Fehértói Halászcsárda Szeged

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Fehértói Halászcsárda Szeged vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2017. január 23.a párjával járt itt
Nagyon régen jártam itt azelőtt és most újra betértünk feleségemmel. Sokat szépült a hely,hangulatos. Megrendeltük a bőséges kínálatból a vacsorát,amit elég hamar ki is hoztak,nekem nem ízlett a frissensült,de azért meg ettem. Desszert nagyon finom volt ami kicsit meghozta a kedvem. Pincérek kedvesek és gyorsak voltak.
2016. október 19.a párjával járt itt
Évek óta visszajáró vendégek vagyunk az étteremben. A kiszolgálás gyors és előzékeny volt. A halászlé finom volt, a halválogatás szintén ízletes volt, de a hal mennyisége nagyon kevés volt.
A desszert válogatás is kellemes volt. Az étterem tiszta volt, de mellékhelyiségben iszonyúan büdös csatorna és vizeletszag terjengett. Az árak kissé túlzóak. Azért még jövünk.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 163 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 415 feltöltött kép
2016. augusztus 23.a párjával járt itt
Nem először jártunk itt, de már nem kívánkozom annyira vissza. Hangulatos hely, vérprofi módon szervezve. Vasárnap déli teltházba csöppentünk bele, de ügyesen forgatták a vendégeket. Egy cigány zenekar nyomja az élőzenét. Enélkül is ellettünk volna, de pár perc alatt megszoktuk. Szerencsére az asztalhoz nem jöttek bazseválni.
Fehértói Halászcsárda Szeged - Étel/italFehértói Halászcsárda Szeged - Külső képFehértói Halászcsárda Szeged - Külső kép
Kiváló 2016. augusztus 22.családjával járt itt
Általában szegedre járva mindig a halászcsárda előtt utazom el. Most is így történt, viszont dolgom végeztével rávettem a családot, hogy menjünk be egy finom vacsorát elfogyasztani. Nem csalódtam. Kiválasztottuk a fogásokat, és nem sok idő elteltével már meg is kaptuk a finomabbnál finomabb étkeket.
Átlagos 2016. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Az évek során többször jártam az étteremben, sajnos azt kell mondanom, a színvonal erősen romlik a kiszolgálás terén. Részemről az ételek minőségével és mennyiségével meg vagyok elégedve, a párom már kevésbé. Az ételek időnként túl sósak. Amiért viszont egyhamar nem fogunk újra idelátogatni, az a személyzet.
Kiváló 2016. június 2.gyerekekkel járt itt
Kicsit távol Szeged belvárosától, de megéri kiautózni. A személyzet kicsit közömbös, de ezt elnézem nekik, mivel általában telt ház van:). Általában rántott harcsát és harcsapaprikást rendelünk és mindig meg vagyunk elégedve. Az élő zene kicsit hangos a mi véleményünk szerint. És persze kihagyhatatlan a kilátóba felmászás és gyönyörködés a tájban.
2016. május 29.a párjával járt itt
Már többször jártam itt egyedül is, párommal is, mindig halételt ettem/ettünk. Általában azt tapasztaltam, hogy a nagy vendégszámra tervezett hal éttermekben a nem halételek felejthetőek (több helyen is tapasztaltam ezt), igen, itt halat kell enni! Délben érkeztünk, nagyüzem volt, kb. 100 vendég ebédet.
2076
2015. november 11., kollégákkal járt itt
Régen az 5-ös úton volt, amikor még az volt a főközlekedési útvonal Szegedre, ma már ki kell térni érte. Én kitérek. Igaz, sokat változott az évek alatt, mindenféle fejlesztési "tervek" valósultak meg, elveszítette barátságos, intim jellegét, ma már nagyüzemi látszatot kelt, de a halászlé még mindig az egyik legjobb és ezért benézek ide, amikor csak lehet. Még nem jöttem el elégedetlenül.
Fehértói Halászcsárda Szeged - BelsőFehértói Halászcsárda Szeged - BelsőFehértói Halászcsárda Szeged - BelsőFehértói Halászcsárda Szeged - BelsőFehértói Halászcsárda Szeged - Étel/italFehértói Halászcsárda Szeged - Étel/italFehértói Halászcsárda Szeged - BelsőFehértói Halászcsárda Szeged - BelsőFehértói Halászcsárda Szeged - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2015. április 17., kollégákkal járt itt
Mi egy szombat délután voltunk az étteremben kollégáimmal. Kb. 2/3-ig volt az étterem. Voltak Párok, kis és nagy családok, nagyobb asztaltársaság is. Ahogy beléptünk az étterembe azonnal arcba vágott egy 3 főből álló Tradicionális Cigány Zenész ÉLŐ muzsikája, ami először kicsit hangos kellemetlen, de kb.
Szörnyű 2015. január 18.családjával járt itt
Párszor voltunk, de többet nem jövünk. Másfél óra várakozás után végre jött a vacsora de az igazi csalódás ekkor ért. Háromféle halászlében a közös, a döbbenetesen sok só. A harcsamájas, lecsós harcsa rendelését 30 perccel követően derült ki nincs harcsamáj, nem baj, kérjük de sajnos vissza kellett küldeni, amikor kiderült itt a lecsó tejszínnel!
Fehértói Halászcsárda Szeged a térképen
6728 SzegedBudapesti út 41.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar