Rosetta Étterem Székesfehérvár
8000 Székesfehérvár, Szent István tér 14.

Rosetta Étterem Székesfehérvár a térképen

Deszk
Battonya
Létavértes

2020. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. július 26.
A Rosettának a beltere nyert meg, azért ültünk be. Kellemes háttérzene, jó ízléssel megtervezett környezet. Ettünk egy kacsamájpástétomot (2500 ft), ami nem volt rossz, de vagy pecsenyekacsamájból készült, vagy adtak hozzá csirkemájat is. Elég nagy adagot kaptunk, őszintén szólva jobb szeretem, ha kevesebb és jobb. Zöldborsóhajtásokkal és jól elkészített hagymalekvárral tálalták.

Csokoládé TOP egyébhely értékelő
2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 31.
Nincs időm 2019-ben egy órát várni, az ételre, amiben semmi különleges nincs. Rántott sajt, rántott hús, 20 perc, sült kacsa , csak melegítik 10 perc, caesar saláta, már előkészítve. Inkább söröző, borozó emberek vettek bennünket körbe, mint vacsorázók. Az emeleten voltunk. Barátságtalan, rideg hely. Valami díszítés, virág, ami ellensúlyozná a barnaságot, jó lenne.

lolly TOP szállásértékelő
lolly TOP étteremértékelő
lolly TOP egyébhely értékelő
2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 29.
Nemrég dolgunk volt a belvárosba egy szombati napon gondolkoztunk,nézelődtünk hol kéne ebédelni egy jót
Nem volt zsúfolt a belváros nem kellett parkolo jegyet venni aznap,már ez is ez nagyon tetszett Forróság volt,így bent ültünk le a klímás csinos kis belső térbe:tényleg nagyon ízléses tágas a tér nem zavaró az asztalok közelsége,van hely.

2019. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. április 15.
Foglalás nélkül érkeztünk ide, az alsó szinten nem is volt szabad asztal, azonban az emelet teljesen üres volt. A pincér azért néha ránk nézett. :)
És az étel is odaért 1,5 óra alatt. Az adag kicsi volt, a vadraguleves ehetetlenül sós, egyik rendelt étel helyett egy másikat hoztak, a hús már majdnem hideg volt, a mellé rendelt steakburgonya azonban forró.

2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 5.
Ha Székesfehérvár belvárosában jár az ember, akkor mindenképp érdemes ide betérni. Nemcsak a hangulat miatt, ami az étterem belsejében fogad, de nyáron a terasz is igen hangulatos - már néha-néha mediterrán érzése van az embernek. A napi menü is jó szokott lenni, de az étlap is gazdag választékot kínál. Árak nem elrugaszkodottak a kiszolgálás minőségéhez képest.

Legnépszerűbb csomagok Székesfehérváron és környékén
Hotel Magyar Király
2 nap/1 éjszaka 13.250 - 28.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.08.04. - 2021.12.23.
Erdőalja Vendégház
Jásd
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.08.31. - 2021.08.04.
Zichy Park Hotel
Bikács
2 nap/1 éjszaka 15.222 - 30.443,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, SPA használattal, játszóházzal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.15. - 2020.08.20.
Aura Hotel
2 nap/1 éjszaka 16.392 - 50.181,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, félpanzióval, WIFI-vel
2020.08.04. - 2022.07.06.
Duna Residence
Dunaszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 22.500 - 25.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.01. - 2020.11.30.

Szállodák Székesfehérvár környékén
Holiday Hotel Csopak Székesfehérvár
Hotel Wellamarin Székesfehérvár
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
WELLAShow (min. 2 éj)

Rosetta Étterem SzékesfehérvárX