Sopron Hotel Sopron ★★★★

Sopron Hotel Sopron
Sopron Hotel SopronSopron Hotel Sopron
Sopron Hotel SopronSopron Hotel Sopron

Sopron Hotel Sopron bemutatkozása

A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel van az osztrák-magyar határhoz - 100 kényelmes, modern szobával várja kedves vendégeit, melyk mindegyikében rendelkezésre áll fürdőszoba/WC, hajszárító, fürdőköpeny, telefon, SAT-TV, rádió, minibár (egyrészükben panorámás terasz is van).

Civitas Hotel Sopron - Napi ár reggelivel
Ensana Thermal Sárvár
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.22-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?

Sopron Hotel Sopron vélemények

Kiváló 2016. december 27.gyerekekkel járt itt
Szép és tiszta szálloda, kedves és udvarias személyzet. Nagy választékú, kiváló svédasztal. A karácsony kellemesen, békésen telt a szállodának köszönhetően.
Kiváló 2016. december 27.a párjával járt itt
Fantasztikus 4 napot töltöttünk Hotel Sopronban :) A személyzet kedvessége,a szoba tisztasága,berendezése elsőosztályú,a város pedig teljesen elvarázsolt. az ételek finomak és bőséges a választék. Kiemelném,hogy kiskutyával érkeztünk és maximálisan elégedettek voltunk a kiskutyabarát szolgáltatásokkal.
Gyenge 2016. december 25.családjával járt itt
Többször jártunk már itt ezért csalódás az idei karácsony. A szállás nagyon jó ezért esett a választás a helyre. Tovább kellett volna keresni. A délutánra meghirdetett édesség választék csapnivaló, konkrétan száraz kuglóf,kókuszgolyó. Szerintem 2 napja ugyanaz. A tegnap esti szarvas pörkölt mai felszolgálása mint szarvas leves a gasztronómia csúcsának nem nevezhető.
2016. november 5.gyerekekkel járt itt
Jól éreztük magunkat.A szálloda kulturált szép tiszta volt.A recepciósok és a felszolgálók aranyosak.Az ételválaszték bőséges,a kilátás gyönyörű a városra a szobából.Meg voltunk elégedve mindennel.
Kiváló 2016. szeptember 23.családjával járt itt
Családdal Sopronban! Az idén a soproni szüreti fesztiválra készültünk, így esett választásunk a Sopron Hotel-re, a város közponjához közel, de mégis csendes helyen. Nagyon jó választás volt. Minden nagyon jó volt. A személyzet rendkívül figyelmes az ételek finomak és változatosak, a szobák is városra nézők.
Kiváló 2016. szeptember 21.a párjával járt itt
Rendszeres visszajárók vagyunk, igaz, a különböző kuponos akciókat lessük, mert akkor a legkedvezőbb az árfekvés.
A szoba kényelmes, a személyzet figyelmes, az étkezés kimagaslóan jó!
Ha véletlenül hétégi rendezvény (pl. esküvő) van, akkor még arra is figyeltek, hogy mint nem résztvevők minél messzebb legyen a szobánk a zajos rendezvénytől, így nyugodtan pihenhettünk, nem zavart a "dáridó".
Kiváló 2016. augusztus 20.gyerekekkel járt itt
A mi kedvenc városunk Sopron :) Bármikor – bármilyen mennyiségben. . . . . egyszóval megunhatatlan :) Alig vártuk,hogy Törpillánk nőjjön annyit ( 5 éves) ,hogy átutazva az ország túloldalára, neki is megmutathassuk ezt a csodálatos várost. Kicsit hosszabb időt ( 11 nap 10 éjszakát ) töltöttünk a Hotel Sopronban, és egy fantasztikus szállodát választottunk ezúttal : a Hotel Sopron-t.
Sopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - EgyébSopron Hotel Sopron - Egyéb
2016. május 24.a párjával járt itt
Erősen retros kivül-belül. Nyugdijasként ez nem volt idegen számunkra. Aszemélyzet segitőkész, jo csapatot alkot. A konyha jo és változatos. A welnesst nem vettük igénybe mert rendeteg időt töltöttünk a szabadban. Ajánjom azoknak akik szeretik a természetet a lüktető kisvárost és a jó borokat,Itt voltam 1975-től HŐR. Jó volt ujra végigsétálni a városka utcáin
Kiváló 2016. február 11.gyerekekkel járt itt
Családbarát szálloda,a kislányunk egész nap el tudott játszani a játszószobában,a külön teremben lévő tv játékkal,pingpong asztallal, könnyű egyszerű megközelíthetőség,nagy ingyenes parkoló,tiszta rendezett szoba szép fürdővel nagyon jó a kis kihajtható pipere tükör. Az ágy kényelmes viszont a párnák kicsik,a fűtés szintén nagyon jó.
Sopron Hotel Sopron - SzobákSopron Hotel Sopron - VendéglátásSopron Hotel Sopron - BelsőSopron Hotel Sopron - Vendéglátás
Kiváló 2016. január 2.barátokkal járt itt
Az év utolsó napjait töltöttük a szállodában. Mindenről csak felsőfokban tudok beszámolni! A szilveszteri mulatság nagyon jó ötlet volt, annál már csak a megvalósítás volt jobb. A személyzet rendkívül kedves, a tisztaság kifogástalan. Az ételek nagyon bőségesek és finomak. A szilveszter éjszaka végig vidám és ötletes volt.