Hotel Fagus Sopron

Hotel Fagus Sopron
Hotel Fagus SopronHotel Fagus Sopron
Hotel Fagus SopronHotel Fagus Sopron

Hotel Fagus Sopron bemutatkozása

A Hotel Fagus a csodálatos Lövérekben kínál kényelmes szállást turisták és tökéletes felszereltséget üzletemberek számára. A szálloda gyönyörű zöld környezetben található, közel Sopron történelmi városához, az osztrák határhoz, valamint a Fertő tóhoz.

Civitas Hotel Sopron - Napi ár reggelivel
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - Pihenés fürdőbelépővel
Pihenés fürdőbelépővel
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?

Hotel Fagus Sopron vélemények

Kiváló 2013. június 8.barátokkal járt itt
Májusban töltöttem el itt négy napot. Sajnos az idő nem kedvezett igazán, de a szálloda mindent megtett a kényelmemért. A személyzet igazán alkalmas a munkája ellátására, segítőkészek, udvariasak, a recepción mindenkor segítségemre álltak. Az étkezés és a étterem személyzete szintén maximálisan megfelelt az igényeimnek.
Átlagos 2013. június 6.a párjával járt itt
Kellemes volt az étel és a szállás. Egy óriási problémánk volt, előre jeleztük 2x is, hogy francia ágyas szobát szeretnénk, mindenféleképpen, erre összetoltak nekünk 2 ágyat, külön voltak ágyazva és a 2 matrac között 20 cm különbség volt magasságban, mivel az egyik matrac új volt, míg a másik agyonhasznált régi.
Átlagos 2013. május 9.a párjával járt itt
Nos én nemdohányzó szívbeteg vagyok, és azért választottam a szállodát mert jó helyen van. Egy dologgal nemszámoltam, mégpedig hogy csukott ajtónál kell lennem végig mert az erkélyeken lehet dohányozni. A nap minden órájában volt valaki aki kint dohányzott. A jó levegőről ennyit. A másik dolog a szűk ebédlö, alig lehetett leűlni, kopottas szoci minden. Ez nem négy csillagos hely.
Üdv. Judith
Kiváló 2013. május 9.a párjával járt itt
Én 3 éve voltam ebben a hotelben, de felejthetetlen élmény marad. Nagyon szép, tiszta, modern szálloda, eddigi életem során talán ez volt a legszínvonalasabb hely, ahol megszálltam. A félpanziós ellátás egyszerűen fantasztikus volt, olyan ételeket kóstolhattunk meg, amilyeneket azelőtt soha (pl marhanyelv).
Kiváló 2013. május 7.gyerekekkel járt itt
A párommal és öt gyermekünkkel töltöttünk el 3 napot a szállodában.
A szálloda tiszta, kellemes. A svédasztal kínálata bőséges és finom. A wellness részleg is kellemes, családbarát (külön gyermekmedence bekészített fürdőjátékokkal).
A 4- a 16 évesig mindegyik jól érezte magát a hétvégén, ami önmagában is teljesítmény!
Jó szívvel ajánlom mindenkinek!
Kiváló 2013. május 3.a párjával járt itt
A ferjemmel töltöttünk el 3 napot a szallodaban.
Nagyon szep szalloda, modern, a szobank tiszta volt, kenyelmes, mindennel felszerelve, az etelek nagyon finomak voltak, a wellnesz reszleg is kivalo, összessegeben nagyon jo volt minden, jol ereztük magunkat, ajanlom csaladtagjaimnak is, remelem legközelebb együtt fogunk a Hotel Fagusban eltölteni 3 esetleg több ejszakat.
üdvözlettel:
Csiba Alice
Kiváló 2013. április 29.a párjával járt itt
Mi itt nagyon jól éreztük magunkat.Gyönyörű a hotel,az ellátás nagyon jó, a személyzet kedves.Nagyon modern szálloda. Bármikor szivesen vissza mennénk.Nagyon szép környezetben helyezkedik el a hotel.Jó a levegő,jókat lehet sétálni.Sopron is szép város.Ezt a helyet csak ajánlani tudom mindenkinek.
Kiváló 2013. április 23.gyerekekkel járt itt
A szálloda könnyen megközelíthető. A szoba kifogástalan, kényelmes volt. A kert gondozott, gyönyörű. A játszótér balesetmentes,kivéve a fasakkbábukat az unokám kezébe szálka ment. Az ellátás kifogástalan, nagyon változatos és finom. A wellness részleg remek. A városba jutás autóbusszal kényelmes, nem voltunk az autóhoz kötve.
Kiváló 2013. április 22.a párjával járt itt
Nagyon kedvesek és segitőkészek a szálloda dolgozói. A félpanziós ellátás is nagyon jó volt. Nagyon jó és bőséges volt az étkezés is. A szobánk is nagyon jó volt. Összességében nagyon jól éreztük magunkat! 2012 októberében jártunk itt 5 éjszakát töltöttünk itt a párommal. Az étteremben a felszolgállók is nagyon segitőkészek voltak. Minden kivánságunkat megoldották.
Gyenge 2013. április 22.gyerekekkel járt itt
Nem volt a szobában fürdőköpeny bekészítve. Pótolni kb 1 óra után sikerült. Étterem gyenge, nem ízletes ételek. Kevés ülőhely, szűk, asztalok egymáshoz nagyonn közel.
Nem ajánlom. Semmilyen külön programra nem lehetett jelentkezni, mivel nem hétvégén voltunk. Sok szállodában megfordultam, de ide biztosan nem megyek és senkinek nem ajánlom. Még szerencse, hogy akciósan kuponnal vettük. . . . . . . . . . . . . . .