Sopron Hotel Sopron ★★★★

Sopron Hotel Sopron
Sopron Hotel SopronSopron Hotel Sopron
Sopron Hotel SopronSopron Hotel Sopron

Sopron Hotel Sopron bemutatkozása

A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel van az osztrák-magyar határhoz - 100 kényelmes, modern szobával várja kedves vendégeit, melyk mindegyikében rendelkezésre áll fürdőszoba/WC, hajszárító, fürdőköpeny, telefon, SAT-TV, rádió, minibár (egyrészükben panorámás terasz is van).

Civitas Hotel Sopron - Napi ár reggelivel
Ensana Thermal Sárvár
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.25-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?

Sopron Hotel Sopron vélemények

Kiváló 2013. június 29.a párjával járt itt
Remek környezet, tiszta, kellemes szálloda, profi, nagyon kedves személyzet. Szolgáltatások a helyi adottságoknak megfelelnek, talán hiányzik a belső medence ((végig rossz idő volt) de a külső medence megfelelő, füthető víz megoldaná a belső medence hiányát? ! Ami hiányzott!
2013. május 18.gyerekekkel járt itt
2013. húsvéti programon voltunk itt/2 felnőtt,2 gyermek/ Sajnos az idő nem kedvezett,ezért hiányzott a Wellness részleg, ami ebben a szállodában szinte nincs. /persze előzetesen utánanéztünk,de bíztunk az időben és a bécsi kirándulásban/ Egyébként nagyon elégedettek voltunk minden mással/szobák,ételek,személyzet/ és a szálloda elhelyezkedésével /közel a központhoz/.
Gyenge 2013. április 23.a párjával járt itt
Sajnos mi nem jártunk ilyen jól. . . 2012 februárjában foglaltunk két éjszakára szállást félpanzióval. Az étkezések a tárgyalóban voltak, oda lettünk irányítva. Az étel elegendő volt, viszont maga az étkezés "hangulata" nem volt túl felemelő. Estére jött a java. . . bált rendeztek a hotelben.
Kiváló 2013. április 13.gyerekekkel járt itt
Maga a szálloda gyönyörű ,a szobák modern bútorzata,a gyönyörű színek, a jól felszerelt játszóház (a fiam nem unatkozott ) a kifogástalan étkezés,mind mind megfogott bennünket. A programok sokszínűsége mindenkinek jó szórakozást biztosított! Nagyon élveztük az éjszakai túrázást, a csillám tetoválást,lufieregetést !
2013. március 26.egyedül járt itt
A szálloda alkalmazottai nagyon udvariasak. Ezt tapasztaltam a telefonos foglaláskor, későbbi hívásomkor, amikor módosítanom kellett a foglalást, de személyesen is a becsekkolásnál ill. a reggelinél. A szoba tiszta, minden tekintetben megfelel a 4*-os kategóriának, a színvilága talán egy kissé furcsa.
Sopron Hotel Sopron - Környék
Kiváló 2013. január 17.a párjával járt itt
2012 Szilvesztert töltöttük párommal a Hotel Sopronban. Valóban csodálatos volt. Egy gyönyörű élménnyel lettünk gazdagabbak. Jó volt az elhelyezés,kellemes a szoba. Az étkezés pedig kifogástalan. Bőséges volt mind mennyiségben mind választékban. A személyzet előzékeny és udvarias. Az étteremben is mindenki az óhajunkat leste.
Kiváló 2013. január 3.a párjával járt itt
Minden nagyon tetszett a Hotel Sopronban. Kiemelném a a hangulatos szobát, a személyzet tökéletes felkészültségét és szaktudását, változatos és kiváló Szilveszteri programok, valamit a felszolgált ételek tökéletességét!
Talán csak egy apró dolog amiben változtatnék. Több wellness lehetőség kialakítása.
Összegezve.
A Hotel Sopron tökéletes választás volt! Visszatérünk!