.03.27. - 2021.03.27.
Pék Apartman
Kőszeg
4 nap/3 éjszaka 7.667,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, wellness-részleg használattal, parkolással
2020.02.17. - 2020.12.31.
Onyx Luxury Sárvár
3 nap/2 éjszaka 7.950 - 12.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.27. - 2020.06.17.
Hotel Viktória
3 nap/2 éjszaka 9.145,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel a hotel wellnessébe, arborétum belépővel, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.27. - 2020.12.23.
Bajor Panzió Aparthotel
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, jakuzzi és szauna használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.03.09. - 2020.04.15.
EMAN Apartmanház Sárvár
3 nap/2 éjszaka 4.625,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.27. - 2021.03.27.
Golf in Hungary Apartman
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 2.997,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, szauna használattal, parkolással
2020.12.24. - 2020.12.27.

Szállodák Sopron környékén
Hotel Írottkő Sopron
Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a...
Hotel Viktória Sopron
Caramell Premium Resort Sopron
Édes kettesben Kőszegen (min. 2 éj)
Wellness ízelítő (min. 2 éj)
2 éjszakás ajánlat (min. 2 éj)

Graben Étterem SopronX