Tercia Hubertus étterem Sopron

04.01-05.29.
Hunguest Bük Bük, Bükfürdő

Tercia Hubertus étterem Sopron vélemények

Kiváló 2015. április 19.családjával járt itt
Egy nagyon szépen kialakított étterem, profi kedves kiszolgálással. Az ételek íze, adagja, tálalása is elnyerte tetszésünket,talán a leves lehetett volna egy picit melegebb.
A vasárnap déli őrületet is nagyon jól megoldották, bátran ajánlom mindenkinek. Kérem a tulajdonosokat fizessék jól meg a személyzetet, mert nem szeretnénk azt, hogy a pincérek innen is Ausztriába menjenek el!
2014. november 24.családjával járt itt
A Tercia Hubertus étterem fogalom lett Sopronban, nincs olyan helyi lakos aki ne ismerné és ne járt volna már itt. Ha valaki biztosra akar menni, legyen szó ballagásról, céges vacsoráról, családi ebédről, akkor egészen biztosan először a Hubertus éttermet keresi fel.
Kiváló 2014. október 27.gyerekekkel járt itt
Tercia Hubertusz étterem ? Hangulatos, környezet barát , kitűnő ételekkel , külföldről haza tért rokonok is megtalálják az eredeti finom régi jó ízeket . Ha úton vagyunk Tercia nem maradhat ki . . nem csak pihenésben feltöltődés , ízekben is , kényeztetés ,minden egyes alkalommal úgy hagyjuk el az éttermet . . . . . de jót ettünk !
Kiváló 2014. május 29.gyerekekkel járt itt
Lányunk lakodalmát itt tartottuk, férjemmel és a Családdal már több alkalommal is voltunk a Tercia Hubertusz étteremben, de csak felsőfokban beszélhetünk az ételek minőségéről, mennyiségéről és a kiszolgálásról! A felszolgálók kedvesek, türelmesek, szolgálatkészek! Az étterem és kiszolgáló helyiségei tiszták! Mindenkinek csak ajánlani tudjuk ezt az éttermet!
Kiváló 2014. május 29.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép környezetben udvarias kiszolgálás és finom ételekkel várják a kedves vendégeket! ! ! ! Meg voltunk elégedve az ételek izével mennyiségével és kiszolgálásával is. MINDENT FRISSEN ÉS MELEGEN KAPTUNK! ! A GYERMEKEKRE IS NAGYON ODA FIGYELNEK KEDVES ELŐZÉKENY PINCÉREK VANNAK és a terasz ebben a gyönyörű időben csodálatos kilátást biztosit a városra!
Kiváló 2013. december 29.gyerekekkel járt itt
Az étterem nagyon hangulatos. Kedves kiszolgálással és finom ételekkel találkoztam minden alkalommal, amikor itt jártam. Legyen az bankett, családi összejövetel vagy vacsora a kedvesemmel. A gyerekekre kimondottan figyeltek a pincérek, amit nagyon pozitívnak tartok. Csak ajánlani tudom.
Kiváló 2013. november 20.családjával járt itt
Lakodalomban voltam, minden kitűnő volt, a kiszolgálás, a finom ételek, a terem díszítése, a személyzet kedvessége. A legjobb választás volt, ami lehetett. Ajánlom mindenkinek, akár egy vasárnapi ebédre, akár családi rendezvényre. Külön kiemelném a teremhez tartozó teraszt, így nem kellett a fiataloknak az éttermet elhagyni, dohányzás céljából.
Kiváló 2013. szeptember 14.családjával járt itt
Szerettünk volna egy számunkra még új éttermet kipróbálni Sopronban. Így jutottunk el ebbe a színvonalas nagyon szép helyen fekvö étterembe. Bár az étterem parkolójához érve kicsit megijedtünk a rengeteg kocsi láttán, de mivel egy nagy étteremről van szó, nem volt probléma szabad asztalt találni.
Kiváló 2013. július 30.gyerekekkel járt itt
Családi ebédekhez,esküvőkhöz,kettesben eltöltött ünneplő percekhez is nagyszerű hely. Már mindegyik fajtát kipróbáltam,csak ajánlani tudom! Nekem a fridottó leves a kedvencem. A társaság tagjai elámultak a bőséges és nagyon finom reggeli láttán. Hangulatos hely,tisztaság,kiváló kiszolgálás,figyelmesség jellemzi a helyet.
Kiváló 2013. június 29.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemes,színvonalas,szép helyen fekvő étterem. Kiesik a város zajából és kellemes erdei helyen van. A kiszolgálás és az ételek első osztályúak. Hangulatos,tiszta tényleg nagyon megnyert a hely. Csak ajánlani tudom mindenkinek. A kinti terasszal kiegészitve tökéletes. Többször jártam itt,páromnak is nagyon tetszett. Szivesen töltöm ott a vacsoraidőt.