Hotel Fagus Sopron

Hotel Fagus Sopron
Hotel Fagus SopronHotel Fagus Sopron
Hotel Fagus SopronHotel Fagus Sopron

Hotel Fagus Sopron bemutatkozása

A Hotel Fagus a csodálatos Lövérekben kínál kényelmes szállást turisták és tökéletes felszereltséget üzletemberek számára. A szálloda gyönyörű zöld környezetben található, közel Sopron történelmi városához, az osztrák határhoz, valamint a Fertő tóhoz.

Civitas Hotel Sopron - Napi ár reggelivel
Ensana Thermal Sárvár
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.25-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?

Hotel Fagus Sopron vélemények

2015. február 26.a párjával járt itt
A szálloda hozta a máshol már korábban megszokott színvonalat, a szoba kényelmes, az ételek kiválóak, a környezet sajátságos, bár kissé sötét és nyomasztó, de meg lehet szokni. . A személyzet korrekt, bár kissé steril, viszont bármi gond adódott, azonnal elintéztèk. Superior szobát béreltünk, amely a legfelső szinten van.
Kiváló 2015. január 30.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a szállodában. Mindenki nagyon kedves volt, az étel kítünő! ! ! A párommál voltam és a német vizslánkat is vittük. Aki kutyával akar menni wellness hétvégére az ide jöjjön. Mindenki imádta a személyzetből. Nagyszerű szobát kaptunk. Egyből a zölt részre tudtunk menni.
Kiváló 2015. január 19.a párjával járt itt
Tegnap jöttem haza,nagyon pozitív emlékekkel ! kedves,mosolygós fogadtatás a recepción és gyors ! A szoba ,tiszta kényelmes,a fürdő modern és tiszta! A wellness rész dolgozói ,közvetlenek,kedvesek. Maga a "pihenés és az "ejtőzés" szigete ! A levendulás kabin a kedvencem volt ! szép tiszta környezet. Hát az étterem megér egy misét !
Hotel Fagus Sopron - Szobák
Kiváló 2015. január 5.családjával járt itt
Akciós csomagajánlatban fizettünk be a szállodába két éjszakára, így nagyon megérte az árát. Csodálatos környezetben fekszik a szálloda, a kertje a kis tóval is nagyon szép. A személyzettel is meg voltunk elégedve. Félpanzióra fizettünk elő, és az ételekkel teljesen elégedettek voltunk.
Gyenge 2014. december 22.családjával járt itt
December 5 en egy pénteki esten megérkeztünk , a recepció elott örömmel láttam csak mi leszünk. . . . ennek ellenére kb fel órát vett igénybe a bejelentkezes a személyzet tudatlanság a miatt . . . . A szobába felerkezve megkezdtuk a kipakolast, mosdóba mentem, ahol elszornyulkodve tapasztaltam, hogy szőr s hajszálak vannak a kádban , a kuka nincsen kiürítve.
Átlagos 2014. október 25.a párjával járt itt
Nagyon tetszett a szálloda képeken, megérkezés pillanatában kívűlről is megfogott. Az első negatívum már a folyosóra érve fogadott minket, amikor megláttuk a folyosó koszos, foltos szőnyegét. A szobában is gyorsan felfedeztük az alapos takarítás hiányát, hajszálak, foltos szőnyeg.
2014. szeptember 3.gyerekekkel járt itt
Pont 1 évvel ezelőtt jártunk itt legutóbb, szintén családdal, 3 gyerekkel, 2 egybenyitható szobát kértünk, amelyekhez a terasz közös. Nem tudom, puszta véletlen-e, de ugyanazt a 2 szobát kaptuk ismét. Bár a szálló felújítása már tavaly ősszel elkezdődött, még csak a szobák egy részére került sor.
Hotel Fagus Sopron - VendéglátásHotel Fagus Sopron - SzobákHotel Fagus Sopron - SzobákHotel Fagus Sopron - SzobákHotel Fagus Sopron - SzobákHotel Fagus Sopron - Külső képHotel Fagus Sopron - Medence/kertHotel Fagus Sopron - SzobákHotel Fagus Sopron - SzobákHotel Fagus Sopron - SzobákHotel Fagus Sopron - Külső képHotel Fagus Sopron - BelsőHotel Fagus Sopron - Külső képHotel Fagus Sopron - Külső képHotel Fagus Sopron - Külső képHotel Fagus Sopron - Külső képHotel Fagus Sopron - VendéglátásHotel Fagus Sopron - BelsőHotel Fagus Sopron - VendéglátásHotel Fagus Sopron - BelsőHotel Fagus Sopron - BelsőHotel Fagus Sopron - WellnessHotel Fagus Sopron - WellnessHotel Fagus Sopron - WellnessHotel Fagus Sopron - WellnessHotel Fagus Sopron - BelsőHotel Fagus Sopron - Külső képHotel Fagus Sopron - VendéglátásHotel Fagus Sopron - SzobákHotel Fagus Sopron - BelsőHotel Fagus Sopron - BelsőHotel Fagus Sopron - SzobákHotel Fagus Sopron - SzobákHotel Fagus Sopron - Medence/kertHotel Fagus Sopron - Külső képHotel Fagus Sopron - KörnyékHotel Fagus Sopron - VendéglátásHotel Fagus Sopron - SzobákHotel Fagus Sopron - SzobákHotel Fagus Sopron - SzobákHotel Fagus Sopron - Medence/kertHotel Fagus Sopron - Külső képHotel Fagus Sopron - Külső képHotel Fagus Sopron - Külső képHotel Fagus Sopron - KörnyékHotel Fagus Sopron - Szórakozás/SportHotel Fagus Sopron - Medence/kertHotel Fagus Sopron - VendéglátásHotel Fagus Sopron - BelsőHotel Fagus Sopron - VendéglátásHotel Fagus Sopron - WellnessHotel Fagus Sopron - WellnessHotel Fagus Sopron - WellnessHotel Fagus Sopron - VendéglátásHotel Fagus Sopron - Külső kép
Átlagos 2014. július 9.barátokkal járt itt
Most érkeztünk haza a Hotel Fagusból. Négy csillagosnak hirdetik, hát nem tudom. . . Gondoltam, míg frissek az élmények, gyorsan megosztom. A szálloda nagyon szép helyen fekszik. A személyzet kedves, segítőkész.
Kiváló 2014. június 26.barátokkal járt itt
Barátnőn koléganőmmel voltam ott nagyon jóléreztük magunkat. Megvoltunk elégedve a hellyel a kiszolgálással mindent kipróbáltunk a welnes-ben. A szobánk kényelmes tágas volt. A fotón a száloda köntösében vagyunk lefényképezve a liftben. Nagyon tetszett az egész. Maga a hotel nagyon széphelyen van. Máskor is szeretnék még elmenni oda a párommal és a fiaimmal.
2014. június 5.a párjával járt itt
A szálloda szobáinak felszereltsége nem egészen négy csillagos. Kevés az ágyakon a párna. A szobahűtő nem hűt. A fürdőköpeny gyerekméretű. A törölközőket nem cserélik naponta. A terasz kerti bútorai hiányoznak. A szaunához nincsen hidegvizes merülő medence. Az éttermük, étkeztetés kifogástalan. A személyzet udvarias, előzékeny.