Dugonics Téri Kisvendéglő Szeged

2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged

Dugonics Téri Kisvendéglő Szeged vélemények

Kiváló 2015. augusztus 20.gyerekekkel járt itt
Először jártunk szabadságon Szegeden. Ittjártam.hu-n böngészve találtuk az első helyen az éttermet. Minden tökéletesen volt elkészítve, minden fogás finom, kiszolgálás profi. Mindenkinek csak ajánlani tudjuk
Kiváló 2015. július 20.a párjával járt itt
Az itt jártam oldalán találtam az éttermet, s az itt található vélemények miatt választottam az éttermet. Megérte hallgatni rájuk. Ajánlom mindenkinek, aki finomat szeretne enni,jó áron.
Dugonics Téri Kisvendéglő Szeged - Étel/ital
Kiváló 2015. május 5., csoporttal járt itt
Nem régen ballagási vacsorán vettem részt, ami ebben az étteremben került megrendezésre. Kellemes környezet, barátságos fogadtatás, az ünnepelt virágainak előkészítve a váza. Ilyen finom húslevest még étteremben nem ettem. A sültek kitűnőek voltak, és bőségesek, a szakácsok remekeltek. A felszolgálás udvarias, figyelmes, egyszóval tökéletes. Egészében véve, minden a legjobb volt, visszatérek. . . . :)
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 38 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. január 13.családjával járt itt
Diplomaosztó után voltunk ebben az étteremben, és nagyon jó magyarosat ettünk. Igazán hangulatos volt, nagyon finom ételekkel. Az árak kedvezők és a helyszín és könnyen megközelíthető, közvetlenül a belvárosban helyezkedik el. A felszolgáló személyzet barátságos, és segítőkész.
Kiváló 2014. december 24.a párjával járt itt
Rendkívüli a kiszolgálás, isteni ételek, két személyes grill tálat ettünk, nagxon hangulatos belvárosi étterem lévén nem drága, bőséges adagok, tapintatos pincérek, nem tolakodóak.
Kiváló 2014. december 23., kollégákkal járt itt
Nagyon kedves patináns étterem, udvarias, mosolygós felszolgálókkal, akik meleg szeretettel fogadják a betérő éhes vendégeket. Jól képzett, ízletes étkeket készítő szakácsokkal. Ízléses tálalással, bőséges adagokkal. Belvárosi étterem lévén, elérhető árakkal. Ajánlom mindenkinek, ha Szegeden jár, és megéhezik, keresse fel bátran, itt nem fog csalódni.
Kiváló 2014. november 24., csoporttal járt itt
Már többször jártam az étteremben, és minden egyes alkalommal bőséges és nagyon ízletes ételeket fogyaszthattam, udvarias és előzékeny kiszolgálás mellett. A múlt szombaton részt vettem az étteremben megrendezett "Krimivacsorán". A 4 fogásos, fantasztikus ételköltemények fogyasztása közben zajlott az izgalmas szerepjáték, melynek részese lehettem.
Kiváló 2014. november 16. járt itt
Rendszeresen járok az étterembe, hiszen a közelben dolgozok! Mind a menü, mind pedig az ala carte ételek minősége és íze kifogástalan! Az ár-érték arány kiváló belvárosi étterem viszonylatban! Szegedi lakos révén ez az egyetlen hely, amiben még nem csalódtam. Mivel turistaként én is sokszor fogtam már mellé, remélem sok embernek tudok segíteni a választásban! Bátran ajánlom mindenkinek, aki kellemes környezetben szeretne egy jót enni!
Dugonics Téri Kisvendéglő Szeged - Belső
Kiváló 2014. október 28., kollégákkal járt itt
Remek kis étterem. A munkahelyi csapat egy fárasztó nap után egy kis könnyed lazításra és kelleme ételekre vágyott. Mindenki korrekt módon megkapta. Nagyon korrekt árakon nagyon finom ételeket ettünk. Az adagok is megfelelőek voltak, mindenki jól lakott. Figyelmes kiszolgálás volt és kiemelném a meglepetést, hogy mindenki egy nagyon finom előételt kapott, grátisz. Mintha egy mediterrán országban lettünk volna.
Máskor is jövünk
Kiváló 2014. szeptember 29.a párjával járt itt
Nagyon szuper kis étterem, szép és kultúrált környezet, udvarias és nagyon figyelmes kiszolgálás és nagyon finom és gusztusosan tálalt ételek. A kerthelyiség nagyon hangulatos és szép, tele zöldellő növényekkel. Mindenkinek jó szívvel ajánlom az éttermet, biztosan nem fog csalódni senki, aki ellátogat ide. :)
Dugonics Téri Kisvendéglő Szeged a térképen
6720 SzegedDugonics tér 2.
• kerthelyiség • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • napi menü • reggelizési lehetőség • sportközvetítés • zártkörű rendezvény lehetősége • menü, belső terasz
H-V
grill ételek