Menta Café & Lounge Székesfehérvár

06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok

Menta Café & Lounge Székesfehérvár vélemények

Kiváló 2016. május 16.barátokkal járt itt
Gyakran vendègeskedünk itt. Szuper hely. Isteni îzek a belvárosban. Mindenki kedves a hely tiszta
Kiváló 2014. november 1., kollégákkal járt itt
Fiatal koromban ez a hely volt a város egyik legmenőbb, legelitebb étterme, úgy hívták Ős Fehérvár Étterem. Jött a rendszer-váltás és eltünt. Most egy kedves, mosolygós fiatalember Sz. Balázs üzletvezető visszahozza régi fényét és csillogását.
Kiváló 2014. október 22. járt itt
nagyon jó színvonalú kiváló buli előtti hely:)minden nap szívesen mennék ! Finom ételek nagyszerű kiszolgálás nagyszerű italok elérhető áron es a belvárosban! De egy kávé mellet is el lehet nyugodtan beszélgetni finom pékárúval együtt egy kellemes reggelire is bátran meg tudom vendégelni az ismerősemit! Koktélok változatosak és finomak ütősek! ! ! !
Kiváló 2014. október 22., kollégákkal járt itt
Amint belépsz, a hangulat azonnal magával ragad. Mindegy, hogy egy kávéra, ebédre, vagy "csak" egy péksüteményért ugrottál be, a személyzet mindig udvariasan és mosolygósan fogad. A jó kedv, már meg is van alapozva! A grillezett zöldségek, a rántott camembert istenien finomak,az adagok nagyok, amit baráti áron és gyorsan kapsz meg.
Kiváló 2014. október 21. járt itt
A barátnőimmel mindig ide jövünk ha egy jó beszélgetésre vágyunk,egy jó ital vagy egy jó kis vacsora mellett, a hangulat nagyon jó a kiszolgálás kiváló, a külösnleges kéréseket is igyekeznek teljesíteni! Hétről hétre újabb és újabb akciósan fogyasztható ételekkel italokkal állnak elő amivel mindig a kedvünre tesznek! Jó szokásunkat mi ezentúl is megtartjuk :))
Kiváló 2014. október 21., csoporttal járt itt
Tényleg különleges hely! Kellemes környezet,figyelmes kiszolgálás,,finom ételek,italok! Köszönjük a Fejér Fejér-megyei Cukorbetegek Egyesülete nevében,hogy megismertették velünk a szénhidrát csökkentett termékeiket amelyek jól beilleszthetők a mi szűkre szabott diétánkba.
Menta Café & Lounge Székesfehérvár - Étel/italMenta Café & Lounge Székesfehérvár - Étel/italMenta Café & Lounge Székesfehérvár - Belső
Kiváló 2014. október 21.a párjával járt itt
Ritka különleges hely imádjuk! A kiszolgálás kedves,az ételek finomak,a pékség remek,jó a hangulata a helynek,hangulatosak a teraszok is!
Árban megfizethető és nem kaptunk kis adagokat a pénzünkért!
Udvariasak és tisztelettudóak voltak a felszolgálók is!
Érdemes asztalt foglalni,különösen hétvégén vannak sokan és ilyenkor az emeleten már már buli hangulat is van!
Kiváló 2014. január 19.barátokkal járt itt
Sokszor térünk be barátokkal, mert nagyon egyedi, barátságos, kényelmes, kellemes a környezet. Az ételválaszték kiváló. Nem sok, de az jól összeválogatott és kitűnő minőségű. Szuper választás, ha csak egy jó teára, vagy kávéra van ideje az embernek.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2446 helyen első értékelőNépszerű író - 1401 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25727 feltöltött kép
2020. július 26.barátokkal járt itt
A Menta bisztró jobbacska hely Székesfehérvár központjában. A konyhát nem próbáltuk ki, mert épp egy másik helyről jöttünk, ahol a kávézási igényt szántszándékkal félretettük, hogy azt inkább valahol másutt ejtsük azt meg. Nem volt rossz a kávé, átütő sem.
Menta Café & Lounge Székesfehérvár - Külső képMenta Café & Lounge Székesfehérvár - Étel/italMenta Café & Lounge Székesfehérvár - EgyébMenta Café & Lounge Székesfehérvár - Étel/italMenta Café & Lounge Székesfehérvár - BelsőMenta Café & Lounge Székesfehérvár - BelsőMenta Café & Lounge Székesfehérvár - BelsőMenta Café & Lounge Székesfehérvár - Étlap/itallapMenta Café & Lounge Székesfehérvár - Étlap/itallapMenta Café & Lounge Székesfehérvár - Étlap/itallapMenta Café & Lounge Székesfehérvár - Étlap/itallapMenta Café & Lounge Székesfehérvár - Étlap/itallap
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3356 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96044 feltöltött kép
2019. október 20.egyedül járt itt
A Menta trendi, későn este is nyitva tartó bisztró és bár a Romkert közvetlen közelében. Egyáltalán nem az én stílusom, de mégsem éreztem magam itt rosszul. Az ételekről nem tudok nyilatkozni, mert én leginkább a panoráma miatt jöttem be ide, a földszinten nem is nagyon néztem körül, hanem egyből az emeleti terasz felé vettem az irányt.
Menta Café & Lounge Székesfehérvár - Külső képMenta Café & Lounge Székesfehérvár - Étel/italMenta Café & Lounge Székesfehérvár - Külső képMenta Café & Lounge Székesfehérvár - Külső képMenta Café & Lounge Székesfehérvár - Külső képMenta Café & Lounge Székesfehérvár - Étlap/itallapMenta Café & Lounge Székesfehérvár - Étlap/itallapMenta Café & Lounge Székesfehérvár - Étlap/itallapMenta Café & Lounge Székesfehérvár - BelsőMenta Café & Lounge Székesfehérvár - Étlap/itallapMenta Café & Lounge Székesfehérvár - Étlap/itallapMenta Café & Lounge Székesfehérvár - BelsőMenta Café & Lounge Székesfehérvár - Külső képMenta Café & Lounge Székesfehérvár - BelsőMenta Café & Lounge Székesfehérvár - BelsőMenta Café & Lounge Székesfehérvár - Étlap/itallapMenta Café & Lounge Székesfehérvár - Étel/italMenta Café & Lounge Székesfehérvár - BelsőMenta Café & Lounge Székesfehérvár - BelsőMenta Café & Lounge Székesfehérvár - Külső képMenta Café & Lounge Székesfehérvár - Külső képMenta Café & Lounge Székesfehérvár - Külső képMenta Café & Lounge Székesfehérvár - Külső képMenta Café & Lounge Székesfehérvár - BelsőMenta Café & Lounge Székesfehérvár - BelsőMenta Café & Lounge Székesfehérvár - BelsőMenta Café & Lounge Székesfehérvár - BelsőMenta Café & Lounge Székesfehérvár - BelsőMenta Café & Lounge Székesfehérvár - Külső képMenta Café & Lounge Székesfehérvár - Külső képMenta Café & Lounge Székesfehérvár - Étlap/itallapMenta Café & Lounge Székesfehérvár - Étlap/itallapMenta Café & Lounge Székesfehérvár - Étlap/itallapMenta Café & Lounge Székesfehérvár - Külső képMenta Café & Lounge Székesfehérvár - Külső kép