Őrszem Fogadó étterme Szalafő

Őrszem Fogadó étterme Szalafő
Őrszem Fogadó étterme SzalafőŐrszem Fogadó étterme Szalafő
Őrszem Fogadó étterme SzalafőŐrszem Fogadó étterme Szalafő

Őrszem Fogadó étterme Szalafő bemutatkozása

Nyugat-Dunántúlon, az Őrség szívében fekszik egy kis falu: Szalafő. Nevét az itt csörgedező Szala-patakról kapta. Itt nyitottuk meg az Őrszem Fogadót 2008-ban.
Földszinti vendégterünkben a térség jellegzetes ételeit kínáljunk, így például a gomba (vargánya), a krumpli és a tökmag konyhánk tipikus alapanyagai.

Kerca Bio Farm Kercaszomor - Napi árak
Hotel Írottkő K?szeg

Őrszem Fogadó étterme Szalafő vélemények

Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 24 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2014. október 16.a párjával járt itt
Kevés étkezési lehetőség van a környéken, így már persze önmagában az is érték, ha van valami. Az Őrszem nem ad se sokat, se keveset. Csalódni sem fog senki, ha nem valami extra étteremre számít, hanem egy jó fogadóra. Kellemes, elérhető áron, simán jó kaják, jó adagok. AMolyan rendes fogadó.
2014. augusztus 26.barátokkal járt itt
Szalafőn jártunk a Nyitott porták rendezvényén, de az nap nem sütöttek rétest ahová érkeztünk. Ajánlották a fogadót, ahol valóban nagyon finom tökös-mákos rétest és túrós-meggyes rétest kaptunk, forrón ahogy az a nagykönyvben meg van írva. A teraszról remek kilátás nyílott a környező erdőkre. Jó levegő, jó hangulat, udvarias, mosolygós kiszolgálás. Köszönjük!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 33 helyen első értékelőNépszerű író - 62 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 181 feltöltött kép
Kiváló 2014. augusztus 8.barátokkal járt itt
Egy kerékpártúra alkalmával már elképesztően éhesek voltunk (előtte defektet is kaptunk az egyik bringával), így megálltunk vacsorázni. Vadpörköltet rendeltünk, ami hihetetlen finom volt! Gyorsan kihozták, a mennyiség és a minőség is teljesen rendben volt, az ár pedig egyáltalán nem túlzó a minőséghez képest.
2014. július 29.a párjával járt itt
Az éttermet ajánlották nekünk, nem is csalódtunk benne. Esztétikus a berendezése, tiszta. A kiszolgálás átlagos. Az étlapon megtalálhatók a jellegzetes őrségi ételek. Őrszem tekercset rendeltünk dödöllével, nagyon ízletes volt, hatalmas nagy adag, nem is tudtam az egész adagot megenni.
Kiváló 2014. február 12.a párjával járt itt
Hosszú hétvégét töltöttünk az Őrsében és étteremnek ezt ajánlották. Nem csalódtunk, nagyon finom, és hatalmas adag ételeket kaptunk. Kérésünkre el is csomagolták nekünk. A kiszolgálás udvarias volt. Aki arra jár, mindenképpen kóstolja meg a híres őrségi ételeket, dödölle, vargánya leves és a tökös-mákos rétest. Nekünk bejött. A tejüzem termékei, amit ott is lehet kapni, nagyon finomak.
2014. január 21.családjával járt itt
2013 májusában jártunk ott, nagyon finomakat, ízleteseket ettünk, emberes adagok voltak, megfizethető áron. . . a vargányás leves nagyon finom volt és ami még külön jól esett, hogy ajánlották a tejüzem - egyébként fantasztikusan finom - termékeit is, valamint a helyi nevezetességeket. A pincér lehetett volna kicsit barátságosabb. . .
2013. szeptember 25.a párjával járt itt
Mi késő délután voltunk itt, akkor nem volt olyan sok vendég. A pincér nem volt túl szívélyes, de az ételek nagyon finomak voltak. A hajdinás vargánya leves és a fokhagyma leves nagyon ízlett nekünk, és a tökmagolajjal megbolondított túróval és sajttal töltött sertés szelet is nagyon finom volt, no meg a dödölle!
Gyenge 2013. június 16.a párjával járt itt
Korábban többször jartunk itt, mindig megelégedve távoztunk. Nem tudom mi törént, de rettenetes változások vannak. Az már furcsa volt, hogy vasárnap ebédidőben senki nem volt az étteremben, de elsőre nem tulajdonítottunk ennek nagyobb jelentőséget. Aztán. . . Röviden: A húsleves savanykás volt. Amit prószaként szolgáltak fel az sima palacsinta volt.
Őrszem Fogadó étterme Szalafő a térképen
9942 SzalafőTemplomszer 22/C
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • csoportokat szívesen fogad • gyerekmenü • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • terasz
H-V
magyar, tájjelegű, őrségi