Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg ★★★★

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
Hotel Kapitány Superior Wellness SümegHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
Hotel Kapitány Superior Wellness SümegHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg bemutatkozása

A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi környezetben. Az épületet körülölelő szép- és nyugodt környezet a kellemes kikapcsolódási lehetőségek mellett segít visszarepülni az időben. Vendégei betekintést nyerhetnek a középkor hangulatába.

A Hotel Kapitány Superior Wellness legnépszerűbb csomagjai

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat
2024.06.21-ig
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés
09.01-12.20.
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Pünkösd a Kapitányban (min. 3 éj)
Pünkösd a Kapitányban
05.17-20.
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Sümegi nyár (min. 2 éj)
Sümegi nyár
06.21-08.08.
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg vélemények

Kiváló 2019. január 2.gyerekekkel járt itt
A hotel Kapitány remek szálloda! Szegedről érkeztünk és mind a 330km tökéletesen autózható minőségi útburkolattal rendelkező autópálya és főútvonal volt. A szálloda recepcióján kedvesek voltak és minden az előzetesen lefoglaltak szerint történt. Érdemes teremgarázst foglalni főleg télen. Megéri az árát.
Kiváló 2018. november 16.a párjával járt itt
Lovaskocsikázásnál túl szorosan kellett ülni, lehetett volna kicsit hosszabb idejű, egy- két helyen megállva, néhány mondatos tájékoztatóval, ismertetővel.
A vellness nyitva lehetne 21.00-ig, így vacsora után is igénybe vehetné az, aki napközben kirándult.
Kiváló 2018. október 5.barátokkal járt itt
Minden tökéletes volt a lovagi torna és a középkori vacsora felejthetetlen élmény! Minden elismerés a személyzetnek akik este lovon ültek reggel már a az étteremben szorgoskodtak.
A szoba is tökéletes, lehet hogy más nem akarta szóvá tenni de ez is hozzátartozik a komforthoz: a toalettpapír inkább cigaretta papír vastagságú mint az általában megszokott!
Kiváló 2018. október 4.a párjával járt itt
Szolgáltatásban a vizes résszel nem boltam megelégedve,vendégek sokan voltunk de kicsi a dzsakudzi,kicsi a melegvizes medence és nehezen lehet megkozeliteni!
Drága nagyon a szálloda,ahozképest amennyibe kerul 1éjszaka ,több látványosságra,tobb élményre számitottam!

Tisztelettel: Némethné
Kiváló 2018. szeptember 26.a párjával járt itt
A személyzet nagyon kedves és jól szervezett. Az ételek többsége nagyon finom volt és remek minőségű! A kilátás fantasztikus a sümegi várral a háttérben! A lovagi torna is nagyon tetszett,és hogy a kvízjátékot megnyerve mi lehettünk egy estére a királyi pár, az megfizethetetlen:)). . . . .
Kiváló 2018. szeptember 26.gyerekekkel járt itt
Három gyerekkel voltunk. Kiváló, családbarát szálloda. A személyzet rendkívül udvarias. A szobák tisztasága makulátlan. Az ételek finomak voltak, az étkezéseknél gondolnak a gyerekekre is. A fürdő kiváló. Tökéletes három napot töltöttünk itt. Reméljük, hogy hamarosan újra visszatérünk.
Kiváló 2018. szeptember 25.a párjával járt itt
Eddigi szállásaim közül ez volt a legkiemelkedőbb.Már egy éve elterveztem,hogy ide szeretnék eljutni.Minden profi módon kialakitva,megszervezve,elkészitve,csak legekben tudok róla beszélni.Nagyon szeretném ezt a csodás élményt mégegyszer átélni,de a gyerekeim és unokáim társaságában,együtt ugyanitt.
Kiváló 2018. szeptember 24.gyerekekkel járt itt
A szálloda nagyon megnyerte tetszésünket, kedves, figyelmes személyzet, jól felszerelt szoba, a velnes részleg (rossz idő volt ezért csak a belső részt használtuk) egész jó itt lehetne mt fejleszteni főleg a gyerekeknek. (Mi az 5 éves kislánnyunkkal voltunk) A lovagi torna nagyon színvonalas, nem szabad kihagyni! Egészébe jól éreztük magunkat, mindenkinek csak ajánlani tudom!
Kiváló 2018. szeptember 20.gyerekekkel járt itt
szép környezetben eltöltött családi vakáció tartalmas programokkal,ez jellemzi a hotel kapitány ajánlatát.a gyerekek is nagyon élvezték a szálloda és a környék egyéni kínálatát.
Kiváló 2018. szeptember 15.a párjával járt itt
Nem udvariasságból hanem tényként írtuk a kiváló értékelést: A személyzet előzékeny és udvarias volt, minden kérésünkre kaptunk választ, és ha kellett, gyors intézkedést. Az ételválaszték minőségben nagyon jó volt, és féleségben változatos. Élményekben gazdag, színes volt a ,,Várkapitány Úr külön-programja", mely a 75 év felettiek számára is nagyon élvezhető.
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg a térképen
8330 SümegTóth Tivadar u. 19.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • csúszda • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Garázs, őrzött: 2000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár
Wellness Hotel Szindbád