Szerencse Wok (Auchan) Székesfehérvár
8000 Székesfehérvár, Holland fasor 2.

Szerencse Wok (Auchan) Székesfehérvár a térképen

Szerencse Wok (Auchan) Székesfehérvár vélemények

Zirc

2018. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. december 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal vitatkoztunk, hogy hol együnk ma délután. Ez nem először fordult elő, hisz én imádom az ázsiai konyhát, ő pedig legalább annyira utálja. Fél óra "különélés". Nagyon hosszú sor volt, de aránylag gyorsan dolgoztak a magyar nyelvet törő kislányok. Jó pár Szerencse Wok tesztelését követően elmondhatom, hogy ezt tartom a legjobbnak.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 28.
Nem igazán tudom túl ragozni a véleményem, rég óta eszünk itt alkalomadtán. Sosem csalódtam még bennük, mindig ugyan azok az ízek vannak a porondon, és mindig sokan esznek itt. Ár-érték arányban teljesen jó, nagy adagok vannak, én sokszor a kicsivel sem bírok. Szinte minden megtalálható a tipikus kínai gyors éttermes fogásokból, így mindenki találhat számára megfelelő ételt.
Cegléd
Gyöngyös

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 29.
Gorsiumból hazafelé leparkoltunk a fehérvári Auchannál, hogy együnk valamit, minél gyorsabb megoldást választva. A hipermarketen belül a vendéglátós szigeten mindössze 3 egységet találtunk, melyek közül ez volt a legszimpatikusabb. Széles választék a jól ismert kínai gyorsételes fogásokból, az árfekvés barátságos, de azért nem a legolcsóbbak közé tartozik (még Budapesten is tudok több hasonszőrűt ennél kedvezőbb áron).

csukati TOP étteremértékelő
csukati TOP egyébhely értékelő
2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 3.
Bevásárlás után, kiéhezve ültünk be. Nem először. Az étterem pontosan azt adja, amit ígér, és amit várunk tőle. Ízletes kínai ételek (jobbak és kevésbé olajosak, mint a belvárosban kaphatók), udvarias, gyors, korrekt kiszolgálás, ééééés: nagyon visszafogott árak. Bő választék van, és arra is hajlandóak, hogy egy adagot felezzenek és kétféle ételből állítsák össze, ha mindkettőt szívesen kipróbálná a vendég.
Zirc

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hurrááááá, felújították a Szerencse Wok gasztronómiai egységet. Szebb lett, szélesebb lett a kiszolgálópult és több lett az étkezőasztal. Két szint és még egy külön földszinti egység teszi lehetővé az asztalválasztást. Nagyobb lett az ételválaszték, szebb lett a környezet. Kedvesek az eladók, finomak az ételek. A mellékelt fényképek mindent igazolnak.

Legnépszerűbb csomagok Székesfehérváron és környékén
Szárcsa Hotel
2-7 éjszaka 12.693,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyümölcstányér bekészítéssel, gyermek foglalkozásokkal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, ingyenes kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.12. - 2020.08.31.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.557 - 24.957,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
2018.07.05. - 2021.12.22.
Ipoly Residence
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 19.974 - 70.193,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
2019.10.02. - 2020.10.19.
Hotel Marina-Port
Balatonkenese
4 nap/3 éjszaka 13.522 - 29.316,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyerekmedence és játszóház használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.30. - 2020.12.29.
Hotel Historia & Historante
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 11.835 - 14.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.11.22. - 2020.12.31.

Szállodák Székesfehérvár környékén
Holiday Hotel Csopak Székesfehérvár
Hotel Wellamarin Székesfehérvár
Kedvezményes ár félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Senior ajánlat (min. 3 éj)
WELLAzítás (1 éjtől)

Szerencse Wok (Auchan) SzékesfehérvárX