Hotel Lövér Sopron ★★★

Hotel Lövér Sopron
Hotel Lövér SopronHotel Lövér Sopron
Hotel Lövér SopronHotel Lövér Sopron

Hotel Lövér Sopron bemutatkozása

A Hotel Lövér Sopron egyik legkedveltebb részén, a Lövérekben helyezkedik el, nyugodt és szép környezetben, és kényelmes szobákkal, változatos programokkal, jól felszerelt konferenciarészleggel várja kedves vendégeit.

Civitas Hotel Sopron - Napi ár reggelivel
2024.12.15-ig
Ensana Thermal Sárvár
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?

Hotel Lövér Sopron vélemények

Kiváló 2014. augusztus 31.a párjával járt itt
az a véleményem, hogy vendéglátás kategóriában egyszerűen nem lehet többet nyújtani:
Az ellátás, a személyzet hozzáállása,egyszerűen tökéletes. Nagyon jó a wellnness-részleg, sőt még naponta torna-órán is lehetett edzeni! A konyha kitűnő, a szakácsok külön elismerést érdemelnek! Ahogy lehetőség van, visszamegyünk!
Kiváló 2014. augusztus 27.családjával járt itt
Nagyon szép helyen helyezkedik el a Szálloda (igen, nagy betűvel, mert megérdemli). Amikor megérkeztünk, a boy rögtön a segítségünkre sietett a csomagjaink felvitelében. A személyzetet kissé leterheltünk a különleges kéréseinkkel, de nem volt olyan, amit ne teljesítettek volna mosolyogva és azonnal. A Szálloda gyönyörű, tiszta.
Kiváló 2014. augusztus 22.gyerekekkel járt itt
Nagyon elégedettek voltunk az ellátással, a szervezéssel- 1 nappal el kellett halasztanunk az érkezést családi okok miatt, de nagyon kedvesek voltak, átütemezték a foglalásunkat. Az étterem igazgatója mindenkivel váltott néhány kedves szót, és nemcsak a vendégekkel, hanem a személyzettel is korrekten viselkedett.
Kiváló 2014. augusztus 22.gyerekekkel járt itt
A szálloda (külsőleg bár felújított) szocreál stílusa nem fogott meg. A szoba ellenben szép volt, ízléses és tiszta. A fürdőszoba szintén. Mivel azonban kisgyerekekkel utaztunk, nem értékeltem a hatalmas mosdót, és a távoli szappantartót, amit a gyerekek egyszerűen nem értek fel/el, és elég nehézkes volt a kézmosás.
Kiváló 2014. augusztus 4.családjával járt itt
A megérkezéstől kezdve, a kijelentkezésig minden csodálatos volt. A személyzet kedves és figyelmes,/például névnapom alkalmából felköszöntöttek/ a reggeli és vacsora finom és bőséges volt, az étterem személyzete maximálisan vendég orientált,/nem csak azért mert kérésünket tolmácsolva a következő vacsoránál ott volt a gyümölcsleves,/ A szoba ,fürdőszoba tiszta, mindennap megkérdezték mit kérünk és azonnal teljesítették, Ami hiányzott: szervezett kirándulás, Negatív tapasztalat? Elfelejteti a csodálatos környezet és a kedves emberek.
Kiváló 2014. augusztus 4.a párjával járt itt
A szállodában majd egy hetet töltöttünk párommal. A recepción segítőkészek, s a szállodában történő egyéb kiszolgálás is remek volt. Az ételek sokfélék, ízletesek, a pincérek jó kedélyűek:)
A konditerem és ping-pong nagyon jó, hogy van, kissé át lehet mozgatni magunk.
Kiváló 2014. június 28.gyerekekkel járt itt
Remekül éreztük magunkat. A környezet lehetővé tette, hogy a szervezett programokon kívül tartalmas kirándulásokat is tegyünk.
Ami nekünk kicsit zavaró volt, az a szállodai uszoda zsúfoltsága. Bár lehet, hogy mi választottunk rossz időpontot a pancsolásra. A szállodát jó szívvel ajánlom gyerekes családoknak.
Kiváló 2014. június 5.gyerekekkel járt itt
Ez a szálloda egy családbarát szálloda. Ott jártunkkor nagyon jól éreztük magunkat. Mindennel maximálisan meg voltunk elégedve. A személyzet udvarias, szolgálatkész, az ellátás kitűnő, a szobák kényelmesek. Talán egy észrevételt tennék: a családi szobában ahol nincs erkély, kellene a fürdőszobába valamilyen törölköző szárítására alkalmas lehetőség.
Kiváló 2014. május 31.barátokkal járt itt
A férjemmel és egy baráti házaspárral töltöttünk el négy napot a Hotelban. Mi szuper kiránduló időt fogtunk ki, így csak reggel és késő este voltunk a szobában. Mindennel meg voltunk elégedve. Az alkalmazottak kedvesek voltak,az étkeztetés pedig választékos és bőséges volt. A szobában hófehér ágynemű és minden ami a jó és kellemes közérzethez kellett.
Kiváló 2014. május 27.a párjával járt itt
A hotel épülete nem újszerű, még a múlt rendszer remeke, és talán a külsejéről elmondható, hogy egy kisebb renoválás (festés) elférne rajta, de ez ne tévesszen meg senkit!