Kis Virág Cukrászda Szeged

2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom

Kis Virág Cukrászda Szeged vélemények

Szörnyű 2022. november 17.a párjával járt itt
Túristák vagyunk, és a kisvonaton is reklámozták a kisvirág cukrászdát, gondoltuk kipróbáljuk. Kint sokan ültek, bent is, de volt egy külön terem, ahol nem volt senki. Leültünk. Bár nem fűtötték a helyiséget, reméltük, hogy majd kiszolgálnak. Többször kimentünk a süteményespulthoz, néztük a sütiket, de ott sem kérdezték mit akarunk.
Gyenge 2022. január 9.gyerekekkel járt itt
A Kis Virág Cukrászda a "nagy" Virág Cukrászdával éppen szemben található, a sétáló utca végén. Először ide tértünk be, mert pontosan nem tudtuk még, hogy mi a "leosztás" a két cukrászda között, bár az egyértelmű volt, hogy közös tulajdonosa van a kettőnek, voltaképpen "egy cégről" beszélünk.
Kis Virág Cukrászda Szeged - EgyébKis Virág Cukrászda Szeged - EgyébKis Virág Cukrászda Szeged - EgyébKis Virág Cukrászda Szeged - EgyébKis Virág Cukrászda Szeged - EgyébKis Virág Cukrászda Szeged - EgyébKis Virág Cukrászda Szeged - EgyébKis Virág Cukrászda Szeged - EgyébKis Virág Cukrászda Szeged - EgyébKis Virág Cukrászda Szeged - EgyébKis Virág Cukrászda Szeged - EgyébKis Virág Cukrászda Szeged - EgyébKis Virág Cukrászda Szeged - EgyébKis Virág Cukrászda Szeged - EgyébKis Virág Cukrászda Szeged - EgyébKis Virág Cukrászda Szeged - EgyébKis Virág Cukrászda Szeged - EgyébKis Virág Cukrászda Szeged - EgyébKis Virág Cukrászda Szeged - EgyébKis Virág Cukrászda Szeged - Egyéb
Átlagos 2021. július 27.a párjával járt itt
RÉGES RÉGEN VOLT EGY HIRES CUKRÁSZDA. . . MOST ÖNKISZOLGÁLÓ CUKRÁSZDA LETT SEMMI HANGULAT. . A TERASZON AZ ASZTALOK MOZOGNAK, NEM LEHET RENDESEN FOGYASZTANI. . . A SÜTEMÉNYEK GUSZTUSOSAK, MEG FAGYLALT IS. . A KÁVÉ JÓ ERŐS,A LIMONÁDÉ MŰ CITROMMAL VAN TELE NYOMVA. . . NEM KÓSTOLTUK A SZEMBEN LÉVŐ KIS VIRÁG TESTVÉRÉT, HÁTHA OTT JOBB A HELYZET. . . SZÓVAL EZ EGY ÖNKISZOLGÁLÓ. . CUKRÁSZDA. . .
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 49 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 289 feltöltött kép
2018. április 29.gyerekekkel járt itt
Nagyon sokféle fagyi, amiket kóstoltunk azok nagyon finomak voltak. Hagyományos és különleges ízek egyaránt megtalálhatóak.
Átlagosnál kicsit nagyobb gombóc, 220 Ft.
Kicsit lassan haladtunk, mert sokan voltak. Hatalmas választék, érdemes betérni.
Kis Virág Cukrászda Szeged - Étel/ital
Kiváló 2017. szeptember 8.a párjával járt itt
Két meglepetés ért a Kis Virággal
. Az első,mikor beléptem oda,a második,mikor nekifogtam e teszt irásának. Ez a kitűnő fagyizó nem szerepel az ittjartam. hu oldalán! Pedig 1922 óta működik. Ezért most pótoljuk a hiányosságot. A Klauzál tér Szegeden a sétálóutca,a belváros
szinfoltja. Nyáron szuper hely,de most is gőzerővel működik.
Kis Virág Cukrászda Szeged - Külső képKis Virág Cukrászda Szeged - BelsőKis Virág Cukrászda Szeged - Étel/italKis Virág Cukrászda Szeged - BelsőKis Virág Cukrászda Szeged - Külső képKis Virág Cukrászda Szeged - Külső képKis Virág Cukrászda Szeged - Étel/italKis Virág Cukrászda Szeged - Étel/italKis Virág Cukrászda Szeged - Belső