Órajáték Székesfehérvár

Órajáték Székesfehérvár
Órajáték SzékesfehérvárÓrajáték Székesfehérvár
Órajáték SzékesfehérvárÓrajáték Székesfehérvár

Órajáték Székesfehérvár bemutatkozása

A székesfehérvári Kossuth udvarban lehetünk fültanúi az órajátéknak, mely naponta öt alkalommal szólal meg. Az óra a magyar történelem legendás alakjait jeleníti meg, harangjátékkal kísérve. A figurák között láthatjuk Szent István királyt Imre herceggel, Szent László küzdelmét a kun vitézzel, Szent Erzsébetet és Szent Margitot illetve Mátyás királyt és Beatrix királynét.

Hotel Platán Székesfehérvár - Pihentető napok Székesfehérváron
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Órajáték Székesfehérvár vélemények

Kihagyhatatlan 2023. március 22.barátokkal járt itt
A Kossuth utcai Borbár teraszán üldögélve éppen egy csodás Kabar bort kortyolgattunk, amikor említettem, hogy majd be kell menni megnézni az órát az udvarban. Arra nem is számítottam, hogy éppen sikerül elcsípni az órajátékot, de kezdtek gyülekezni az emberek, és pincérünk is jelezte, hogy mindjárt kezdődni fog valóban.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 64 városban járt márFelfedező - 86 helyen első értékelőNépszerű író - 22 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2715 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2023. március 22. járt itt
Sajnos az órajátékot most nem láttam, mert nem akkor érkeztem oda, de azért készítettem pár fotót.
Tetszett az élénk színek használata az épületen.
Egy kis terecske van előtte, nyáron biztosan szép lehet, sok virágga díszítve.
Órajáték Székesfehérvár - EgyébÓrajáték Székesfehérvár - EgyébÓrajáték Székesfehérvár - EgyébÓrajáték Székesfehérvár - EgyébÓrajáték Székesfehérvár - EgyébÓrajáték Székesfehérvár - EgyébÓrajáték Székesfehérvár - EgyébÓrajáték Székesfehérvár - EgyébÓrajáték Székesfehérvár - EgyébÓrajáték Székesfehérvár - Egyéb
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 13 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.