Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg ★★★★

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
Hotel Kapitány Superior Wellness SümegHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
Hotel Kapitány Superior Wellness SümegHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg bemutatkozása

A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi környezetben. Az épületet körülölelő szép- és nyugodt környezet a kellemes kikapcsolódási lehetőségek mellett segít visszarepülni az időben. Vendégei betekintést nyerhetnek a középkor hangulatába.

A Hotel Kapitány Superior Wellness legnépszerűbb csomagjai

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat
2024.08.09-ig
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Tavaszi szünet (min. 2 éj)
Tavaszi szünet
04.01-07.
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Pünkösd a Kapitányban (min. 3 éj)
Pünkösd a Kapitányban
2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg vélemények

Kiváló 2013. július 16.gyerekekkel járt itt
Régóta terveztünk ide utazni, végül egy sakkverseny adta az okot, amit minden évben megrendeznek itt. Aki megmérte tudását a versenyen, kedvezményesen pihenhetett. A vár közelsége festői. Maga, Sümeg nem kínál sokat, de nem is baj, sétálgatni, csendben lenni megfelelő. A palotajátêkok emlékezetesek, de a várat is meg kell nézni.
2013. július 15.gyerekekkel járt itt
Az ételek finomak és bőséges a kínálat. A vörösbor sajnos meleg volt és nem igazán ízlett. Szerintem ezen lenne javítani. A pincér két este is akkor jött kérdezni,hogy milyen italt hozhat amikor már a desszertet fogyasztottuk. A fürdőszobában nem igazán jól lehet zuhanyozni,mert a kád és a ráhelyezett védőüveg közt kifolyik a víz a földre.
Bronz fokozatú értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat
Kiváló 2013. július 14.a párjával járt itt
Szuper volt az itt eltöltött 3 nap. Az "aranycsengő díj" méltóan tükrözi a szállodát. A teraszunkról a vár kivilágítva gyönyörű volt, kellemes élőzene este a medencéknél, finom, bőséges és választékos ételek. A személyzet többszörösen is dicséretet érdemel kedvességük és hadrafoghatóságuk miatt.
2013. június 28.családjával járt itt
Júniusban voltunk egyszer, februárban is egyszer. Nagyon finom ételekkel vártak minket,kedves volt a személyzet.Inkább gyerekes családoknak való, pihenni nem lehet a sok gyerektől,sajnos....Élveztük a lovagi tornát,nagyon aranyosak az állatok az állatsimogatóban, és a lovak az istállóban.
Kiváló 2013. június 28.gyerekekkel járt itt
Tavaly nyáron jártunk a szállodában. Két kis és egy nagyobb gyermekkel. A hotel és a környezete gyönyörű, a mellette elhelyezkedő birtokot minden nap látogattuk, nagyon nehéz volt a nyaralás végén otthagyni. A lovagi torna is nagy élmény volt. A szobákra rá férne egy kis frissítés szerintem - pl.
Kiváló 2013. június 25.gyerekekkel járt itt
Már voltunk többször a szállodában, mindig nagyon jól éreztük magunkat. Igazi gyerekbarát szálloda. Az ellátás kitűnő, az ételek változatosak, ízletesek. Az ágyból is a várat láttuk!
Rengeteget fürödtünk mivel tombolt a kánikula. Nagyon jó helyen van a szálloda, szép a környezet. A lovagi tornát nagyon élvezte a gyerek!
Kiváló 2013. június 19.a párjával járt itt
A szálloda kitűnő helyen van, nyugodt környezetben, kellemes kilátással, és programokkal. Pihenésünk alkalmával megtekintettük a szálloda mellett rendezett vásárt, sz állatsimogató, lovarda állatait, részt vettünk egy lovagi tornán, ami szintén kellemes meglepetésnek bizonyult.
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - KörnyékHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Környék
Kiváló 2013. június 16.barátokkal járt itt
Hozzánk hasonló középkorú pár barátainkkal töltöttünk 3 éjszakát hétfőtől csütörtökig a Hotel Kapitányban nagy megelégedésünkre. Már a foglalás is szerencsésen alakult, mert vasárnaptól indultunk volna, de mivel a "középkori lakoma" csak szerdán van, a Szállásvadász volt szíves módosítani a hotel pedig hétfőtől fogadni.
Kiváló 2013. június 15.a párjával járt itt
2013. 06. 04-06. alatt egy fantasztikus 3 napot töltöttünk férjemmel itt. Mindennel nagyon elégedettek voltunk, a reggeli és vacsora választéka pazar és kifogástalan ízűek voltak, aki mást mond az maradjon otthon. A wellnes részlege is teljesen jó. Azt kaptuk, amit hírdettek, sőt mi nem várra néző szobát kértünk és azt kaptunk, bár ez valószínű egy meglepetés volt részükről a 3.
Kiváló 2013. június 11.a párjával járt itt
Itthon ez volt az első 4*-os szállodai tapasztalatom és nem csalódtam. Az egyetlen apró probléma csak az volt, hogy az első büfévacsora alkalmával még nem voltunk a listán és várnunk kellett. De később az ételek kárpótoltak minket. A hotel elhelyezkedése ideális, a parkolással sem volt gondunk, a személyzet is segítőkész volt, a szobánk mérete is nagynak mondható.
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Külső képHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Medence/kertHotel Kapitány Superior Wellness Sümeg - Környék
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg a térképen
8330 SümegTóth Tivadar u. 19.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • csúszda • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Garázs, őrzött: 2000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár