Hotel Szieszta Sopron ★★

Hotel Szieszta Sopron
Hotel Szieszta SopronHotel Szieszta Sopron
Hotel Szieszta SopronHotel Szieszta Sopron

Hotel Szieszta Sopron bemutatkozása

A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld környezetben, a történelmi városközponttól 15 percnyire. A szálloda kényelmes, erkélyes szobái csodálatos kilátást bizotsítanak a környező erdőkre.

A Hotel Szieszta legnépszerűbb csomagjai

Hotel Szieszta Sopron - Senior csomag fürdőbelépővel (min. 3 éj)
Senior csomag fürdőbelépővel
Hotel Szieszta Sopron - Napi árak félpanzióval, fürdőbelépővel (1 éjtől)
Napi árak félpanzióval, fürdőbelépővel (1 éjtől)
Hotel Szieszta Sopron - Repülj velünk a fellegekbe! (1 éjtől)
Repülj velünk a fellegekbe! (1 éjtől)
Hotel Szieszta Sopron - Pünkösd (min. 1 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Hotel Lövér Sopron - Senior csomag örökifjaknak 2024
Senior csomag örökifjaknak 2024
Hotel Lövér Sopron

Hotel Szieszta Sopron vélemények

2014. július 13.barátokkal járt itt
Sajnos "retró" szobát választottunk, mely nagyon lepusztult állapotban van. (Másnak csak a felújítottat ajánlanám) Érezhető ugyan az igyekezet,hogy kellemesebb legyen a szoba,(frissen festett) de sajnos ez nagyon gyenge így is.
Kiváló 2014. június 6.a párjával járt itt
Majusban toltottem,2ejszakat a hotelbe.Csodalatos volt minden!A szemelyzet kezseges,a szoba is megfelelo volt.A kilatasrol nem is beszelve gyonyoru!Az etterembe is minden igenyt kielegito volt a reggeli es a vacsora is boseges volt minden es valasztekos!Meg az idei even szeretnek vissza terni a Hotel Sziesztaba csak hosszabb idore!
Hotel Szieszta Sopron - Környék
Kiváló 2014. június 5.gyerekekkel járt itt
Nagyon szerettünk ott lenni,de most már nem tudunk menni,mert nagyon drága a mi keresetükhöz. De nagyon sokat gondolunk arra ,hogy milyen jó lenne ott lenni. Ha még egyszer a lányommal ,és a férjem elmehetnénk a világ legboldogabb embere lehetnénk. ,mert nekünk csak álom marad. Nagyon udvariasak voltak velünk,mind a személyzet mind a pincérek.
Átlagos 2014. június 5.a párjával járt itt
Párommal voltunk a hotelben idén áprilisban . 5 éjszakát töltöttünk ott el, még maradtunk is volna :-) . Nagyon szép a környezet és levegő nagyon friss arra . A szoba sajnos már annyira nem volt kényelmes, kicsi is volt és az ágy nagyon rossz volt sajnos, így a pihenés az annyira nem sikerült jól . A fürdő minőségén lehetne javítani bőven .
2014. június 5.a párjával járt itt
Két éjszakát töltöttünk el a hotelben. A kiszolgálással nagyon megvoltunk elégedve. Tervezünk újabb két nap eltöltését. A kilátás gyönyörű volt a legfelső teraszról. A friss levegő és a csodás környék lenyűgöző. Az éteremben a kiszolgálással maxszimálíssan meg voltuk elégedve. A szoba és a fürdő minőségén kellene javítani. Összeségében az ár értékalány megfelelt .
Kiváló 2014. május 20.a párjával járt itt
Nagyon udvarias kiszolgálás, a svédasztalos félpanziós ellátás egyenesen remek, már másodszor voltunk ott, nagyon tetszik.
Az ételek ízletesek, nagy a választék, tiszták a szobák, :)Nagyon jól éreztük magunkat, A friss levegő és csodás erdős fás terület, egyenesen lenyűgöző. Szívesen mennék máskor is, csak ajánlani tudom mindenkinek.
2014. április 24.gyerekekkel járt itt
Az erkély minősége nem tetszett, legalább egy minimális burkolat sokat javítana a helyzeten. Olyan csodálatos a kilátás az erkélyről, hogy sokat tartózkodtunk ott, de állandóan behordtuk a beton törmeléket a szobába. Nagyon kedves volt mindenki, a legtöbb kapcsolatunk a wellness részlegen dolgozó személyzettel volt.
Gyenge 2014. április 23.a párjával járt itt
Április elején jártunk a szállodába, amit még Hunguest Hoteles múltjából nagyon jól ismertünk és szerettünk. Utoljára kb. 4 éve voltunk itt, most viszont csalódottan tapasztaltuk, hogy már nem a régi semmi sem. Amivel meg voltunk elégedve, az a recepció személyzete, azon kívül semmi más.
Kiváló 2014. április 22.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat,volt elfoglaltság kicsinek és minekünk, felnőtteknek egyaránt. Kedves és segítőkész volt a személyzet és a környék a friss levegővel, szàmunkra csodás! A wellness részleggel is elégedettek voltunk,kipróbáltuk a szaunát és a gőzkabint,a kisfiamat meg alig bírtam kiimádkozni a vízből. Hogyha tehetjük,jövőre is megyünk! Üdv mindenkinek:Fehér G.
2014. április 16.a párjával járt itt
5 éjszakát töltöttünk a szállodában. Classic szobában voltunk elhelyezve, egy kicsit tartottunk tőle a véleményeket olvasván, de nagyon kellemesen csalódtunk. Tiszta, kényelmes, tágas elhelyezés, kényelmes ággyal. Az étkezés változatos, ízletes, bőséges. A személyzet kedves, udvarias, szolgálatkész. A wellness részleget kicsinek találjuk.
Hotel Szieszta Sopron a térképen
9400 SopronLővér krt. 37.
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 900 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 10 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár
Wellness Hotel Szindbád