a 242 szegedi étterem közül

Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Tündérkonyha Étterem Szeged vélemények

Kiváló 2014. január 4. járt itt
A szegedi rohanó életben mindig jól jön a Tündérkonyha. Árait, ételkínálatát és a kiszolgálást tekintve összességében mondhatom, ha nincs időnk főzni,és nem engedhetjük meg magunknak a rendes éttermi árakat, ebédelésre a legoptimálisabb hely Szegeden a Tündérkonyha!
Kiváló 2013. november 27. járt itt
Saját műfajában kifejezetten jónak mndható; az árak megfizethetők, a kínálat gazdag, az adagok elég nagyok, innen nem megy ki éhesen az ember. A dizájn is kellemes, összességében nincs "kifőzde" hangulata az embernek. Gyakran ebédelek itt, az egyetlen hátrány az, hogy viszonylag sokat kell sorban állni, ami persze az étkezde népszerűségének köszönhető.
Kiváló 2013. november 20.barátokkal járt itt
Mindig visszatérek a Tündérkonyhára, ha Szegeden járok! Barátokkal, párommal szoktunk ellátogatni. . . A hely barátságos, az ételek finomak, a kiszolgálás kifogástalan, a kínálat gazdag, változatos, mindig találok valami nekem valót! Különösen szeretem a rántott szeletet, mert két akkora husit kapok, amit alig tudok megenni!