Jégverem Fogadó étterme Sopron
9400 Sopron, Jégverem u. 1.

Jégverem Fogadó étterme Sopron a térképen

Wellness csomagok Sopron városában

Jégverem Fogadó étterme Sopron vélemények

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
Fáradt olajban sült hitvány ételek. Minősíthetetlen. Az a fajta, amitől 2 napig fáj a gyomrod. Az étterem megjelenése retro, a wc cserepezve(? ! ) van. Az ételeknek a régi étolajon kívül nincs más ízük. . . . . A haspártiak vendéglője nem tudom, h azt jelenti-e , hogy finom vagy hogy sok, de egyik sem volt. ( mondjuk ebből a minőségből túl sok.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 30.
Haspártiak vendéglője becenevet kapta az étterem, de erre már kicsit rá kell cáfolni. Nem olyan bőségesek már az ételek mint korábban. Ízre teljesen meg voltunk elégedve, a kiszolgálással is. Összességében meg voltunk elégedve, csak ez volt kissé csalódás, arra számítottunk, hogy majd ki fogunk pukkadni, de még fért volna :D

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 25.
Rekkenő hőségben taxival érkeztünk. Párom valami könnyűt kívánt én valami vaskosat. Megkaptuk. A csülök pékné módra egy egész estét betöltő fatálon landolt. Könnyek közt szemléltem, szinte vétek volt belevágni. Vétkeztem! Én vétkem én vétkem én igen nagyívű ebédem! Az utolsó morzsáig bedörgöltem. A mellé felszolgált kékfrankos is dicsőségesen helyt állt.

2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. október 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
A belváros tőszomszédságában, néhány perces sétával megközelíthető a hangulatos Jégverem Fogadó Étterem - érdemes inkább így betérni, a parkolás problémás lehet. Az adagok bőségesek, a fogások kiválóak, csak a időpontra kell figyelni, mert minket is 2 fogás között ültettek át egy másik asztalhoz, mikor rájöttek, hogy a foglalások alapján a vendégek csak egy kis asztaltologatás után fognak elférni.

2017. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Soproni kirándulásunk, pihenésünk alkalmából, a szállásunknak ( Palatinus ) a Jégverem Fogadó éttermével van ebéd/vacsora szerződése, így ott ebédeltünk. Kiváló étterem, hatalmas adagokkal és isteni finom ételekkel :)Már a második fogást is alig tudtuk megenni,( nem véletlenül nevezik Haspártiak éttermének :) ) és akkor jött a harmadik :) :) Kedves a személyzet, tiszta és szép az étterem.
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Soproni hétvégénk alkalmával az utolsó ebédünket a Jégveremben fogyasztottuk el, nem előre tervezetten, a sors alakította így. A temetőből jöttünk visszafelé a városba, de pont elkapott minket egy erős zápor, s útközben ezt a helyet láttuk meg az autóból. Az egykori városi jégverem fölé emelt étterem, valamint az emeleten panzió is működik.

2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 24.
Sopronba látogattunk és barátokkal együtt egy gyors, finom ebédet szerettünk volna elfogyasztani. A hely hangulatos volt, az étel mennyisége és minősége kifogástalan, az adag bőséges. Az étlapi megfogalmazás vicces, nem mindennapi. Egyedül az italrendelés felvétele némi lassúsággal zajlott, de szerencsére aztán felébredtek a fiatalok.

2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 5.
Előre terveztük, hogy érkezésünk után ide fogunk beülni ebédelni. Igazából már a család más tagjai jártak itt ezért is gondoltuk, hogy mi is itt ebédelünk! Kutyussal érkeztünk a kerthelyiségben foglaltunk helyet,nagyon hamar kaptunk étlapot a kutyus vizet. Az ételeket elég gyorsan megkaptuk (hiány az volt amikor a gulyásleves mellé kenyeret nem hoztak ezt külön jelezni kellett) egyébként nagyon finomak voltak az ételek, és óriási adagok!

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 15. - 3 látogató hasznosnak vélte
Tegnap jártunk itt, de már 15 éve visszatérő vendégek vagyunk, ami azt jelenti, hogy 2-3 évente járunk Sopronba és ilyenkor útba ejtjük a Jégverem fogadót. A változás szörnyű. A tegnapi pincérek közül a férfi elfelejtett étlapot hozni, kb 5 perc várakozás után az egyik női pincér vette észre, hogy étlap nélkül ücsörgünk.

Mobilról küldte. | 2015. augusztusban járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 1.
Alapvetően maga a hely nem rossz, és tiszta. Az adagok nagyok. A pincérek és a szakácsok között nyilvánvalóan nincs egyértelmű kommunikáció, mert nem azt kaptam, amit megrendeltem. Ha valaki nem ehet glutént, akkor itt vagy roston húst vagy roston húst ehet, mert semmi mást nem tudnak megcsinálni, szóval a konyha közel sem rugalmas.

Legnépszerűbb csomagok Sopronban és környékén
Palatinus Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.043,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.02. - 2023.01.11.
Joó Fogadó Wellness Panzió
Rábapaty
2 nap/1 éjszaka 8.503,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2020.10.29. - 2021.01.31.
Hunguest Hotel Répce Gold
2 nap/1 éjszaka 20.200 - 34.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.02.05. - 2021.12.22.
Józsi Bácsi Szállodája & Vendéglője
Szombathely
2 nap/1 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szauna használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.03. - 2021.12.31.
Danubius Hotel Bük
4 nap/3 éjszaka 22.015 - 27.228,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fürdőrészleg és szaunavilág használattal, Fitness Stúdió használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.02.01. - 2021.12.23.
Civitas Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.086,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.14. - 2022.11.29.
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
2 nap/1 éjszaka 20.950 - 40.250,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
2020.06.04. - 2021.12.30.
Hegyalja Apartman
Cák
3 nap/2 éjszaka 4.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.05.01. - 2021.10.31.
Hotel Viktória
2 nap/1 éjszaka 9.495,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, arborétum belépővel, fitness terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.28. - 2021.03.11.
Éden Apartman
3 nap/2 éjszaka 8.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, korlátlan teafogyasztással, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.05.
Wolf Panzió
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással
2020.10.15. - 2021.06.13.
Szent András Fogadó
Hidegség
2021.01.24. - 2022.01.24.

Szállodák Sopron környékén
Hotel Írottkő Sopron
Kőszeg legismertebb és legnagyobb férőhelyű szállodája, a Hotel Írottkő a történelmi hangulatú...
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa Sopron
A Park Inn Hotel 2006-ban épült, Magyar Turizmus Minőségi Díj és Zöld Szálloda elismeréssel...
Wolf Panzió Sopron
Hegyvidéki mámor (min. 5 éj)
All inclusive pihenés
Páros romantika (min. 2 éj)

Jégverem Fogadó étterme SopronX