Kiskakas Étterem Székesfehérvár

Balatoni családi vakáció
06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok

Kiskakas Étterem Székesfehérvár vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2020. október 12.a párjával járt itt
Hétköznap ebédelni tértünk be. Menüt választottunk. Akkora volt az adag, majdnem csomagoltatni kellett a főételt (mennyit adhatnak a'la carte? ! ? ! ) a nagy csésze leves után, a savanyúság sem egy darab uborka felnégyelve, legalább 4 egész volt felvágva. A főételhez két töltött hús is járt, ez nem megszokott egy menünél.
Kiváló 2016. szeptember 23.a párjával járt itt
A férjem születés napja volt. Gondoltam meglepem és foglaltam helyet a Kiskakas étterembe. A foglaláskor már szimpatikus volt a hölgy aki szívélyesen invitált bennünket és hozzátette szeretettel várjuk. Mentünk is, és valóban asztalunk előkészítve szépen megterítve. Az étlapról rendeltünk, a rendelés hamar elkészült.
Kiváló 2015. április 30.barátokkal járt itt
Véletlenszerűen választottunk éttermet Székesfehérváron ápr. 25-én. Csak a legjobbakat tudom írni! Nagyon udvarias gyors kiszolgálás. Kifogásolatlan, finom ételek! Gratulálok! Mindenkinek ajánlom ha az Őrségből arra jár csak itt étkezzen!
Köszönjük a finom ebédet! További sok vendéget kívánok,barátaink nevében is. Ha arra járunk biztosan megint betérünk! Tisztelettel:Körmendiné Katalin
Kiskakas Étterem Székesfehérvár - Belső
Kiváló 2014. november 4.a párjával járt itt
Húsvét hétfőn jártunk arra párommal, csak véletlenül találtuk ezt az éttermet. Nagyon hangulatos, az ételek, amit fogyasztottunk,finomak voltak. Kedves, gyors kiszolgálás, annak ellenére, hogy teltház vot. Nem drága, átlagos árak vannak. Szóval jó hely, szép, tiszta, rendezett a környéke is. Ha még egyszer arra járunk, biztos betérünk. Csak ajánlani tudom.
Kiváló 2014. augusztus 26.a párjával járt itt
Kíváló ár-értékarány, finom ételek, figyelmes és gyors kiszolgálás volt az étteremre jellemző.További vonzereje az étteremnek, hogy hétköznap 30 százalékkal olcsobbak az árak.Mondhatni 5 napon keresztül torkos csütörtök van.többször ettünk itt, s a jövőben is meg fogjuk látogatni...Fehérvár legjobb étterme...
Kiváló 2014. június 3.barátokkal járt itt
Nagyon sokszor megfordultam már ebben az étteremben,és mindenkinek csak ajánlani tudom. Isteni a konyhája és a felszolgálok is aranyoasak,profik és nagyon segitőkész az egész személyzet az üzletvezetőtöl az takaritoszemlyzetig. Aki mást állit az biztos hogy nem ebben az étterembe járt. Ezután is ide fogok járni minden családi és baráti összetartásra.
Kiváló 2014. június 3.a párjával járt itt
A Kiskakas étterem elsőre a hangulatával fogott meg, majd a kedves kiszolgálással és végül a koronája az egésznek a fenomenális étel volt, mely úgy mint kinézetben mint ízben kiváló volt! Az étterem két szintes így a vendégek eltudnak szeparálódni egymástól ha szeretnének, illetve van lehetőség arra hogy egyidejűleg több rendezvénynek adjon helyet az étterem.
Kiváló 2014. február 19.családjával járt itt
Átutazóban jártunk Fehérváron, mikor egy járókelő egyből ezt az éttermet javasolta. Nagyon elégedettek voltunk, mert finomak az ételek, kedvesek a felszolgálók, kiváló ár-érték arány, és könnyen megközelíthető. Családdal jártunk itt a gyerekek miatt sok segítséget igényeltünk, de készségesen segítettek. Barátnak, ismerősnem csak ajánlani tudom.
Kiváló 2013. augusztus 30.családjával járt itt
Minden alkalommal ide jövünk a családdal vacsorázni. Majdnem mindig ugyanazt az ételt fogyasztjuk, mert itt a legjobb Székesfehérváron a bélszín steak barna mártással! A pincérek udvariasak, korrektek, a szakács szuper. Az asztalok tiszták, az ételek bőségesek, és az ár sem túl magas. Mindenkinek csak ajánlani tudom, és ajánlom is!
Kiváló 2013. július 4.a párjával járt itt
2010. július végén voltam először itt egy esküvői vacsorán. Az ételek finomak voltak szépen, ízlésesen tálalva, az adagok óriásiak. A személyzet udvarias, szolgálatkész, de nem tolakodó. Az árak nem magasabbak az átlagnál. Mindennel nagyon meg voltunk elégedve. Anyagi helyzetünk a gyakori vendéglőbe járást nem engedi meg,de ha megyünk, akkor a Kiskakasba megyünk. Őszintén ajánlom mindenkinek.
Kiskakas Étterem Székesfehérvár a térképen
8000 SzékesfehérvárKelemen B. út 93.
• élő zene • házhozszállítás • napi menü • külsős helyszínre történő kiszállás, Maestro és SZÉP Kártya elfogadás
H-V
magyar, nemzetközi