Szárcsa Hotel Székesfehérvár

Szárcsa Hotel Székesfehérvár
8000 Székesfehérvár, Szárcsa u. 1.

Szárcsa Hotel Székesfehérvár a térképen

Szárcsa Hotel Székesfehérvár értékelése:

1. helyezett a 14 székesfehérvári szállás közül
11. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Szárcsa Hotel Székesfehérvár - vélemények, kritkikák

Szárcsa Hotel Székesfehérvár vélemények

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 27.
Szép szálloda udvarias személyzettel, ahol az antik és a modern stílusok jól összhangban vannak. Jól felszerelt szállás, családoknak is minden igényét kielégíti (a gyermekeim kifejezetten kedvelték a kissé "labirintusos" folyosókat. A konyhájuk kifejezetten jó, nagyon finom, igényesen tálalt és bőséges ételeket szolgáltak fel.

Értékelt: 2016. augusztus 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Teljesen meg voltunk elégedve,tiszta rendezett szálloda!Bőséges reggeli és vacsora!Figyelmes,segítőkész személyzet!Szolgáltatások maximálisan megfeleltek!4 gyerekkel nem unatkoztunk!!köszönjük!!

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 4.
Köszönjük, nagyon jól éreztük magunkat.Minden adott egy szuper nyaraláshoz. Mindennel elégedettek voltunk. Gyerekekkel érkezőknek kitűnő választás. Csak ajánlani tudom.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 16.
A szálloda kívül-belül ízléses, egyedi, tiszta! ! Harmónia, talán ez a legtalálóbb kifejezés a szobákra, az étteremre, a wellness részre, szóval minden tökéletes. Kifogástalan a tisztaság, a kényelem, rendkívül rugalmasak, figyelmes és udvarias a személyzet. Az ételek fantasztikusak, a svédasztalos reggeli és vacsora nemcsak bőséges, hanem kimondhatatlanul finom is.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 1.
Tetszett a stílus,a hely hangulata közel áll hozzám,egyedi,megfizethető!Kiváló a szálloda konyhája,tökéletes a kiszolgálás.Tetszett a kültéri medence is!

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 15.
Párommal egy hétvégét töltöttünk a Szárcsa Hotelben. Ajánlom mindenkinek, aki úgy érzi, hogy néhány + kilóra van szüksége. Az ételek egyszerűen fenomenálisak, az adagok hatalmasak. Külön kiemelném, hogy kevés vendég lévén panziós étlapról rendelhettük a vacsorát, de itt is találkoztunk különleges finomságokkal a hagyományos fogások mellett és persze mi ezekből válogattunk, amit nem bántuk meg (rántotthúst otthon is ehet az ember nem?

2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 23.
Egy családi összejövetelen voltunk a hét végén a hotelben. A kerthelyiségbe lépve kellemes hangulatú berendezés fogadott minket, a személyzet udvarias, figyelmes. Az itt tartózkodásunk ideje alatt kipróbáltuk a szálloda wellness részlegét, ami nem nagy ugyan, de pont megfelelő.

2016. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 17.
Délelőtt 10 óra, kijelentkezés után, álldogálunk a velencei hotel előtt. Egymásra nézünk: mi tévők legyünk, túl korán van még a hazainduláshoz. Menjünk Székesfehérvárra! Jól sikerült városnézés után megéhezünk. Ebédidő. De hol van ebben a városban jó étterem? Kérdezzük meg! – mondom én, szőkén. A lányaim és a férjem már az okos telefont bűvölik.

2016. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 16.
Nemcsak a szállásunk volt kitűnő, hanem a város is elbűvölt bennünket.A szálloda berendezése és hangulata valóban egyedi. KONYHÁJA KITŰNŐ. A tulajdonosok a régi tárgyak és bútorok ötvözetéből csináltak egy igazán különleges, ugyanakkor nagyon korszerű szállodát.Minden szoba stílusa eltérő.Elismerés érte.

2015. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 5.
A párom műtéte miatt kellett Székesfehérvárra utaznunk. Édesanyámmal egy éjszakára szálltunk meg a Hotelben. A személyzet kedves és figyelmes. A wellness részleg barátságos. Egyszerű, de kielégítő volt. Az étel bőséges és választékos. A szoba kényelmes. A kávé és tea bekészítés nagyon jól esett. A szobában lévő régies bútorzatnak már szaga volt.

Szárcsa Hotel
2-3 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, édesség bekészítéssel, választható programokkal, masszázskuponnal, kerékpár kölcsönzéssel, játékszoba és X-box szoba használattal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.06. - 2020.06.12.
Szárcsa Hotel
3-4 éjszaka 13.125,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos húsvéti programokkal, szórakozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.14.
Hotel Platán Székesfehérvár
3 nap/2 éjszaka 10.250,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, belépővel az Árpád Fürdőbe, városnézéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Hotel Vadászkürt
2 nap/1 éjszaka 6.750 - 6.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Hotel Magyar Király
2 nap/1 éjszaka 16.000 - 20.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Smart Rooms Motel
2 nap/1 éjszaka 7.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.02.26-ig
Vicze Apartman
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2021.02.26-ig
Kristály Imperial Hotel
Tata
2-3 éjszaka 19.417,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő bekészítéssel, masszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpárhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.15. - 2020.04.29.
Drive Inn Hotel
Törökbálint
2 nap/1 éjszaka 3.720,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
1 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.03.21. - 2020.03.22.
Szárcsa Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, x-box és játékszoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.10-ig

Szállodák Székesfehérvár környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Senior ajánlat (min. 5 éj)
Tavaszi Balaton (min. 2 éj)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.
Kedvezményes ár félpanzióval (2 éjtől)

SzékesfehérvárX