Sopron Hotel Sopron ★★★★

Sopron Hotel Sopron
Sopron Hotel SopronSopron Hotel Sopron
Sopron Hotel SopronSopron Hotel Sopron

Sopron Hotel Sopron bemutatkozása

A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel van az osztrák-magyar határhoz - 100 kényelmes, modern szobával várja kedves vendégeit, melyk mindegyikében rendelkezésre áll fürdőszoba/WC, hajszárító, fürdőköpeny, telefon, SAT-TV, rádió, minibár (egyrészükben panorámás terasz is van).

Civitas Hotel Sopron - Napi ár reggelivel
04.01-05.29.
Hunguest Bük Bük, Bükfürdő

Sopron Hotel Sopron vélemények

Kiváló 2014. szeptember 16.családjával járt itt
2014. Tavaszán töltöttem el 4 napot kisfiammal.
Nagyon meg voltam elégedve mindennel. A személyzet nagyon kedves és segítőkész. Az ételek finomak és választékosak.
A játszószoba jól jött az eső miatt. Kisfiam is nagyon jól érezte magát. Minden korosztály megtalálta a számára megfelelő játékot. Biztosan újból ellátogatunk pár napra.
Köszönjük a felejthetetlen napokat.
2014. augusztus 5.gyerekekkel járt itt
Sajnos nekünk nem igazán sikerült jól az itt töltött nyaralási időszakunk mert megérkezésünk másnapján féjem rosszul lett és a helyi kórházba került. A szálloda recepciós kollegái mindenben a segítségünkre voltak, pl. merre találjuk a kórházat ill. szükség esetén a házi patikájukból is tudtak volna gyógyszerrel segíteni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. július 25.családjával járt itt
Jó választás volt a Hotel Sopron, amikor anyukámmal úgy döntöttünk, hogy felfedezzük Sopront egy májusi hétvégén. Nagyon jó helyen van a szálloda, a belvárostól 5 perc kényelmes séta. A külső kissé retro, de a belső terek szépen fel lettek újítva. A szoba kényelmes és rendkívül tiszta volt.
Sopron Hotel Sopron - Külső képSopron Hotel Sopron - BelsőSopron Hotel Sopron - Medence/kertSopron Hotel Sopron - SzobákSopron Hotel Sopron - SzobákSopron Hotel Sopron - Szobák
Kiváló 2014. július 21.barátokkal járt itt
Egy gyönyörűséges hétvégét tölthettem el a Hotel Sopronban! Csodálatos kilátás a városba, tiszta kényelmes szobák. Az étkezés reggeli szuper, a vacsora változatos, bőséges, és nagyon kulturált. A medence ajándék volt a hőségben. Istenien éreztük magunkat, ha tehetjük visszatérünk! Üdv: Juhász Ágnes Ui. A személyzet udvariassága mosoly az arcukon, mindent vitt!
2014. július 19.gyerekekkel járt itt
Az 1 db beltéri jakuzzit én nagyon kevésnek és balesetveszélyesnek találtam.
A reggelihez felszolgált gyümölcsöt szívesen elfogyasztottuk volna este. A reggeli majdnem "mindig" ugyanaz volt. A kinti medence a gyerekek számára szerintem egy kicsit hideg. A takarítószemélyzet viszont nagyon jól végzi a munkáját. A teljes testmasszázst mindenkinek tudom ajánlani.
Átlagos 2014. július 13.gyerekekkel járt itt
Gyerekekkel jártunk itt nyáron, egy akciós kuponos ajánlattal. A mi szobánk szocreál stílusú volt, látszott, hogy nem mai felszeretségű. Klíma nem volt. A welnwss részleg nagyon kicsi, ami gyakorlatilag egy nagyobb jacuzit jelent csak. Abban sem cserélték a vizet a 3 nap alatt, úgyhogy nagyon gusztustalan volt. Ennyi vendégre pedig kevés.
Kiváló 2014. június 5.gyerekekkel járt itt
Karácsonykor jártunk 4 tagu családommal a szállodába. A szoba felszereltsége, tisztasága minden igényt kielégít. Az ételek változatosak,bőségesek. A személyzet udvarias. A welness rész megfelel a megjelőlésének egy csepp az egész,
a fittnes rész viszont jól felszerelt. A progaromokról szóban is tájékoztatást kaptunk, a városnéző kisvonatozáson részt is vettünk.
Kiváló 2014. június 4.a párjával járt itt
Május 13-15-ig 3 csodálatos napot és 2 éjszakát töltöttünk a Hotel Sopronban. Itt ünnepeltük meg, a párom 26. születésnapját. Előre rendeltem a szállodától egy születésnapi csokoládé tortát ami isteni finom volt. Meglepetésként kaptunk még 2 kis üveg bort is, hogy felejthetetlen legyen ez az esemény.
Kiváló 2014. május 24.a párjával járt itt
Este 10 óra után érkeztem a szállodába egy rosszul sikerült szállásfoglalást követően. (A hely ahova mentem volna botrányos állapotban volt. )
A recepción segítőkész fiatalember volt szolgálatban, aki jelezte, hogy nincs szabad szoba, de segít és körbe kérdezi, hogy a városban hol tudnék aludni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 192 feltöltött kép
Kiváló 2014. március 20.a párjával járt itt
Egy kellemes tavaszi hosszú hétvégét töltöttünk el a szállodában. Már nem először járunk itt, így tudtunk mit veszük :-) A személyzet figyelmes, kedves. A közlekedést lift segíti, melyből 2 db is van. Rendelkezik kis wellness résszel is szálloda: van egy jaquzzi, szauna, szolárium. Az ételek finomak voltak.