Halászcsárda Százhalombatta Százhalombatta

3,8
a 13 százhalombattai étterem közül
halászcsárda
Halászcsárda Százhalombatta Százhalombatta
Halászcsárda Százhalombatta SzázhalombattaHalászcsárda Százhalombatta Százhalombatta

Mártoni Csárda Szigetszentmárton - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel
Mártoni Csárda Szigetszentmárton

Halászcsárda Százhalombatta Százhalombatta vélemények

2023. február 18.a párjával járt itt
A százhalombattai Halászcsárda kifejezetten jó élményünk volt. Hangulatos beltér, remek lokáció, a Duna mellett, kedves kiszolgálás, baráti árak. Ettünk egy haltepertőt, ami friss alapanyagból készült, kifejezetten jól sütötték meg, kár, hogy mirelit hagymakarikát adtak mellé. A körömpörkölt is ízlett, nem volt filézve, de én pont így szeretem.
Halászcsárda Százhalombatta Százhalombatta - EgyébHalászcsárda Százhalombatta Százhalombatta - EgyébHalászcsárda Százhalombatta Százhalombatta - EgyébHalászcsárda Százhalombatta Százhalombatta - EgyébHalászcsárda Százhalombatta Százhalombatta - EgyébHalászcsárda Százhalombatta Százhalombatta - EgyébHalászcsárda Százhalombatta Százhalombatta - EgyébHalászcsárda Százhalombatta Százhalombatta - EgyébHalászcsárda Százhalombatta Százhalombatta - EgyébHalászcsárda Százhalombatta Százhalombatta - EgyébHalászcsárda Százhalombatta Százhalombatta - EgyébHalászcsárda Százhalombatta Százhalombatta - EgyébHalászcsárda Százhalombatta Százhalombatta - EgyébHalászcsárda Százhalombatta Százhalombatta - Egyéb
2076
2020. október 10.a párjával járt itt
Tulajdonképpen úgy kezdődött a dolog, hogy Martonvásárban beparkoltunk a Postakocsi parkolójába, és kérdeztük, hogy milyen feltételekkel ehetünk valamit. Órákig kell várni - mondta az őszinte hang. Brr… akkor lóhalálában máshová. Gyors séta a kastély előtt, éppen tökkiállítás van, de a távolban látszanak Százhalombatta kéményei!
Halászcsárda Százhalombatta Százhalombatta - Külső képHalászcsárda Százhalombatta Százhalombatta - EgyébHalászcsárda Százhalombatta Százhalombatta - BelsőHalászcsárda Százhalombatta Százhalombatta - EgyébHalászcsárda Százhalombatta Százhalombatta - BelsőHalászcsárda Százhalombatta Százhalombatta - Étel/italHalászcsárda Százhalombatta Százhalombatta - Étel/italHalászcsárda Százhalombatta Százhalombatta - Étel/italHalászcsárda Százhalombatta Százhalombatta - Étel/italHalászcsárda Százhalombatta Százhalombatta - BelsőHalászcsárda Százhalombatta Százhalombatta - MosdóHalászcsárda Százhalombatta Százhalombatta - MosdóHalászcsárda Százhalombatta Százhalombatta - BelsőHalászcsárda Százhalombatta Százhalombatta - BelsőHalászcsárda Százhalombatta Százhalombatta - BelsőHalászcsárda Százhalombatta Százhalombatta - Belső
2019. március 10.családjával járt itt
Százhalombattai rokonaink által szervezett családi ünnepségre mentünk ebbe az étterembe, amelyet a battaiak közül sokan kedvelnek, főleg a középkorosztály, illetve az idősebbek. Házias, magyaros ételeket készítenek, nevükhöz illően halételeket is. Helyszín a Duna-part, az étterem előtt elegendő parkolóhelyet alakítottak ki.
Halászcsárda Százhalombatta Százhalombatta - Külső képHalászcsárda Százhalombatta Százhalombatta - MosdóHalászcsárda Százhalombatta Százhalombatta - Étel/italHalászcsárda Százhalombatta Százhalombatta - Étel/italHalászcsárda Százhalombatta Százhalombatta - Étel/italHalászcsárda Százhalombatta Százhalombatta - Étel/italHalászcsárda Százhalombatta Százhalombatta - BelsőHalászcsárda Százhalombatta Százhalombatta - BelsőHalászcsárda Százhalombatta Százhalombatta - EgyébHalászcsárda Százhalombatta Százhalombatta - Külső képHalászcsárda Százhalombatta Százhalombatta - BelsőHalászcsárda Százhalombatta Százhalombatta - Étel/ital
2016. június 6.családjával járt itt
Bővebben : egy kellemes ebédet, jó ízeket, tisztességes, gyors kiszolgálást, még megfizethető árakat vártunk, és ezt meg is kaptuk. Pécsről Budapest felé menet egy helyi barátomtól kértem segítséget hol tudnánk ebédelni a környéken és ezt a "műintézményt" ajánlotta. Kellemes légkör, bár vasárnap dél lévén nagy forgalom fogadott.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 41 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 66 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. május 24.a párjával járt itt
Évek óta járunk ide a halászlé miatt, amit tényleg jól főznek itt. Bár nem a hagyományos piros paprikás színe van, de akit ez nem zavar, érdemes megkóstolnia, mert az íze jó. Országos szinten kb. a 7 helyezést érte el nálunk a halászcsárdák sorában.