Jégverem Fogadó étterme Sopron
9400 Sopron, Jégverem u. 1.

Jégverem Fogadó étterme Sopron a térképen

Wellness csomagok Sopron városában

Jégverem Fogadó étterme Sopron vélemények

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
Fáradt olajban sült hitvány ételek. Minősíthetetlen. Az a fajta, amitől 2 napig fáj a gyomrod. Az étterem megjelenése retro, a wc cserepezve(? ! ) van. Az ételeknek a régi étolajon kívül nincs más ízük. . . . . A haspártiak vendéglője nem tudom, h azt jelenti-e , hogy finom vagy hogy sok, de egyik sem volt. ( mondjuk ebből a minőségből túl sok.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 30.
Haspártiak vendéglője becenevet kapta az étterem, de erre már kicsit rá kell cáfolni. Nem olyan bőségesek már az ételek mint korábban. Ízre teljesen meg voltunk elégedve, a kiszolgálással is. Összességében meg voltunk elégedve, csak ez volt kissé csalódás, arra számítottunk, hogy majd ki fogunk pukkadni, de még fért volna :D

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 25.
Rekkenő hőségben taxival érkeztünk. Párom valami könnyűt kívánt én valami vaskosat. Megkaptuk. A csülök pékné módra egy egész estét betöltő fatálon landolt. Könnyek közt szemléltem, szinte vétek volt belevágni. Vétkeztem! Én vétkem én vétkem én igen nagyívű ebédem! Az utolsó morzsáig bedörgöltem. A mellé felszolgált kékfrankos is dicsőségesen helyt állt.

2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. október 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
A belváros tőszomszédságában, néhány perces sétával megközelíthető a hangulatos Jégverem Fogadó Étterem - érdemes inkább így betérni, a parkolás problémás lehet. Az adagok bőségesek, a fogások kiválóak, csak a időpontra kell figyelni, mert minket is 2 fogás között ültettek át egy másik asztalhoz, mikor rájöttek, hogy a foglalások alapján a vendégek csak egy kis asztaltologatás után fognak elférni.

2017. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Soproni kirándulásunk, pihenésünk alkalmából, a szállásunknak ( Palatinus ) a Jégverem Fogadó éttermével van ebéd/vacsora szerződése, így ott ebédeltünk. Kiváló étterem, hatalmas adagokkal és isteni finom ételekkel :)Már a második fogást is alig tudtuk megenni,( nem véletlenül nevezik Haspártiak éttermének :) ) és akkor jött a harmadik :) :) Kedves a személyzet, tiszta és szép az étterem.
Kôszeg
Gyöngyös

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Soproni hétvégénk alkalmával az utolsó ebédünket a Jégveremben fogyasztottuk el, nem előre tervezetten, a sors alakította így. A temetőből jöttünk visszafelé a városba, de pont elkapott minket egy erős zápor, s útközben ezt a helyet láttuk meg az autóból. Az egykori városi jégverem fölé emelt étterem, valamint az emeleten panzió is működik.

2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 24.
Sopronba látogattunk és barátokkal együtt egy gyors, finom ebédet szerettünk volna elfogyasztani. A hely hangulatos volt, az étel mennyisége és minősége kifogástalan, az adag bőséges. Az étlapi megfogalmazás vicces, nem mindennapi. Egyedül az italrendelés felvétele némi lassúsággal zajlott, de szerencsére aztán felébredtek a fiatalok.

2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 5.
Előre terveztük, hogy érkezésünk után ide fogunk beülni ebédelni. Igazából már a család más tagjai jártak itt ezért is gondoltuk, hogy mi is itt ebédelünk! Kutyussal érkeztünk a kerthelyiségben foglaltunk helyet,nagyon hamar kaptunk étlapot a kutyus vizet. Az ételeket elég gyorsan megkaptuk (hiány az volt amikor a gulyásleves mellé kenyeret nem hoztak ezt külön jelezni kellett) egyébként nagyon finomak voltak az ételek, és óriási adagok!

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 15. - 3 látogató hasznosnak vélte
Tegnap jártunk itt, de már 15 éve visszatérő vendégek vagyunk, ami azt jelenti, hogy 2-3 évente járunk Sopronba és ilyenkor útba ejtjük a Jégverem fogadót. A változás szörnyű. A tegnapi pincérek közül a férfi elfelejtett étlapot hozni, kb 5 perc várakozás után az egyik női pincér vette észre, hogy étlap nélkül ücsörgünk.

Mobilról küldte. | 2015. augusztusban járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 1.
Alapvetően maga a hely nem rossz, és tiszta. Az adagok nagyok. A pincérek és a szakácsok között nyilvánvalóan nincs egyértelmű kommunikáció, mert nem azt kaptam, amit megrendeltem. Ha valaki nem ehet glutént, akkor itt vagy roston húst vagy roston húst ehet, mert semmi mást nem tudnak megcsinálni, szóval a konyha közel sem rugalmas.

Legnépszerűbb csomagok Sopronban és környékén
Sopron Hotel
3 nap/2 éjszaka 24.205,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness használattal, felnőtt játszótér, gyermekjátszó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Benedict Hotel Kőszeg
Kőszeg
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 39.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.19. - 2021.05.31.
Pék Apartman
2020.09.28. - 2020.12.20.
Civitas Boutique Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.234 - 15.174,- Ft/fő/éj között: reggelivel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.02. - 2022.01.01.
Hotel Szieszta
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2020.10.25.
Szent András Fogadó
Hidegség
HoldLux Apartmanok
Józsi Bácsi Szállodája & Vendéglője
Szombathely
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Harmónia Termál Hotel
2-7 éjszaka 7.630,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és sószoba használattal, üdvözlőitallal, kedvezményes éttermi fogyasztással, játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.10.31.
Hotel Aqua Sárvár
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, 1 óra biliárddal, fitnessterem és játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.12.20.
Greenfield Hotel Golf & Spa
4 nap/3 éjszaka 26.900,- Ft/fő/éj ártól: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Hotel Írottkő
Kőszeg
3 nap/2 éjszaka 14.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, romantikus dekorációval, bőrfiatalító peeling keverék használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2020.12.29.

Szállodák Sopron környékén
Spirit Hotel Thermal Spa Sopron
Wolf Panzió Sopron
Caramell Premium Resort Sopron
Spirit alakformálás (min. 3 éj)
Őszi relax hétvége (min. 2 éj)
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)

Jégverem Fogadó étterme SopronX