Halászcsárda Százhalombatta Százhalombatta
2440 Százhalombatta, Strand utca 2.

Halászcsárda Százhalombatta Százhalombatta a térképen

Budaörs
Ábrahámhegy

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
Tulajdonképpen úgy kezdődött a dolog, hogy Martonvásárban beparkoltunk a Postakocsi parkolójába, és kérdeztük, hogy milyen feltételekkel ehetünk valamit. Órákig kell várni - mondta az őszinte hang. Brr… akkor lóhalálában máshová. Gyors séta a kastély előtt, éppen tökkiállítás van, de a távolban látszanak Százhalombatta kéményei!
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. március 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Százhalombattai rokonaink által szervezett családi ünnepségre mentünk ebbe az étterembe, amelyet a battaiak közül sokan kedvelnek, főleg a középkorosztály, illetve az idősebbek. Házias, magyaros ételeket készítenek, nevükhöz illően halételeket is. Helyszín a Duna-part, az étterem előtt elegendő parkolóhelyet alakítottak ki.

duchemin TOP étteremértékelő
duchemin TOP egyébhely értékelő
2016. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. június 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
Bővebben : egy kellemes ebédet, jó ízeket, tisztességes, gyors kiszolgálást, még megfizethető árakat vártunk, és ezt meg is kaptuk. Pécsről Budapest felé menet egy helyi barátomtól kértem segítséget hol tudnánk ebédelni a környéken és ezt a "műintézményt" ajánlotta. Kellemes légkör, bár vasárnap dél lévén nagy forgalom fogadott.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
Évek óta járunk ide a halászlé miatt, amit tényleg jól főznek itt. Bár nem a hagyományos piros paprikás színe van, de akit ez nem zavar, érdemes megkóstolnia, mert az íze jó. Országos szinten kb. a 7 helyezést érte el nálunk a halászcsárdák sorában. Az étlap széles választékú, de még többszöri kísérletre sem tudtunk olyan ételt rendelni, amiről szintén elmondható ugyanaz, mint a halászléről.

Legnépszerűbb csomagok Százhalombattán és környékén
Kerekhegy Panzió
Leányfalu
3 nap/2 éjszaka 9.490,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kültéri medence használattal
2021.06.14. - 2021.09.01.
Hotel Platán Székesfehérvár
2021.06.02. - 2021.06.06.
Duna Relax Hotel
Ráckeve
2 nap/1 éjszaka 14.452 - 30.868,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, teabárral, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
2021.03.01. - 2022.01.02.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg fitneszterem használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.16. - 2021.12.20.

Szállodák Százhalombatta környékén
Vital Hotel Nautis Százhalombatta
Royal Club Hotel Százhalombatta
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Családi kikapcsolódás (1 éjtől)

Halászcsárda Százhalombatta SzázhalombattaX