Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg ★★★★

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
Hotel Kapitány Superior Wellness SümegHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
Hotel Kapitány Superior Wellness SümegHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg bemutatkozása

A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi környezetben. Az épületet körülölelő szép- és nyugodt környezet a kellemes kikapcsolódási lehetőségek mellett segít visszarepülni az időben. Vendégei betekintést nyerhetnek a középkor hangulatába.

A Hotel Kapitány Superior Wellness legnépszerűbb csomagjai

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat
2024.06.21-ig
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Pünkösd a Kapitányban (min. 3 éj)
Pünkösd a Kapitányban
05.17-20.
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés
09.01-12.20.
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Őszi szünet a Kapitányban (min. 3 éj)
Őszi szünet a Kapitányban
07.01-08.31.
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg vélemények

Kiváló 2013. április 22.gyerekekkel járt itt
Fantasztikus szálloda, fantasztikus helyen. Gyönyörű környezetben, a Sümegi vár lábánál kötelező várra néző szobát foglalni, mert pazar látvány a nap bármely szakában. A kiszolgálás is szuper volt, a fürdőszoba kicsit szűkös volt, de ezt ellensúlyozta a tágas szoba. A személyzet kedves, előzékeny volt!
Kiváló 2013. április 15.a párjával járt itt
Mindennel meg voltunk elégedve. A szobák nagyon szépek, tiszták. Egy aprócska gond, hogy kád volt a fürdőszobában, mi zuhanyozni szeretünk, ami nem is volt gond, csak egy függöny jó lett volna, hogy ne az egész fürdőszoba legyen vizes. A kiszolgálás nagyon szuper volt, mindenki nagyon kedves és figyelmes volt, areggeli és vacsora választék is nagy volt, az ételek finomak voltak.
Kiváló 2013. április 2.a párjával járt itt
A személyzet fantasztikus! Mindenki csinál mindent mégis van energiájuk mosolyogni. Ez inkább emberi tuladonságaiknak tudható be, hiszen roppant fárrasztó lehet hol lovagi tornán szerepelni hol felszolgálni. Le a kalappal előttetek, Kedves Személyzet!!!Tartsatok ki! Még jövünk... :)
Üdvözlettel:

Antónia és Attila
2013. március 29.csoporttal járt itt
Nagyon szerencsésnek érzem magam,hogy 3 hónap alatt 2 alkalommal is a szálloda vendégei között lehettem. Férjemtöl kaptam januárban,szülinapi meglepetésnek. LÉLEGZET ELÁLLÍTÓ VOLT AZ EGÉSZ! ! ! Megbeszéltük,hogy ide vissza kell térnünk a közeljövőben,de akkor már gyermekeinknek is szeretnénk megmutatni,hogy miért is jó "MAGYARNAK LENNI"!
Kiváló 2013. március 22.a párjával járt itt
Különösen tetszett a szálló és a várbirtok egységes stílusa és jól átgondolt rendszere. Az ötletgazdáknak és a tervezőknek elismerésemet fejezem ki. Tetszett, hogy a hely szelleméhez illő programokat szerveznek, népszerűsítenek. (A vár rekonstrukciójához is gratulálunk!
2013. március 18.a párjával járt itt
Nagy várakozásokkal indultunk neki a hosszú útnak a már rengeteget hallott és dicsért Hotel Kapitányba. Az értékelések és visszajelzések lépten nyomon családias hangulatot ígértek, ez azonban a mi tartózkodásunkkor elmaradt. Ennek ellenére a szobák, a kilátás a várra az étterem és a wellness is kifogástalan volt a 4 csillagos kategóriának abszolút megfelelt.
Átlagos 2013. március 18.a párjával járt itt
Érkezéskor és távozáskor a recepción kevésbé szivélyes ügyintézést tapsztaltunk kissé kioktató stílusban kommunikálnak. A szálloda nagyon szép és a lovagi torna igazán szórakoztató. A vendégek tájékoztatása lehetne konkrétabb ne csak arra terjedjen ki, hogy mikorra legyenk a portán hanem arra is, hogy mi fog történni a továbbiakban, a vacsoránál hova üljenek stb.
Kiváló 2013. március 13.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet kedves, udvarias. A szálloda szép, ízléses. Az általunk választott "csomag" árban is és minőségben is kiváló volt. Gratulálunk a szálloda szakácsának, az ételek finomak, az adagok teljesen rendben voltak.
Kiváló 2013. március 11.gyerekekkel járt itt
Kellemesen eltöltöttük a hétvégét. Nagyon tetszett a Wellnes részleg, a gyerekek különösen élvezték a különböző medencéket. Nagyon elégedett voltam a masszirozással, remek keze van a fiatal embernek, még egyszer köszönöm a remek munkáját. Az ételek választékosak, finomak, mindenki megtalálja benne a kedvére valót. A szálloda dolgozóinak munkáját köszönjük.
Kiváló 2013. február 28.gyerekekkel járt itt
Nekem az tetszett a legjobban, hogy a gyerekeim nagyon jól érezték magukat. tetszett nekik a lovagi bemutató, az utána lévő lakoma, és természetesen a medencékben pancsolás. Az elhelyezkedésből kifolyólag nem kellett gépkocsi a vár megközelítéséhez, így egy nagyszerűt túráztunk is.
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg a térképen
8330 SümegTóth Tivadar u. 19.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • csúszda • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Garázs, őrzött: 2000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár