Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg ★★★★

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
Hotel Kapitány Superior Wellness SümegHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
Hotel Kapitány Superior Wellness SümegHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg bemutatkozása

A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi környezetben. Az épületet körülölelő szép- és nyugodt környezet a kellemes kikapcsolódási lehetőségek mellett segít visszarepülni az időben. Vendégei betekintést nyerhetnek a középkor hangulatába.

A Hotel Kapitány Superior Wellness legnépszerűbb csomagjai

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat
2024.08.09-ig
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Pünkösd a Kapitányban (min. 3 éj)
Pünkösd a Kapitányban
05.17-20.
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Áprilisi hétköznapok (min. 2 éj)
Áprilisi hétköznapok
2024.04.30-ig
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Őszi szünet a Kapitányban (min. 3 éj)
Őszi szünet a Kapitányban
10.25-11.03.
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg vélemények

Kiváló 2013. június 11.a párjával járt itt
Itthon ez volt az első 4*-os szállodai tapasztalatom és nem csalódtam. Az egyetlen apró probléma csak az volt, hogy az első büfévacsora alkalmával még nem voltunk a listán és várnunk kellett. De később az ételek kárpótoltak minket. A hotel elhelyezkedése ideális, a parkolással sem volt gondunk, a személyzet is segítőkész volt, a szobánk mérete is nagynak mondható.
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Külső képHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Medence/kertHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Környék
Kiváló 2013. június 7. járt itt
Nagyszerű környezetben elhelyezkedő igényes épület, igényesen berendezett szobákkal. Tökéletes kiszolgálás, kiváló, ízletes ételek, italok, ízlésesen megterítve. Mennyisége messzemenően elegendő. Pihenésre, relaxálásra maximálisan megfelelt számunkra. Én az akciós ajánlatot tudom megfizetni, de erre is van lehetőség, így ez is rendben van. Biztosan vissza fogunk még térni.
Kiváló 2013. május 21.családjával járt itt
Két éjszakát töltöttünk a szállodában férjemmel és lányommal.
Gyönyörű kolátás nyílt a szobából a várra. A lovagi torna bemutató nagyon tetszett, az utána következő vacsora szintén elnyerte tetszésünket. A pezsgőfürdő hatalmas, és szinte folyamatosan müködött. A svédasztalos reggeli és vacsora nagyon finom és bőséges volt.
Kiváló 2013. május 20.gyerekekkel járt itt
Régóta terveztük, hogy a családdal ellátogatunk ebbe a szállodába és nem is csalódtunk az egy hét alatt, míg ott tartózkodtunk. A szoba tágas és kényelmes volt gyönyörű kilátással a várra, finom ételek, kedves személyzet (korabeli ruhákban! ),különleges lovas programok, középkori vacsora és emellett a wellness részleg szolgáltatásai igazi élményt jelentettek a család minden tagja számára! Mindenkinek ajánlom!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. május 19.a párjával járt itt
A rossz idő sem szegte kedvünket, a tervezett kirándulások helyett a wellness adta lehetőségeket kihasználva kényeztettettük magunkat. A szobánk és az étterem kifogástalan, bőséges választékhatalmas adagok. . . A szálloda elhelyezkedése pompás, a vár látványa egyedülálló, egészen különleges élményt nyújt. Remélem, visszatérünk és jó idő esetén bejárjuk a környéket.
2013. május 18.a párjával járt itt
A wellnessrészből hiányzott a jakuzzi. Bár ha minden igaz éppen javították. A szauna rész viszont jó volt.
A lovagi torna nem volt rossz, (leginkább csak átlagos )viszont az utána lévő vacsorában nem tetszett, hogy legalább 300 ember volt ott, és szinte ki volt porciózva az étel. Egyél és menjél érzésem volt.
A szobával nem volt probléma. Tiszta és nagyjából jól berendezett.
Kiváló 2013. május 18.barátokkal járt itt
Nagyon szép a szálló elhelyezkedése, a vár tövében. Külön "hangulata" van, hogy az erkélyről a várat láttuk. Az éttereme és szolgáltatásai, ételei számunkra kifogástalan volt. Kellemes emlék és élmény volt a középkori lovagjáték és utána a vacsora. A fürdő minden kényelmet megadott a kikapcsolódáshoz. Amint a pénztárcám engedi, újból visszamegyek!
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Belső
Kiváló 2013. május 13.a párjával járt itt
Már nagyon vártam az érkezésünket. . lenyűgözött a szálloda a vár tövében. . a kilátás csodálatos volt a szobából. . . az étkezés mindent kielégitett. . . a wellness részleg 2 emeleten maga volt a tökély . mindent kipróbáltunk amit csak tudtunk. . . a szálloda csendes nyugodt volt--nekünk nagyon tetszett minden. . ujból visszamennénk amint lehetne. . .
Kiváló 2013. május 13.a párjával járt itt
Nagyon szép helyen van. Kilátás is gyönyörű. A fürdő részleg minden igényt kielégítő. Étel választék megfelelő volt. Bármikor vissza mennénk :)Kiszolgálás is rendben volt. Amit még nem szabad kihagyni: a lovagi várjátékok és középkori vacsora. FELEJTHETETLEN! ! ! ! Aki teheti,ne hagyja ki! !
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Medence/kert
Kiváló 2013. május 11.a párjával járt itt
Régóta szerettük volna ezt a szállodát kipróbálni valóságosan is, nem csak képeken nézegetni, most végre sikerült. Nagyon jól éreztük magunkat a testvéremmel, mivel mindketten nagyra értékeljük a hagyományokat, a történelmi események felelevenítését és - nem utolsó sorban - a hagyományos vidéki étkeket.
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg a térképen
8330 SümegTóth Tivadar u. 19.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • csúszda • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Garázs, őrzött: 2000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár