Sopron Hotel Sopron ★★★★

Sopron Hotel Sopron
Sopron Hotel SopronSopron Hotel Sopron
Sopron Hotel SopronSopron Hotel Sopron

Sopron Hotel Sopron bemutatkozása

A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel van az osztrák-magyar határhoz - 100 kényelmes, modern szobával várja kedves vendégeit, melyk mindegyikében rendelkezésre áll fürdőszoba/WC, hajszárító, fürdőköpeny, telefon, SAT-TV, rádió, minibár (egyrészükben panorámás terasz is van).

Civitas Hotel Sopron - Napi ár reggelivel
Wellness élmények előfoglalással
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
65.065 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással

Sopron Hotel Sopron vélemények

Kiváló 2014. január 6.a párjával járt itt
Mi néhány év óta minden évben más városban töltjük a szilvesztert. eddig egyedül itt voltunk kétszer.
Az öt napos kikapcsolódást összekötjük egy kis városnézéssel és erre a szálloda elhelyezkedésénél fogva kiválóan alkalmas.
A szálloda egész személyzete udvarias, szolgálatkész A szálloda által szervezett programok (ezt mindkét esetben tapasztaltuk ) ötletesek.
Az ételek minősége kiváló. a választék bőséges.
2014. január 5.a párjával járt itt
A szállodai szobán kívül nem 4 csillagos semmi. A vacsorák minősége jóval átlag alatti, nincs választék,az ételek ízetlenek. A reggeli ennek pont az ellentéte:változatos, elfogadható. A wellnes részleg nevetséges, igénytelen, elavult. Nem lenne gond, ha tartanák a színvonalat és megnéznének egy valóban 4 csillagos szállodát,hogy milyennek kellene lennie. Sok sikert a fejlődéshez,igazán rá fér.
Kiváló 2014. január 2.a párjával járt itt
Meglepően tapasztaltam a személyzet udvarias és probléma megoldó magatartását, különösen Sz. Tünde értékesítési munkatárs pozitív hozzáállását problémánk megoldásában. Ezért külön köszönet! A retró szilveszteri este is a mi korosztályunknak megfelelő volt,sajnos a dec.
Átlagos 2013. december 20. járt itt
A személyzet nagyon barátságos segítő kész volt. A csomagba tartozó programok kiválók voltak. A szálloda tisztasága az már kevésbé. Szobánkba festékfolt a szőnyegen illetve ajtó előtt. Reggeli finom volt volt bőven választási lehetőség. Félpanziós vacsora viszont karcsú volt ,a választási lehetőség. Az ital árak meg szörnyű volt. De ezeket leszámítva jóléreztük magunkat.
Kiváló 2013. december 19.gyerekekkel járt itt
A szalloda 30 eves es ez evben az ettermeben folyamatosan vasarnapi napokon svedasztalos etkezeseket nyujt nagyon jo izekkel allandoan feltoltott edenyekkel amiben az etel melegsege a kivanalmaknak megfelelo. Ketfele leves az egyik igazi husleves hasonlitott a hazihoz a masik gombaleves gazdagon bosegesen, rantott hal, rantott hus koretek vadas tesztaval sult csirke amiket kotoltam ezen felul meg voltak husfelek izelestesek voltak.
Kiváló 2013. november 21.gyerekekkel járt itt
Egy "Szellemes" hétvégét töltöttünk a lányommal itt! Nagyon jól éreztük magunkat. Az egész hétvége jól telt,de a legizgalmasabb az éjszakai túra volt! A tökös ételek is különlegesek és ízletesek voltak! Köszönet a szakácsoknak érte. A személyzet is kifogástalan.
2013. november 4.a párjával járt itt
Pozitívumok:
Tiszta ,rendezett az egész hotel,komoly személyzettel. Rengeteg programlehetőség, jó szervezéssel, ami ritka manapság. Bőséges , és finom ellátással. Gyönyörű kilátás Sopron belvárosára. Hotel nagyon jól megközelíthető, pár perc sétával elérhető Sopron főtere.
Negatívum:
Egyedűl egy belső medence hiányzik . Nagyon jól éreztük magunkat! Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Kiváló 2013. augusztus 23.a párjával járt itt
Tetszett a vendéglátók figyelmessége, a klíma kiválóan működött, bő tájékoztatást kaptunk a városban zajló programokról és az utazási irodák ajánlatairól. Ami nem tetszett, arról a szálloda nem tehet. /A programcsomaghoz tartozott az Elfújta a szél című musical megtekintése.
2013. augusztus 17.a párjával járt itt
Nagyon tetszett szállodájuk és a szolgáltatás is, annak ellenére, hogy nászutasok voltunk és ezt jeleztük is foglalásunkkor, nagyon meglepődtünk és csalódtunk , hogy két külön ágy várt ránk a szobánkban! Mivel cserére nem volt lehetőség így számunkra megfeleltek össszetolva is! Az étkezés nálunk 5*-os, bőséges volt ízletes és változatos!
Kiváló 2013. augusztus 4.gyerekekkel járt itt
Tiszta szépen rendben tartott szobák, fürdőhelyiségek. Elegáns étterem ízletes ételek ,figyelmes pincérek, segítőkész recepció. A foglalásban szereplő bob, csokigyár látogatás, kalandpark,Fertő-tói hajóút mind-mind színvonalas elfoglaltságot jelentett a 3 unokámnak/8. és10. évesek/ és nekünk nyugdíjasoknak is.