Hotel Lövér Sopron ★★★

Hotel Lövér Sopron
Hotel Lövér SopronHotel Lövér Sopron
Hotel Lövér SopronHotel Lövér Sopron

Hotel Lövér Sopron bemutatkozása

A Hotel Lövér Sopron egyik legkedveltebb részén, a Lövérekben helyezkedik el, nyugodt és szép környezetben, és kényelmes szobákkal, változatos programokkal, jól felszerelt konferenciarészleggel várja kedves vendégeit.

Civitas Hotel Sopron - Napi ár reggelivel
Senior pihenés az Alpok lábánál
Hotel Írottkő K?szeg

Hotel Lövér Sopron vélemények

2014. szeptember 28.a párjával járt itt
Mondanom sem kell, hogy kuponos oldalról jutottunk ide. A hotel valaha élménydús lehetett, amikor még a síelés volt az elit sport. Amióta a wellness a sztár, azóta próbálnak bővűlni, de nem sikerül nekik. Az úszómedence kicsi és hideg, a pezsgőmedence néhány embernek megfelelő. A kettő szauna talán kevés ma már egy 4 csillagos szállodának.
2014. szeptember 16.gyerekekkel járt itt
A recepción nagyon kedvesek és segítőkészek voltak, bár fürdőköntöst csak 2 nappal később tudtak biztosítani. A reggeli és a vacsora bőséges, változatos, de az asztalterítőt cserélhetnék gyakrabban - a második napon egy kis folt jelezte, hogy azt már előző este is ott láttam. A pincérek nem tudják, mit csinál a másik, nincs felosztva ki mire figyeljen.
2014. augusztus 30.a párjával járt itt
A szálloda valóban a csend és nyugalom szigete és a környezete is csodálatos. A szállodába fenntartással érkeztünk, a foglalásunkat követően többen negatív élményeikről számoltak be:
ENNEK ELLENÉRE: kedves és udvarias személyzet fogadott. Az étteremben az ételek nagyon finomak és megfelelő mennyiségű volt.
2014. augusztus 20.gyerekekkel járt itt
Személyzet segítőkészsége kiváló. Ételek ízletesek, mennyisége elegendő. A Hotel elhelyezkedése könnyen megközelíthető, tökéletes pihenéshez távol a város zajától. Wellness részleg megfelelő. Egyetlen negatívum a szobánk 4 főnek(2 felnőtt 2 gyermek 13 és 16 évesek) pótággyal, kissé szűkösnek bizonyult.
2014. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
Gyönyörű helyen fekszik a Hotel,a személyzet segítsége,empátiája,előzékenysége első osztályú! A félpanzió választéka megfelelő volt,minden nap finomságokat ehettünk szép környezetben. A tisztasággal is elégedettek voltunk. két gyermekkel uaztunk,az ő szempontjukból nézve:kedvesek a gyerekekkel,nagyon jó a játszószoba,de nagyon hiányoltuk a gyermekmedencét!
2014. augusztus 8.a párjával járt itt
A két nap alatt nagyon jól éreztük magunkat a szállodában. A személyzet nagyon kedves és közvetlen volt, igyekeztek mindenben a segítségünkre lenni. A wellness szolgáltatással is nagyon meg voltunk elégedve, már a masszázs megérte az utat. Az ételek nagyon finomak voltak, a svédasztalos kínálat pedig lehetővé tette, hogy a kedvünknek és ízlésünknek megfelelően kombináljuk az ételeket.
2014. augusztus 5.gyerekekkel járt itt
A szálloda jól megközelíthető, szép helyen található. A személyzet nagyon kedves, segítőkész. A szobák berendezése ízléses. Minden tiszta volt. Mi két egymás melletti szobában voltunk, ezek középen egy ajtóval összenyithatók. Fürdőben nagy tükör és kád. A matracok kényelmesek. Klíma nem volt, egy ventillátor volt az asztalon.
2014. június 27.gyerekekkel járt itt
A Hotel Lővér egy kényelmes szálloda. Ár-érték arányban volt a szállás és a szolgáltatások.
Tetszett: Folyamatosan töltik fel a svédasztalt. Kedves személyzet.

Nem tetszett: Konditerem levegőtlen és nem tiszta. Kicsi medence.
Kirándulás, egyéb programokra való felhívás hiánya.
Zenés esti rendezvény hiánya
2014. május 29.a párjával járt itt
Mi férjemmel négy napot töltöttünk a hotelben, sajnos esős időnk volt,így viszonylag sokat voltunk a hotelben. A wellness ekkora létszámhoz kicsi, a sószobáért és infra szaunáért fizetni kellett. A személyzetről, volt aki nagyon kedves volt, és aki kevésbé. Három csillagos hotelben ennél színvonalasabb ellátásban volt részünk.
2014. május 19.a párjával járt itt
A szálloda előnye, hogy kiváló helyen az erdő szélén, gyönyörű környezetben helyezkedik el. Több turistaút, sétány, tanösvény is indul a szállodától. A konyhája remek, a félpanziós ellátással nagyon meg voltunk elégedve, viszont az italok (nincs benne a félpanzióban) nagyon drágák. A reggeli kávé azért elég vacak volt.