Taj Mahal Indian Restaurant Szeged

6721 Szeged, Gutenberg u. 12.

Taj Mahal Indian Restaurant Szeged a térképen

Taj Mahal Indian Restaurant Szeged értékelése:

39. helyezett a 181 szegedi étterem közül
162. helyezett Dél Alföldön - 842 étterem közül

Taj Mahal Indian Restaurant Szeged vélemények

nagytamasne TOP szállásértékelő
2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 13.
Nem foglaltunk előre helyet, bíztunk benne, hogy szerencsénk lesz. nyitás után érkeztünk, bőven volt még hely. Már többször jártunk itt, már könnyen megtaláljuk. Pincébe kell lemenni (a lépcső korlátját végre megjavíthatnák)
egyedi hangulata van. A kiszolgálás gyors és nem tolakodó. A választék bővült. Továbbra is ízletes minden.

Mobilról küldte. | 2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 14.
Valentin nap szerettünk volna itt vacsorázni, de nem foglaltunk előre. Mire eszünkbe jutott már nem volt hely. Ennek ellenére odamentünk, és másfél órára mégis sikerült asztalt kapnunk, ami bőven elég egy vacsorára. Isteni ételek, és hatalmas adagok érkeztek az asztalunkra. A másnapi ebéd is bőven megmaradt. Az árak is teljesen rendben voltak.

2017. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. április 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ha azt mondom az első látogatás után azt mondom ide vissza kell jönni. Sőt. törzshely lesz Szegeden ha ott leszek. Ebédidőben tértünk be, kellemes hangulat, gyors kiszolgálás, páratlan ízek jellemzik a helyet. Vega és nem vega ételt fogyasztottunk, mindkettő páratlan volt. A hangulat nem annyira indiai, de így is megéri felkeresni a helyet.

Antika TOP étteremértékelő
Antika TOP egyébhely értékelő
2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kíváncsiságból kerestük fel az indiai éttermet. Mangóitalt kértünk és tandori csirkét. Előre szóltak, hogy várni kell, mert frissen készül. Ennek tudatában vártunk is türelmesen bő fél órát, de az italokat gyorsan megkaptuk. Gőzölgő csirkét és fokhagymás naan kenyeret kaptunk, igazán ízletes volt minden fogás. A csirke pácolt volt, ezért érdekes színe volt, de finom volt, ez a lényeg!

2015. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Barátokkal látogattuk meg az éttermet és nagyon kellemes íz utazáson vehettünk részt. A kiszolgálás nagyon kedves, segítőkész és gyors volt. Az adagok, elfogyaszthatatlan mennyiségben érkeztek az asztalra és kellemes - kicsit magyarosított ízvilággal rendelkeztek. Az étterem berendezése barátságos, bár nem tükrözte túlzottan az indiai jelleget.

2015. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kellemes, jó hangulatú hely. A berendezés visszafogott. Bár csupán néhány dolog utal az indiai jellegére, de a művirágokat leszámítva, esztétikus. Az ételek finomak, autentikusak - jó fűszeresek. A tálalás egyedi, a dupla falú fémedénykék garantálják, hogy a forrón tálalt étel nem égeti meg a kezed. Az italválaszték nem túl egyedi, de a csípős ételekhez egyébként is leginkább a víz esik jól.

nagytamasne TOP szállásértékelő
2014. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. január 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étterem a város központjában, jól megközelíthető helyen található, pince helységben. A berendezés esztétikus és kényelmes. Gyors kiszolgálásban volt részünk. Az ételek frissek, nagyon ízletesek. A tálalás egyedi. Az ár és a kapott ételek mennyisége és minősége arányban van egymással. A kihozott italok is 100%-osak voltak. Máskor is vissza fogunk még oda menni.

Legnépszerűbb csomagok Szegeden és környékén
Garden 39 Vendégház
Szeged
2 nap/1 éjszaka 3.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.06.25. - 2020.06.25.
Tisza Alfa Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.06.28. - 2019.12.31.
Solaris Apartman & Resort
Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 8.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.06.01. - 2019.06.30.
Szent János Üdülőház
Mórahalom
Akár 1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, wellness-részleg és gyógyfürdő használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.15. - 2019.12.31.
Tisza Sport Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.06.25. - 2020.04.30.
Szent Gellért Borház & Vendégfogadó
Makó
2 nap/1 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
2019.06.25. - 2020.06.25.
Open Hotel
Szentes
3 nap/2 éjszaka 16.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.21.
Dóm Hotel
Szeged
2-4 éjszaka 8.938,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.11. - 2019.12.30.

Szállodák Szegeden és környékén
Colosseum Wellness Hotel Szeged
Orosháza-Gyopárosfürdő ad otthont a háromcsillagos Alföld Gyöngye Hotelnek. Kisgyermekes...
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Kedvezményes ár reggelivel - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Nyaraljon tavalyi árakon Gyopárosfürdőn! (min. 2 éj)

Taj Mahal Indian Restaurant SzegedX