Kultúrpresszó Sopron

Kultúrpresszó Sopron
Kultúrpresszó SopronKultúrpresszó Sopron
Kultúrpresszó SopronKultúrpresszó Sopron

Kultúrpresszó Sopron bemutatkozása

Sopron Várkerületének kellős közepén lévő Kultúrpreszó kávéinak pörkölése a 42 Coffee-nál, Budapesten zajlik. A vendégek elfogyaszthatnak egy kellemes reggelit, sütizhetnek, , de akár gin tonicozhatnak is. Sőt, magyar tervezők egyedi termékei között is válogathattok, ha betértek is, többek között például a Matyodesign, Balkan Tangoo, Artista fashion, Yakira és Folenta design is képviselteti magát.

Civitas Hotel Sopron - Napi ár reggelivel
Ensana Thermal Sárvár
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.23-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?

Kultúrpresszó Sopron vélemények

Átlagos 2023. augusztus 2.gyerekekkel járt itt
Családi reggelit költöttünk el itt. Az étlapot meglátva azonban elcsodálkoztunk az árakon! Kifejezetten magasak és bár a kapott ételekkel, italokkal összességében nem volt gond, ár-érték arányban nem éri meg.
Kiváló 2022. július 27.gyerekekkel járt itt
Az első találkozás a Kultúrpresszóval nem volt éppen kellemes. Azóta jó pár év eltelt, és tiszta lappal indulnak nálam, mint bárki más. Az egyik közeli helyen ebédeltünk, s mivel úgy tudni, ez Sopron egyik legjobb vagy A legjobb újhullámos kávézója, ezért ide jöttem be. Az őrlőben egy prémium kategóriás etiópiai kávé volt, ebből kértem egy Cortadót.
Kultúrpresszó Sopron - EgyébKultúrpresszó Sopron - EgyébKultúrpresszó Sopron - EgyébKultúrpresszó Sopron - EgyébKultúrpresszó Sopron - EgyébKultúrpresszó Sopron - EgyébKultúrpresszó Sopron - EgyébKultúrpresszó Sopron - EgyébKultúrpresszó Sopron - EgyébKultúrpresszó Sopron - EgyébKultúrpresszó Sopron - EgyébKultúrpresszó Sopron - EgyébKultúrpresszó Sopron - EgyébKultúrpresszó Sopron - Külső képKultúrpresszó Sopron - Külső kép
Kiváló 2022. május 9.a párjával járt itt
Kiválo kávé, finom sütemények és rendkivül udvarias kiszolgálás!
Gratulálok a tulajdonosnak, hogy ilyen nagyszerü csapatot sikerült kialakitania! Ajánlom minden kedves Sopronba látogato vendégnek!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2020. július 18.családjával járt itt
Véletlenül tértünk be júniusban, csak egy jó kávét szerettünk volna inni. A kávé nagyon finom volt, isteni finom kólát (Fritz kóla) és isteni finom (sajttorta)sütit ettünk. Minden tekintetben egy szuper hely, viszont a számlát meglátva majdnem elájultunk. Nagyon drága hely, de ez most megérte!
Kiváló 2018. április 8.családjával járt itt
Én általában nem kávézom, a lányom cipelt el ide. Már belépve nagyon tetszett a berendezés, a modern elemek ötvözése a régmúlt emlékeivel. Ahogy a név is mondja "Kultúrpresszó". A kiszolgálás rendkívül barátságos és udvarias.
Szörnyű 2017. augusztus 21.a párjával járt itt
Sopron első újhullámos, azaz specialty kávézója, már csak azért is megérdemli a látogatást, mivel a budapesti hasonszőrű helyeken szerzett tapasztalatok alapján kiváló minőségű alapanyagokból a legkiválóbb gépeken főzik a feketét. Központi elhelyezkedés a Várkerületben, kiülős terasz, a hatalmas üvegportál mögött trendi, modern, igényes berendezés.
Kiváló 2017. április 12.családjával járt itt
A Kultúrpresszó méltán viselheti e nevet. Valóban kulturált hely, ahol még az étlap és itallap is a kultúrát terjeszti, remek kis írást olvastunk benne 1933-ból a vidéki és a fővárosi éjszakai élet különbözőségéről. A kávé új hullámos, remek, ez is volt a cél, mármint hogy megízleljük a „fekete levesüket”.
Kultúrpresszó Sopron - Külső képKultúrpresszó Sopron - BelsőKultúrpresszó Sopron - BelsőKultúrpresszó Sopron - BelsőKultúrpresszó Sopron - Étlap/itallapKultúrpresszó Sopron - Étel/italKultúrpresszó Sopron - Étel/italKultúrpresszó Sopron - Külső képKultúrpresszó Sopron - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 20 helyen első értékelőNépszerű író - 83 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1315 feltöltött kép
Kiváló 2016. április 11.a párjával járt itt
Soproni városnézésünk során véletlenül jutottunk el ebbe az érdekes kávézóba. Egy kis pihenés gyanánt leültünk a teraszon, s jólesően nézelődtünk. Először természetesen a körülöttünk levő kis asztalokon láttuk meg a könyveket. Voltak itt versek, novellák, mindegyik asztalka tetején könyv kínálta magát.
Kultúrpresszó Sopron - EgyébKultúrpresszó Sopron - Étlap/itallapKultúrpresszó Sopron - Étel/italKultúrpresszó Sopron - Étel/italKultúrpresszó Sopron - Étel/italKultúrpresszó Sopron - BelsőKultúrpresszó Sopron - BelsőKultúrpresszó Sopron - BelsőKultúrpresszó Sopron - BelsőKultúrpresszó Sopron - Étlap/itallapKultúrpresszó Sopron - Külső képKultúrpresszó Sopron - Külső kép