A Capella Cukrászda és Kávéház Szeged

2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom

A Capella Cukrászda és Kávéház Szeged vélemények

Átlagos 2016. augusztus 28.barátokkal járt itt
Az “A Capella” Szeged egyik legfrekventáltabb cukrászdája, ami nem csoda, hiszen a Kárász utca és a Klauzál tér sarkán fekszik. Ezért nem is ültünk be, nem szeretjük a tömeget, a várakozást meg még kevésbé. Elvitelre kértünk macaront és két országtortát, ideit, tökmagolajosat, az “Őrség aranya” nevűt.
A Capella Cukrászda és Kávéház Szeged - BelsőA Capella Cukrászda és Kávéház Szeged - BelsőA Capella Cukrászda és Kávéház Szeged - Étel/italA Capella Cukrászda és Kávéház Szeged - Étel/italA Capella Cukrászda és Kávéház Szeged - Étel/italA Capella Cukrászda és Kávéház Szeged - Külső képA Capella Cukrászda és Kávéház Szeged - Külső képA Capella Cukrászda és Kávéház Szeged - Belső
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 90 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 52 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagság
Gyenge 2016. augusztus 11.barátokkal járt itt
A város felfedezése közben nagyon szerettünk volna egy jót fagyizni. Nagyon szimpatikusnak tűnt a kávézó, voltak is bent sokan, gondoltunk nagyon finom fagyit fogunk kapni. Mindegyikünk 2-2 gombócot kért. Én egy Toffifee-s és egy marcipánost kértem, párom is kikérte az áhított fagyit, majd mikor kiadta a csajszi, mégsem az volt a tölcsérben.
Kiváló 2016. június 4.barátokkal járt itt
Szerintem az A Capella Szeged egyik legjobb cukrászdája a belvárosban, a sétálóutca szívében. Télen és nyáron is ideális hely egy kis baráti összejövetelhez, nagy sütemény (és nyáron fagylalt is), valamint italválasztékkal. Akárhányszor jártam ott, a kiszolgálás gyors volt, kedves személyzettel.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2016. május 2.családjával járt itt
Mindegy hogy mit rendelsz gyümölcstortát, vagy csokitortát, ugyanolyan íze van: MÉZÉDES. . . Haj és dióhéj volt a diós kockában, ki cserélték volna, vajon ugyanolyanra? Cetli hirdeti, hogy nem foglalkoznak ételallergiásokkal. . . A fagyi drága, és ÉÉÉDESSS! És, ami számomra szörnyű, h már a legendás Virág Cukrászda is A Capella kézbe került. . . Már a Virágban sem fogunk többé, finom sütiket, fagyikat enni.